Zał. nr 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Pakiet nr System płytek do zaopatrzenia złamań kości długich obojczyka, złamań okołoprotezowych, złamań kości drobnych I zaopatrzenia protezowego stawu barkowegoPobieranie 269.9 Kb.
Strona1/4
Data17.04.2018
Rozmiar269.9 Kb.
  1   2   3   4

Zał. nr 1

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 1. System płytek do zaopatrzenia złamań kości długich obojczyka, złamań okołoprotezowych, złamań kości drobnych i zaopatrzenia protezowego stawu barkowego

Lp.

Opis przedmiotu zamówienia

Ilość w szt.

1.

Płytki stosowane z zestawem śrub korowych o średnicy 1,5 mm
- płytka prosta 12 otworowa
- płytka T, od 3 do 4 otworów w części bliższej, 8 otworów w części dalszej
- płytka Y, 11 otworowa
- płytka „drabinka”, 8-otworowa, do prawej i lewej reki
- płytka kondylarna z pinem blokującym, do prawej i lewej reki

5

Śruba korowa, samogwintująca o średnicy 1,5 mm, od 6 do 24 mm gwiazdo gwiazdkowe

25

2.

Płytki stosowane z zestawem śrub korowych i blokowanych o średnicy 2,0 mm
- płytka prosta 12 otworowa
- płytka blokująco - kompresyjna, prosta, od 4 do 8 otworów
- płytka kłykciowa, blokująco - kompresyjna, 2 otwory w części bliższej,

7 otworów w części dalszej


- płytka T, blokująco - kompresyjna, od 2 do 3 otworów w części bliższej,

7 otworów w części dalszej


- płytka Y, blokująco - kompresyjna, 10 otworowa
- płytka kłykciowa z pinem blokującym, do prawej i lewej reki

10

Śruba korowa, samogwintująca o średnicy 2,0 mm, od 6 do 38 mm gwiazdo gwiazdkowe

30

Śruba blokowana, samogwintująca o średnicy 2,0 mm, od 6 do 30 mm gwiazdo gwiazdkowe

30

3.

Zestaw płytek stosowanych z zestawem śrub korowych i blokowanych o średnicy 2,4 mm
- płytka prosta 12 otworowa
- płytka blokująco - kompresyjna, prosta, od 4 do 8 otworów
- płytka kłykciowa, blokująco - kompresyjna, 2 otwory w części bliższej,

7 otworów w części dalszej


- płytka T, blokująco - kompresyjna, od 2 do 3 otworów w części bliższej,

7 otworów w części dalszej


- płytka Y, blokująco - kompresyjna, 10 otworowa

10

Śruba blokowana samogwintująca o średnicy 2,4 mm, długość od 6 do 30 mm, tytanowa. gwiazdo gwiazdkowe

30

Śruba korowa, samogwintująca o średnicy 2,4 mm, długość od 6 do 40 mm, tytanowa. gwiazdo gwiazdkowe

30

Pin podpierający, blokowany o średnicy 1,8 mm, długość od 12 do 18 mm, tytanowa

5

4.

 


System płyt anatomicznych o kształcie zmniejszającym kontakt z kością do złamań trzonu oraz w bocznej części obojczyka.

1) Płyta do złamań w bocznej części obojczyka posiada w części bocznej w otwory gwintowane oraz otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek z możliwością zastosowania śrub blokujących lub zwykłych (kompresja międzyodłamowa).

2) Płyta do złamań trzonu obojczyka wyposażona w otwory, blokująco–kompresyjne z możliwością zastosowania śrub blokujących lub zwykłych. W głowie płyty do bocznej części obojczyka zagęszczone otwory prowadzące śruby pod różnymi kątami – w różnych kierunkach o śr.2.4/2.7mm. Głowa płyty o zmniejszonym profilu i kształcie dopasowanym do anatomii. Otwory dwufunkcyjne - kombinownane, gwintowane w części blokującej i gładkie w części kompresyjnej z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i korowych/gąbczastych 3.5/4mm. Śruby blokujące wkręcane za pomocą śrubokręta dynamometrycznego 0,8Nm i 1,5Nm. Śruby blokowane w płycie samogwintujące i samotnące/samogwintujące z gniazdami sześciokątnymi i gwiazdkowymi.

3) Płytka blokująco -kompresyjna do złamań dalszej części obojczyka wraz z przemieszczeniem stawu barkowo-obojczykowego. Płytka posiadająca podwójne otwory, częściowo gwintowane, umożliwiające założenie zarówno śrub korowych jak i blokowanych w płytce. Płytka zakończona hakiem umożliwiającym założenie jej pod wyrostek barkowy łopatki. Implant tytanowy z anatomicznym ugięciem 12˚, ułatwiającym jej założenie. Płytki prawe i lewe w następujących rozmiarach od 4 do 7 otworów oraz o 3 głębokościach haków: 12, 15 i 18 mm. Materiał; stal.5

 


5.

System płytek do nasady dalszej kości ramiennej: 1) Płytka blokująco - kompresyjna do nasady dalszej kości ramiennej zakładana z dostępu przyśrodkowego, materiał stal, Otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce 3,5 i 2,7 oraz kompresyjnych 3.5mm. Płytki prawe i lewe od 3 do 14 otworów w części dalszej, w długościach od 59 mm do 201 mm. Materiał ; stal. 2) Płytka blokująco - kompresyjna do nasady dalszej kości ramiennej zakładana z dostępu przednio-bocznego, materiał stal. Otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce 3,5 i 2,7 oraz kompresyjnych 3.5mm. Płytki prawe i lewe od 3 do 14 otworów w części dalszej, w długościach od 65 mm do 208 mm. Materiał; stal. 3) Płytka anatomiczna o kształcie zmniejszającym kontakt z kością blokująco - kompresyjna do dalszej nasady kości ramiennej do złamań pozastawowych, Na trzonie płyty otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, gwintowane w części blokującej i gładkie w części kompresyjnej z możliwością zastosowania śrub blokujących lub zwykłych (kompresja międzyodłamowa), podłużne otwory blokująco – kompresyjny umożliwiające elastyczność pionowego pozycjonowania płytki. W głowie płyty zagęszczone otwory prowadzące śruby pod różnymi kątami – w różnych kierunkach. Głowa płyty o zmniejszonym profilu i kształcie dopasowanym do anatomii – płyta boczno-tylna. W części trzonowej płytki otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i korowych/gąbczastych 3.5/4mm. Śruby blokujące wkręcane za pomocą śrubokręta dynamometrycznego 1,5Nm. Śruby blokowane w płycie samogwintujące i samotnące/samogwintujące z gniazdami sześciokątnymi i gwiazdkowymi. Długość od 122mm do 302mm, ilość otworów od 4 do 14 na trzonie i 5 otworów w głowie płyty. Płyty lewe/prawe. Materiał stal. 4) Płytka blokująco - kompresyjna do nasady dalszej kości ramiennej zakładana z dostępu przyśrodkowego. Otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce 3,5 oraz kompresyjnych 3.5mm. Płytka z wcięciami ułatwiającymi modelowanie. Płytki uniwersalne do prawej i lewej ręki, od 7 do 15 otworów w części dalszej, w długościach od 80 mm do 184 mm. Materiał ; stal.

10

6.

Płytki blokująco - kompresyjne do zaopatrzenia złamań wyrostka łokciowego:
- płytki z wgłębieniami minimalizujące kontakt z okostną, płytki w części dogłowowej posiadają otwory gwintowane okrągłe pod śruby stabilizujące kątowo, o średnicy 2,7 mm, z gwintowaną główką lub alternatywnie standardowe śruby korowe o średnicy 2,4 mm. W części trzonu otwory dwubiegunowe, blokująco - kompresyjne (gwint w części blokującej). Możliwość założenia zarówno śrub blokowanych (średnicy 3,5 mm) z gwintowaną główką i pozwalające na stabilizację kątową, oraz standardowe śruby korowe o średnicy 3,5 mm. Materiał stal.

10

7.

Płytki anatomiczne o kształcie zmniejszającym kontakt z kością, blokująco - kompresyjne do bliższej nasady kości promieniowej. Płytki o kształcie dopasowanym do złamań szyjki jak i głowy kości promieniowej. Na trzonie płyty otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, blokująco – kompresyjne z możliwością zastosowania śrub blokujących lub korowych/gąbczastych (kompresja międzyodłamowa), podłużny otwór blokująco – kompresyjny umożliwia elastyczność pionowego pozycjonowania płytki. W głowie płyty otwory prowadzące śruby blokujące pod różnymi kątami – w różnych kierunkach śr. 2.4/2.7mm W części dalszej płytki otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i korowych 2.0/2,4/2.7mm. Śruby blokowane w płycie samogwintujące z gniazdami gwiazdkowymi wkręcane przy pomocy śrubokręta dynamometrycznego 0,8Nm. Długość płyt od 2 do 4 otworów w trzonie i od 5 do 6 otworów w głowie płytki, płyty głowowe prawe i lewe, szyjkowe - uniwersalne. Materiał: stal.

5

8.

Płytki blokująco-kompresyjne do zespoleń części dalszej kości promieniowej, pod śruby o średnicy 2,4 i 2,7 mm, zakładane z dostępu grzbietowego (dorsal); implanty z podwójnymi otworami akceptującymi śruby blokowane lub korowe:
- płytka prosta ukształtowana anatomicznie zakładana od strony bocznej; ilość otworów od 5 do 6.
- płytka odgięta pod kątem 90˚ ; ilość otworów w części bliższej od 2 do 3; ilość otworów w części dalszej od 3 do 4. Płytki do prawej i lewej ręki.
- płytka odgięta pod kątem 70˚ ; ilość otworów w części bliższej od 2 do 3; ilość otworów w części dalszej od 3 do 4. Płytki do prawej i lewej ręki.
- płytka „T”; 3 otwory w części bliższej, w części dalszej od 3 do 4 otworów. Materiał: stal.

5

9.

System płytek do nasady dalszej kości promieniowej i łokciowej: 1) Płytki blokująco-kompresyjne pod śruby o średnicy 2,4 i 2,7 mm, zakładane z dostępu dłoniowego (volar); implanty z podwójnymi otworami akceptującymi śruby blokowane lub korowe:
- Płytki w kształcie litery T , ukształtowane anatomicznie, o skosie 18˚ i kącie śrub blokowanych zapobiegającym uszkodzeniu powierzchni stawowej.
- 5 otworów w części dalszej; w części bliższej od 3 do 5 otworów. Płytki do prawej i lewej ręki.

2) Płytki blokująco - kompresyjne pod śruby o średnicy 2,4 i 2,7 mm, zakładane z dostępu dłoniowego (volar); implanty z wielopozycyjnym mocowaniem śrub blokowanych w części nasadowej. Płytki ukształtowane anatomicznie, z wycięciem pod drut Kirschnera w części proksymalnej.

W części dalszej płytki od 8 do 9 otworów gwintowanych. W części bliższej

od 3 do 5 otworów podwójnych. Płytki do prawej i do lewej ręki. Materiał stal. 3) Płyta dłoniowa do dalszej nasady kości promieniowej z otworami blokowanymi w płycie zmienno-kątowymi, anatomiczna o kształcie zmniejszającym kontakt z kością, blokująco-kompresyjna. Na trzonie płyty otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, blokująco–kompresyjne z możliwością zastosowania śrub blokujących lub korowych (kompresja międzyodłamowa), podłużny otwór blokująco–kompresyjny umożliwia elastyczność pionowego pozycjonowania płytki. W głowie płyty otwory prowadzące śruby z owalną gwintowaną głową 2.4mm-blokowane wielokątowo z odchyleniem kierunku prowadzenia śruby od głównej osi o 15st. w każdym kierunku. Otwory w głowie płyty zbudowane z czterech kolumn gwintowanych z min. czterema zwojami gwintu. Możliwość zastosowania śrub blokowanych w płycie 2.4/2.7 wprowadzanych w osi otworów w głowie płyty. W części dalszej płytki otwory z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i korowych 2.4/2,7mm. Instrumentarium wyposażone w celownik określający maksymalne odchylenie kierunku śruby od osi. Śruby blokowane w płycie wkręcane przy pomocy śrubokręta dynamometrycznego 0,8Nm.

4) Płytka hakowa o kształcie zmniejszającym kontakt z kością, blokująco - kompresyjna do dalszej nasady kości łokciowej. Na trzonie płyty otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, gwintowany w części blokującej i gładki w części kompresyjnej z możliwością zastosowania śrub blokujących lub korowych/gąbczastych (kompresja międzyodłamowa), podłużny otwór blokująco – kompresyjny umożliwia elastyczność pionowego pozycjonowania płytki. W głowie płyty otwory gwintowane prowadzące śruby blokowane śr. 2,0 pod różnymi kątami – w różnych kierunkach, oraz dwa haki wygięte do spodu płyty umożliwiający mocne zakotwiczenie płyty w korówce. W części dalszej płytki otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i korowych 2.0/1,5mm


15

10.

Płytki do dalszej nasady kości promieniowe w kształcie litery "T", blokująco kompresyjne pod śruby 3,5 mm. Materiał stal.

10

11.

 


Płytka anatomiczna o kształcie zmniejszającym kontakt z kością, blokująco - kompresyjna do bliższej nasady kości udowej. Na trzonie płyty otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, blokująco – kompresyjne z możliwością zastosowania śrub blokujących lub korowych/gąbczastych (kompresja międzyodłamowa). W głowie płyty otwory prowadzące śruby blokujące pod różnymi kątami – w różnych kierunkach śr. 5.0 i 7,3mm W części dalszej płytki otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i korowych/gąbczastych 4.5/5.0. Śruby blokowane w płycie lite i kaniulowane (5.0/7,3), samogwintujące oraz samotnące/samogwintujące z gniazdami sześciokątnymi i gwiazdkowymi wkręcane przy pomocy śrubokręta dynamometrycznego 4,0Nm. Płyty w wersji z hakiem na krętarz większy i bez haka. - płyty hakowe do bliższej nasady kości udowej, długość od 133 do 385mm, od 2 do 16 otworów w trzonie i 2 otwory w głowie płytki, płyty uniwersalne. Materiał stal.- płyty do bliższej nasady kości udowej (bez haka), długość od 139 do 391mm, od 2 do 16 otworów w trzonie i 3 otwory w głowie płytki, płyty lewe i prawe, dodatkowe otwory w głowie płyty do drutów Kirschnera do wstępnej stabilizacji. Materiał stal.

3

 


12.

Płytka blokująco - kompresyjna do nasady dalszej kości udowej. Otwory owalne częściowo gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce - z gwintowaną główką i końcówkami samowiercącymi i samogwintującymi – lub śrub kompresyjnych. Możliwość zastosowania śrub okołoprotezowych oraz śrub zapobiegających zarastaniu otworów płytki przez tkankę. Płytki prawe i lewe. Ilość otworów w części dalszej: 5,7,9,11 i 13. Długość od 156 do 316 mm. Możliwość założenia płytki w technice minimalnie inwazyjnej za pomocą celownika przeziernego dla promieni Roentgena. Materiał stal.

10

13.

 

 System płytek do bliższej nasady kości piszczelowej:

1) Płytka blokujaco - kompresyjna do nasady bliższej kości piszczelowej. Otwory owalne częściowo gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i kompresyjnych. Płytki prawe i lewe. Ilość otworów w części dalszej: 5,7,9,11 i 13. Długość od 140 do 300 mm. Możliwość założenia płytki w technice minimal invasive. Materiał stal.


2) Płyta do złamań przynasadowych kości piszczelowej:

-płytka blokująco - kompresyjna, profilowana, w kształcie litery T, z możliwością zastosowania śrub korowych 4,5 mm oraz blokowanych 5.0 mm, prawa i lewa, płyta zakładana od strony przyśrodkowej lub bocznej. W części trzonowej płyty otwory owalne w liczbie od 4 do 16 z możliwością zastosowania śrub korowych lub blokowanych. W części przynasadowej trzy otwory pod śruby blokowane w płycie o średnicy 5.0 mm. Materiał: stal 3) Płytka blokująco – kompresyjna do złamań bliższej nasady kości piszczelowej, boczna:

- płytka profilowana, prawa, lewa, zakładana z dostępu bocznego. W części przynasadowej 3 otwory pod śruby blokowane 5.0 mm oraz dwa otwory

do tymczasowej stabilizacji drutami Kirshnera, w części trzonowej płyty otwory owalne w liczbie od 4 do 14, częściowo gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i kompresyjnych 3.5mm. W części dalszej, trzy dodatkowe otwory na druty Kirschnera

do czasowego pozycjonowania płytki. Płytki prawe i lewe od 5 do 21 otworów w części bliższej. Długość od 80 mm do 288 mm. Materiał; stal.

4) Płyta do złamań typu "pilon" dalszej nasady kości podudzia w kształcie krzyża, z 7 lub 9 otworami blokująco- kompresującymi w części bliższej i 17 otworami blokującymi w części dalszej. Możliwość docięcia płyty do warunków anatomicznych. Śruby blokujące 2.7/3.5 mm, śruby korowe 2.7/3.5 mm. Materiał ; stal.10

 

 14.

System płytek do dalszej nasady kości piszczelowej:

1) Płytka blokująco - kompresyjna do nasady dalszej kości podudzia: płytka zakładana z dostępu przyśrodkowego, ukształtowana anatomicznie o małym wygięciu, w części dalszej posiadająca sześć otworów akceptujących śruby blokowane 3,5 mm w tym dwa otwory owalne, akceptujące zarówno śruby blokowane 3,5 mm jak i korowe 3,5 mm oraz śruby gąbczaste 4,0mm.

W części bliższej otwory owalne częściowo gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i kompresyjnych 3.5mm. Płytki prawe i lewe od 4 do 14 otworów w części bliższej. Długość

od 109 mm do 239 mm lub 0d 117mm do 252mm. Materiał: stal. 2) Płytka blokująco - kompresyjna do nasady dalszej kości podudzia: płytka zakładana z dostępu przednio-bocznego, ukształtowana anatomicznie,w kształcie litery L.

10

15.

System płytek do dalszej nasady kości strzałkowej od strony tylnobocznej i bocznej. Płytki ukształtowane anatomicznie w części dalszej płyty otwory pod śruby blokowane o średnicy 2,7mm w części trzonowej płyty otwory kombinowane pod śruby blokowane lub korowe.

3

16.

Płytka blokująco-kompresyjna do kości piętowej: - otwory owalne, gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce śr. 3,5 mm lub korowych. Grubość 1,3mm.
Płyty prawe i lewe. Długość ; 69 mm, 76 mm. Materiał; stal.

3

17.

Płytka X do Halluksów:
Płytka tytanowa X do osteotomii palucha koślawego, blokująco - kompresyjna, zaopatrzona w pojedyncze otwory nagwintowane , Śruby blokujące śr. 2,4 /2,7 mm, dł. 6-60 mm, ; rozmiary: Mała 18x12 mm, średnia 24x14 mm, duża 30x14 mm. Komplet : płytka + 4 śruby blokujące. Materiał stal.

3

18.

Wkręty blokowane w płycie, z gwintowaną głową, średnica 2,4 mm gwiazdo gwiazdkowe

40

19.

Wkręty blokowane w płycie, z gwintowaną głową, średnica 2,7 mm gwiazdo gwiazdkowe

40

20.

Wkręty blokowane w płycie, z gwintowaną głową, średnica 3,5 mm gwiazdo hexagonalne

120

21.

Śruby korowe 2,4 mm gwiazdo gwiazdkowe

20

22.

Śruby korowe 3,5 mm gwiazdo hexagonalne

80

23.

Wkręty blokowane w płycie, z gwintowaną głową, średnica 5,0 mm samogwintujące. Stalowe. gwiazdo gwiazdkowe

80

24.

Wkręty blokowane w płycie, samotnące z gwintowaną głową, średnica 5,0 mm. Materiał Stal. gwiazdo gwiazdkowe

40

25.

Wkręty blokowane w płycie, kaniulowane, średnica 5,0 mm stalowe gwiazdo hexagonalne.

10

26.

Śruba kaniulowana konikalna (kompresyjna) częściowo gwintowana, zapewniająca kompresję płyty do kości lub kompresję międzyfragmentową. Śruba o średnicy 5,0mm, gniazdo śruby hexagonalne.

5

27.

Wkręty blokowane w płycie, kaniulowane, średnica 7,3 mm stalowe gwiazdo hexagonalne.

10

28.

Śruby kaniulowane konikalne częściowo oraz całkowicie gwintowane o średnicy 7,3mm.

2

29.

Nakładka kompresyjna do śruby konikalnej, kaniulowana, samotnąca, stalowa.

2

30.

Śruby okołoprotezowe 5,0 mm. gwiazdo hexagonalne.

5

31.

Śruby korowe 4,5 mm. gwiazdo hexagonalne. Materiał Stal.

40

32.

Syntetyczna pasta do uzupełniania ubytków kostnych, substytut kości gąbczastej. Komplet stanowi: cylindryczny mieszalnik/aplikatur zawierający biomateriał, igła do podawania biomateriału. Wymagane cechy:
Syntetyczna pasta do uzupełniania ubytków kostnych do przygotowania bezpośrednio w pojemniku o poj. 2,5 cm3 - podstawowy składnik - trójfosforan wapnia - wprowadzana do przestrzeni międzykostnej - materiał nie wydzielający ciepła przy wprowadzaniu i zastyganiu - wytrzymałość na siły ściskające około 7.5Mpa. Materiał nie powodujący infekcji, zapewniający biokompatybilność wchłanianie i formowanie kości. Opakowanie sterylne.

2

33.

Syntetyczna pasta do uzupełniania ubytków kostnych, substytut kości gąbczastej. Komplet stanowi: cylindryczny mieszalnik/aplikatur zawierający biomateriał, igła do podawania biomateriału. Wymagane cechy:
Syntetyczna pasta do uzupełniania ubytków kostnych do przygotowania bezpośrednio w pojemniku o poj. 5 cm3 - podstawowy składnik - trójfosforan wapnia - wprowadzana do przestrzeni międzykostnej - materiał nie wydzielający ciepła przy wprowadzaniu i zastyganiu - wytrzymałość na siły ściskające około 7.5Mpa. Materiał nie powodujący infekcji, zapewniający biokompatybilność wchłanianie i formowanie kości. Opakowanie sterylne.

2

34.

Syntetyczna pasta do uzupełniania ubytków kostnych, substytut kości gąbczastej. Komplet stanowi: cylindryczny mieszalnik/aplikatur zawierający biomateriał, igła do podawania biomateriału. Wymagane cechy:
Syntetyczna pasta do uzupełniania ubytków kostnych do przygotowania bezpośrednio w pojemniku o poj. 10 cm3 - podstawowy składnik - trójfosforan wapnia - wprowadzana do przestrzeni międzykostnej - materiał nie wydzielający ciepła przy wprowadzaniu i zastyganiu - wytrzymałość na siły ściskające około 7.5Mpa. Materiał nie powodujący infekcji, zapewniający biokompatybilność wchłanianie i formowanie kości. Opakowanie sterylne.

2

35.

Płytki do złamań nasady bliższej kości ramiennej: płyta modelowana anatomicznie do bliższej nasady kości ramiennej o zmniejszonej powierzchni kontaktu z okostną, blokujaco - kompresyjna do nasady bliższej kości ramiennej, z owalnymi dwufunkcyjnymi otworami w części gwintowanymi, zapewniającymi zastosowanie standardowych śrub kompresyjnych z możliwością ustawienia kątowego oraz śrub mocujących z gwintem na łebku zapewniających blokowanie w płytce posiadającej gwintowaną część otworu. Materiał stal. Płytki 3 i 5 -otworowe w trzonie, dł. 90 i 114 mm. Płytki od 5 do 13 otworów w trzonie, dł. 140 i 290 mm. Śruby blokowane dokręcane przy użyciu dynamometru.

8

36.

Wkręty blokowane w płycie, z gwintowaną głową, średnica 5,0 mm samogwintujące. Stalowe. gwiazdo gwiazdkowe

1

37.

Płytka do leczenia złamań i powikłań zrostu trzonów kości:
- płytki blokująco – kompresyjne o średnicy otworów pod śruby 3,5 mm, proste, budowa płytek zapewnia ograniczony kontakt z kością, otwory owalne częściowo gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych i kompresyjnych w płytce, ilość otworów od 4 do 12, długość od 59 do 163 mm, śruby blokowane dokręcane z użyciem dynamometru. Materiał: stal

20

38.

Płytka do leczenia złamań i powikłań zrostu trzonów kości:
- płytki blokująco – kompresyjne, rekonstrukcyjne z możliwością domodelowania, płytki o różnych długościach, z ograniczonym kontaktem z kością, pod wkręty 3,5mm. Od 5 do 22 otworów, długość od 70 do 315mm.Śruby blokowane w płycie dokręcane przy użyciu dynamometru. Materiał: stal

5

39.

Płyta blokująco kompresyjna do złamań kości udowej, z możliwością zastosowania w przypadku złamań około – protezowych, posiadająca otwory dwufunkcyjne występujące naprzemiennie pod śruby blokowane w płycie 5,0 mm oraz kompresyjne 4,5 mm. Pierwotne ukształtowanie płyty odzwierciedla kształt kości udowej, zaokrąglone końce płyty umożliwiają jej łatwiejsze wprowadzenie, posiadają otwory na druty Kirshnera do wstępnej stabilizacji. Płyty o różnej długości, od 229 mm do 336mm, otwory w liczbie od 12 do 18 ze skokiem co jeden. Śruby blokowane dokręcane przy użyciu dynamometru. Materiał: stal

5

40.

Płytka blokujaco - kompresyjna 4,5/5,0 mm prosta, szeroka, otwory owalne częściowo gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i kompresyjnych, ilość otworów od 2 do 24, długość od 44 do 440 mm.Śruby blokowane dokręcane przy użyciu dynamometru. Materiał: stal.

2) Płytka blokujaco - kompresyjna rekonstrukcyjna 4,5/5,0 mm, szeroka, otwory owalne częściowo gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i kompresyjnych, ilość otworów od 3 do 16, długość od 56 do 303 mm. Śruby blokowane w płycie dokręcane przy użyciu dynamometru.3

41.

Płytka prosta 4,5 / 5,0 mm wąska blokująco - kompresyjna, od 4 do 14 otworów, długość od 80 do 260 mm, podwójne otwory, w jednej części gwintowane pod śruby 5,0 mm z gwintowaną główką i końcówkami samo wiercącymi albo samogwintującymi, w drugiej części gładkie pod śruby korowe 4,5 mm. Śruby blokowane dokręcane przy użyciu dynamometru.
Materiał: stal

3

42.

Płyta blokująco kompresyjna do złamań trzonów w oraz złamań okolicach przynasadowych. Jedna część płyty spłaszczona. Płyta z podwójnymi otworami, w części gwintowanymi akceptującymi zarówno śruby korowe i blokowane. Płyta akceptuje śruby w rozmiarach 3,5mm korowe i blokowane

w jednej części oraz;4,5mm korowe i 5,0mm blokowane w drugiej. Płyta w długościach 118 mm do 334mm.2

43.

Płyta blokująco kompresyjna do złamań trzonów w oraz złamań okolicach przynasadowych. Jedna część płyty spłaszczona. Płyta z podwójnymi otworami, w części gwintowanymi akceptującymi zarówno śruby korowe i blokowane. Płyta akceptuje śruby w rozmiarach 3,5mm korowe oraz 3,5mm blokowane. Płyty w długościach 86mm do 242 mm. Otwory w liczbie od 6 do 18.

2

44.

Płyta tubularna z otworami pod śruby o średnicy 3,5mm. Długość płyty od 28mm do 148mm liczba otworów od 2 do 12.

3

45.

System płytkowy do osteotomii w obrębie stawu kolanowego z możliwością zastosowania wkrętów blokujących, samogwintujących i korowych: płyty do osteotomii kości piszczelowej zakładane od przyśrodka lub z dostępu bocznego.Płyty do osteotomii nasady dalszej kości udowej i bliższej nasady kości piszczelowej. Wykonane z tytanu.

5

46.

Śruba kompresyjna kaniulowana do zespoleń kości łódeczkowatej średnica 2,4 lub 3 mm tytanowa samogwintująca, jednakowy skok gwintu na główce i końcu śruby, gniazdo do śruby gwiazdkowe

10

47.

System do stabilizacji złamań okołoprotezowych. Płyta – pozwalająca na wielopłaszczyznową stabilizację w obrębie trzpienia protezy przy pomocy śrub blokowanych/korowych 3.5. Płyta współpracująca z płytami typu LCP szerokimi prostymi/wygiętymi, płytami typu LCP do bliższej i dalszej nasady kości udowej. Płyta wyposażona w 4 ramiona z możliwością ich odcięcia. Śruby blokowane w płycie samogwintujące oraz samotnące/samogwintujące z gniazdami sześciokątnymi i gwiazdkowymi wkręcane przy pomocy śrubokręta dynamometrycznego 1.5Nm (3,5mm). Kompletne instrumentarium zapewniające szybkie i precyzyjne wprowadzanie implantów, wyposażone w śrubokręt dynamometryczny, celownik do płyty oraz szczypce tnące pozwalające na odcięcie nieużywanych ramion. Płyta mocowana jest do właściwej płyty stabilizującej złamanie typu LCP przy pomocy kompletu śruby mocującej. Materiał stal.

2

48.

Śruby do mocowania płyty do złamań okołoprotezowych.

2

49.

System kabli ortopedycznych
System kabli ortopedycznych z zaciskami - Cable System. Dostępne dwie średnice kabli: 1.0 i 1.7mm zbudowane z wiązek (8x7)+(1x19) przewodów zapewniające wysoką elastyczność i kontrolę, implanty wykonane ze stali nierdzewnej implantowej, wszystkie kable wyposażone w pojedynczy zacisk, instrumentarium wyposażone w narzędzia do przewlekania, napinania oraz obcinania kabli, instrumentarium wyposażone w wielorazowe zaciski tymczasowe umożliwiające prawidłowe ustawienie zespolenia oraz naprężenie zespołu kabli, możliwość mocowania do płytek poprzez trzpienie kostne (PIN), trzpienie łączone z gniazdem w główce śruby (BUTTON), oraz trzpienie z oczkiem okrągłym i szerokim wkręcane w nagwintowany otwór w płycie typu LCP

5

50.

System do osteotomii i urazów w obrębie bliższej nasady kości udowej u dzieci i młodocianych. Płytka anatomiczna o kształcie zmniejszającym kontakt z kością, blokująco - kompresyjna do bliższej nasady kości udowej wykonana ze stali implantowej. Na trzonie płyty otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, blokująco – kompresyjne z możliwością zastosowania śrub blokujących lub korowych/gąbczastych (kompresja międzyodłamowa).

W głowie płyty otwory prowadzące śruby blokujące doszyjkowo – śr. 3,5 i 5.0 mm oraz otwory do wstępnej stabilizacji drutami Kirschnera. Płyty z określonym kątem prowadzenia śrub doszyjkowych - 100º, 110º , 120º i 150º . W części dalszej płytki otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i korowych/gąbczastych 3.5 oraz 4.5/5.0. Śruby blokowane w płycie (3,5 i 5,0mm) samogwintujące oraz samotnące/samogwintujące z gniazdami sześciokątnymi i gwiazdkowymi wkręcane przy pomocy śrubokręta dynamometrycznego 1,5Nm/4,0Nm.5

51.

Wkręty blokowane w płycie, z gwintowaną głową, średnica 5,0 mm samogwintujące. Tytanowe. gwiazdo gwiazdkowe

30

52.

Wkręty blokowane w płycie, samotnące z gwintowaną głową, średnica 5,0 mm. Materiał Tytan. gwiazdo gwiazdkowe

5

53.

Śruby korowe 4,5 mm. gwiazdo hexagonalne. Materiał Tytan.

5

54.

System protezy barku urazowo/rekonstrukcyjnej:

 

a) proteza standardowa
komplet złożony z:
- trzpień protezy (1 szt.)
- wkładka duocentryczna (1 szt.)
- głowa protezy (1 szt.)

5

b) proteza typu resurfacing komplet złożony z:
- głowa protezy typu resurfacing (1 szt.)

1

c) proteza powierzchni panewki z dwoma śrubami mocującymi komplet złożony z:
- wkład PE (1 szt.)
- śruby panewkowe (2 szt.)

1

d) proteza rekonstrukcyjna powierzchni panewki ze śrubami mocującymi
komplet złożony z:
- podkładka rekonstrukcyjna protezy (1 szt.)
- wkładka PE rekonstrukcyjna (1 szt.)
- śruby 3,5mm panewkowe (6 szt.)

1

55.

Gwóźdź stalowy goleniowy lity przekrój gwoździa w części owalny w części czworokątny dający właściwości antyrotacyjne, możliwość blokowania skośnego w części proksymalnej, wielopłaszczyznowe blokowanie dystalne z ostatnim otworem 8mm od końca, spłaszczony koniec dystalny gwoździa.
1/ Gwóźdź o rozmiarach 255mm; 270mm; 285mm; 300mm; 315mm; 330mm; 345mm; 360mm; 380mm; 400mm; 420mm; o średnica 8 i 9 mm,

50

 

Śruba do blokowania gwoździa 3,9 mm

150Directory: images
images -> Lokalna strategia rozwoju lokalnej grupy działania „lider zielonej wielkopolski” na lata
images -> „ Gra tajemnic reżyseria Morten Tyldum. Czas projekcji 110 minut
images -> Wykład z polityki gospodarczej Temat 3 Polityka pieniężna I walutowa Pojęcie I cele
images -> Skarżyski klub szaradzistóW „anagram” zał. 12 maja 1958 roku przy miejskim centrum kultury im. Leopolda staffa 26-110 skarżysko-kamienna, ul. SŁOwackiego nr 25
images -> Załącznik 1
images -> Postępowanie znak: sz-2100-13(52/ZP/07)-07
images -> Spzoz/ZP/…
images -> Xviii konferencja naukowo – szkoleniowagastroenterologii klinicznej wp
images -> Załącznik nr 3 do siwz opis przedmiotu zamówienia (opz) dot przetargu nieograniczonego znak: A/ZP/szp. 251-37/16 na: „dostawę wraz z wdrożeniem zintegrowanego elektronicznego systemu zarządzania dokumentacją medyczną”

Pobieranie 269.9 Kb.

Share with your friends:
  1   2   3   4
©operacji.org 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna