Pakiet 1 Staplery I ładunki jednorazowe do zabiegów na otwartoPobieranie 87.4 Kb.
Data13.11.2017
Rozmiar87.4 Kb.
Załącznik Nr 1do SIWZ

Pakiet 1 - Staplery i ładunki jednorazowe do zabiegów na otwarto

Lp.

Parametry techniczne

Ilość

cena netto za 1 szt.

stawka podatku VAT

Wartość netto w PLN

Wartość brutto w PLN

Producent i kraj wytwarzania produktu

nazwa handlowa, nr katalogowy

1

Stapler okrężny jednorazowy o średnicy 25, 28 lub 31mm, zakrzywiony, z łamanym kowadełkiem po oddaniu strzału; Zamawiający określi średnicę staplera przy składaniu zamówienia. lub Stapler okrężny jednorazowy o średnicy 25, 29 lub 33mm, zakrzywiony, z regulowaną wysokością zszywki i z gumowaną, antypoślizgową rękojeścią; Zamawiający określi średnicę staplera przy składaniu zamówienia.

60

 

 

2

Stapler okrężny jednorazowy o średnicy 25, 29 lub 33mm, prosty, z regulowaną wysokością zszywki i z gumowaną, antypoślizgową rękojeścią; Zamawiający określi średnicę staplera przy składaniu zamówienia. lub Ładunki do metalowego staplera okrężnego wielorazowego użytku, prostego, o średnicy 25, 28 lub 31mm, z automatycznym docskiem tkanki; Zamawiający określi średnicę ładunku przy składaniu zamówienia.

40

 

 

3

Stapler jednorazowy zamykający, z obrotową rękojeścią i wyginającą się główką, o dł. linii szwów 55 mm i wysokości zszywek przed zamknięciem 3,5 lub 4,8 mm z automatyczną regulacją docisku zszywek. Zamawiający określi wysokość zszywki przy składaniu zamówienia.

15

 

 

4

Stapler liniowy jednorazowego użytku o długości 60mm, z 2 dźwigniami - zamykającą i spustową, załadowany ładunkiem do tkanki normalnej lub grubej, zawierający zszywki wykonane z tytanu bądź ładunek o dł. 55mm (ze zszywkami tytanowymi) zawierający dopychacze integralnie połączone z ładunkiem dla zapewnienia każdorazowo właściwego formowania zszywek, do staplera wielorazowego użytku. Zamawiający określi rozmiar zszywek każdorazowo przy składaniu zamówienia.

120

 

 

5

Stapler liniowy jednorazowego użytku o długości 90mm, załadowany ładunkiem do tkanki normalnej lub grubej, zawierający zszywki wykonane z tytanu bądź ładunek o dł. 90mm (ze zszywkami tytanowymi) zawierający dopychacze integralnie połączone z ładunkiem dla zapewnienia każdorazowo właściwego formowania zszywek, do staplera wielorazowego użytku. Zamawiający określi rozmiar zszywek każdorazowo przy składaniu zamówienia.

36

 

 

6

Stapler liniowy jednorazowego użytku zamykająco-tnący, o długości 55-60mm, z ładunkiem umieszczającym od 4 do 6 rzędów tytanowych zszywek, posiadający nóż stanowiący integralną część ładunku. Stapler dostarczony z ładunkami o wysokości zszywek po zamknięciu a) 1,5mm i 2,0mm lub b) 1,5mm, 1,8mm i 2,0mm. Zamawiający określi wysokość zszywki przy składaniu zamówienia.

12

 

 

7

Ładunek do staplera liniowego jednorazowego użytku, zamykająco-tnący, o długości 55-60mm, umieszczający od 4 do 6 rzędów tytanowych zszywek, posiadający nóż stanowiący integralną część ładunku, o wysokości zszywek po zamknięciu a) 1,5mm i 2,0mm lub b) 1,5mm, 1,8mm i 2,0mm. Zamawiający określi wysokość zszywki przy składaniu zamówienia.

24

 

 

8

Stapler liniowy jednorazowego użytku zamykająco-tnący, o długości 75-80mm, z ładunkiem umieszczającym od 4 do 6 rzędów tytanowych zszywek, posiadający nóż stanowiący integralną część ładunku. Stapler dostarczony z ładunkami o wysokości zszywek po zamknięciu a) 1,5mm i 2,0mm lub b) 1,5mm, 1,8mm i 2,0mm. Zamawiający określi wysokość zszywki przy składaniu zamówienia.

12

 

 

9

Ładunek do staplera liniowego jednorazowego użytku, zamykająco-tnący, o długości 75-80mm, umieszczający od 4 do 6 rzędów tytanowych zszywek, posiadający nóż stanowiący integralną część ładunku, o wysokości zszywek po zamknięciu a) 1,5mm i 2,0mm lub b) 1,5mm, 1,8mm i 2,0mm. Zamawiający określi wysokość zszywki przy składaniu zamówienia.

48

 

 

10

Stapler liniowy jednorazowego użytku zamykająco-tnący, o długości 100mm, z ładunkiem umieszczającym 4 rzędy tytanowych zszywek. Stapler dostarczony z ładunkami do tkanki normalnej i grubej. Zamawiający każdorazowo określi wysokość zszywki przy składaniu zamówienia.

6

 

 

11

Ładunek jednorazowego użytku do staplera liniowego jednorazowego użytku zamykająco-tnący, o długości 100mm, umieszczający 4 rzędy tytanowych zszywek, przeznaczony do tkanki normalnej i grubej. Zamawiający każdorazowo określi wysokość zszywki przy składaniu zamówienia.

6

 

 


Razem:
PAKIET 2


Staplery, ładunki jednorazowe i trokary do operacji laparoskopowych

Lp.

Parametry techniczne

Ilość

cena netto za 1 szt.

stawka podatku VAT

Wartość netto w PLN

Wartość brutto w PLN

Producent i kraj wytwarzania produktu

nazwa handlowa, nr katalogowy

1

Uniwersalny jednorazowy stapler laparoskopowy o średnicy trzonu 12mm, do ładunków jednorazowych laparoskopowych, pozwalający każdorazowo odpalać przy jednym zabiegu ładunki o dł. 45mm i 60mm, z możliwością rotacji o 360° - dostępny w 2 długościach - określonych każdorazowo przez Zamawiającego (standardowa laparoskopowa oraz długa do zabiegów bariatrycznych) lub Stapler jednorazowy laparoskopowy o średnicy trzonu 12mm, do ładunków jednorazowych laparoskpowych, dostarczony każdorazowo w zestawie pozwalającym odpalać przy jednym zabiegu ładunki o dł. 45mm i 60mm, z możliwością rotacji o 360° - dostępny w 2 długościach - określonych każdorazowo przez Zamawiającego (standardowa laparoskopowa oraz długa do zabiegów bariatrycznych)

9

 

 

2

Ładunki do staplerów laparoskopowych zamykająco-tnące z nożem w magazynku lub w staplerze, umieszczające 6 rzędów tytanowych zszywek (3 + 3), o długości linii szwów 45mm, prosty, o wysokości zszywek przed zamknięciem 3,5mm lub 4,8mm. Zamawiający określi wysokość zszywki przy składaniu zamówienia.

12

 

 

3

Ładunki do staplerów laparoskopowych zamykająco-tnące z nożem w magazynku lub w staplerze, umieszczające 6 rzędów tytanowych zszywek (3 + 3), o długości linii szwów 60mm, prosty, o wysokości zszywek przed zamknięciem 3,5mm lub 4,8mm. Zamawiający określi wysokość zszywki przy składaniu zamówienia.

12

 

 

4

Ładunki do staplerów laparoskopowych zamykająco-tnące z nożem w magazynku lub w staplerze, umieszczające 6 rzędów tytanowych zszywek (3 + 3), o długości linii szwów 45mm, z artykulacją, o wysokości zszywek przed zamknięciem 3,5mm lub 4,8mm. Zamawiający określi wysokość zszywki przy składaniu zamówienia.

12

 

 

5

Ładunki do staplerów laparoskopowych zamykająco-tnące z nożem w magazynku lub w staplerze, umieszczające 6 rzędów tytanowych zszywek (3 + 3), o długości linii szwów 60mm, z artykulacją, o wysokości zszywek przed zamknięciem 3,5mm lub 4,8mm. Zamawiający określi wysokość zszywki przy składaniu zamówienia.

12

 

 

6

Jednorazowy trokar o średnicy 12mm, przyjmujący staplery laparoskopowe, długości kaniuli 100mm lub 150mm, