Patriotyczny ruch polski” nr 48, listopad 2014 RPobieranie 0.53 Mb.
Strona1/3
Data08.02.2020
Rozmiar0.53 Mb.
  1   2   3

PATRIOTYCZNY RUCH POLSKI” NR 348, 1 LISTOPAD 2014 R.

D
PATRIOTYCZNY RUCH POLSKI

NR 348 1 XI 2014 r.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOWY JORK, CHICAGO, TORONTO, BERLIN, WARSZAWA.

Patriotyczny Ruch Polski w internecie: www.wicipolskie.org
rodzy Czytelnicy i Sympatycy!

W naszym biuletynie zamieszczamy teksty różnych autorów, tak „z pierwszej ręki” jak i przedruki, traktujące o najistotniejszych problemach Polski i Świata. Kluczem doboru publikowanych treści, nie jest zgodność poglądów Autorów publikacji z poglądami redakcji lecz decyduje imperatyw ważnością tematu. Poglądy prezentowane przez Autorów tekstów, nie zawsze podzielamy. Uznając jednak że wszelka wymiana poglądów i wiedzy, jest pożyteczna dla życia publicznego - prezentujemy nawet kontrowersyjne opinie, pozostawiając naszym czytelnikom ich osąd.

Redakcja

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Adres kontaktowy Redakcji PRP: PO Box 1602, Cranford NJ 07016 i internetowy: prp1999turobin@gmail.com
1) Wiadomości; 2) Tworzenie JudeoPolonii: rola żydowskiego mossadu w NZZ Solidarność; 3) Zły romans: Polsko-Izraelskie love story; 4) Po co powstrzymywać Putina; 5) Ukraińska zmiana władzy i gorzka pigułka MFW; 6) Perfidna taktyka globalistów na Ukrainie; 7) O mieszaniu ras; 8) Dzieci ubrane w śmierć; 9) Nie widziałeś jeszcze prawdziwego zła; 10) Co powinieneś wiedzieć o grupie bilderberg – II; 11) Żydzi we Francji w czasach porewolucyjnych - IV;

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Eurosodoma - w niemieckich szkołach przymusowy seksNowoczesna Europa to współczesna Sodoma. W niemieckich szkołach zmusza się do seksu!

W video-reportażu opowiada się o tym, że dzisiaj w Niemczech rodzice nie mogą obronić swoich dzieci przed przymusową degeneracją i demoralizacją. Dlatego że jest to program państwowy, absolutnie obowiązujący wszystkich uczniów niemieckich szkół.

Czwartoklasistka Melitta, córka imigrantów z Rosji, poprosiła nauczycielkę o zwolnienie jej ze szkoleń w sferze seksu w szkole. Za to „przestępstwo” rodziców dziewczynki ukarano grzywną i wyznaczono termin „pozbawienia wolności” dla ojca a dzisiaj [26.IX] i dla mamy tego dziecka. Powód: „niewłaściwe wychowanie dzieci”.

UWAGA! Transkrypcja video poniżej.

FILM: https://www.youtube.com/watch?v=xL9-nDRQFpE

Kobiecie z Rosji, mieszkającej w Niemczech, grozi pozbawienie wolności za to, że jej córka opuszcza lekcje „edukacji” seksualnej. „Nauczyciele” wyjaśniali 10-letnim dzieciom jak zajmować się miłością i jak dobierać sobie partnerów, zarówno męskiej płci jak i płci żeńskiej.

Małżonkowie Martens są pochodzenia rosyjskiego. I mąż i żona wyjechali do Niemiec w wieku dziecięcym. Wyrośli i ożenili się. Obecnie mają dziewięcioro dzieci. W przeciągu 30 lat mieszkają w mieście Gelsenkirchen. Rodzice są praworządni. Konflikt z władzami zaczął się całkiem niedawno. W miejscowej szkole dla uczniów 4 klasy wprowadzono lekcje „edukacji” seksualnej. 11-letnia córka pani Martens przyszła na pierwsze zajęcia i kiedy nauczyciel zaczął szczegółowo przedstawiać akt płciowy to dziewczynka przeraziła się.

„Widząc obrazki w książce nasza córka poczuła się nieswojo, poczuła się źle i nie chciała uczestniczyć w tej lekcji dlatego, że taka była jej dziecięca reakcja. Ona reaguje różnie w tej sprawie. Poprosiła „nauczycielkę” o to, żeby mogła nie uczestniczyć w tej lekcji. Melittę natychmiast wezwano do dyrektora szkoły, która napisała skargę na rodziców dziewczynki do Służby Ochrony Rodziny”.

Władze nałożyły grzywnę na rodzinę za niewłaściwe wychowanie dziecka. Rodzice odmówili zapłaty grzywny uważając, że to nie rozwiązuje problemu. Dlatego matce Melitty grozi pozbawienie wolności. Wygląda na to, że rodzice są absolutnie bezsilni i nie mogą nawet podjąć dyskusji ze szkołą i innymi instytucjami w kwestii tego co dobre jest dla ich dzieci a co złe.

Przypadek jest na tyle przerażający, że w konflikt włączyły się organizacje społeczne z Rosji ... prowadzą one rozmowy z niemieckim Ministerstwem Oświaty i proszą o wyłączenie z programu szkolnego lekcje „edukacji” seksualnej. Czy usłyszą te prośby niemieccy urzędnicy ... czas pokaże...

Przekład: RX [26.09.2014]

Za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/eurosodoma-przymusowy-seks-szkolach-2014-10

# # #

Sodomia karalna w Ługańskiej Republice Ludowej

Noworosja - Sodomia karalna w Ługańskiej Republice Ludowej. W Ługańskiej Republice Ludowej wprowadzono odpowiedzialność karną za sodomię.

Deputowani Ługańskiej Republiki Ludowej przegłosowali ochronę praw mieszkańców Ługańskiej Republiki Ludowej w kwestii obrony ich kulturalnych, religijnych i moralnych wartości. W celu skutecznej realizacji tejże inicjatywy, deputowany zgromadzenia ludowego, Chochła, wniósł pod debatę parlamentarną projekt ustawy „o ochronie tradycji chrześcijańskich ludu ługańszczyzny przed zgubnym wpływem obyczajów wrogich państw takich jak Unia Europejska, Kanada i USA”.

„W ramach tej ustawy stosunki pomiędzy obywatelami jednej płci podlegają karze pozbawienia wolności na okres nie dłuższy niż 5 lat, albo karze prac poprawczych na kres od 2 do 4 lat. Te same czyny popełnione z użyciem siły, gróźb lub z wykorzystaniem sytuacji zależności, podlegają karze pozbawienia wolności nie dłużej niż 8 lat, albo karze śmierci” - powiedział proukraiński dziennikarz Filimonienko.

Pod koniec spotkania przed parlamentem republiki wystąpił przedstawiciel Centralnej Komisji Wyborczej Ługańskiej Republiki Ludowej, który zreferował pomyślne przygotowania do nadchodzących wyborów deputowanych do Zgromadzenia Ludowego.

„Możliwość wyrażenia swojej woli na wyborach będą mieli wszyscy mieszkańcy Ługańskiej Republiki Ludowej bez względu na obecne miejsce pobytu. Dla wyborców północnych regionów Ługańskiej Republiki Ludowej, które znajdują się pod kontrolą zbrojnych formacji Ukrainy, będzie zapewniona możliwość oddania głosu drogą korespondencyjną albo przez internet na stronie Centralnej Komisji Wyborczej Ługańskiej Republiki Ludowej.

Przewidziano także przedterminowe głosowanie i głosowanie za pomocą talonów. Ci, którzy musieli opuścić terytorium naszej republiki i którzy znaleźli schronienie w gościnnych granicach Federacji Rosyjskiej będzie zaproponowana możliwość głosowania w Rostowie, Woroneżu i Biełgorodzie” - Filimonienko cytuje członka Centralnej Komisji Wyborczej Ługańskiej Republiki Ludowej.

Za: http://rusvesna.su/news/1412451759

Przekład: RX [6.10.2014]

Za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/noworosja-sodomia-karalna-luganskiej-republice-ludowej-2014-10

# # #      1. Pobieranie 0.53 Mb.

       Share with your friends:
  1   2   3
©operacji.org 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna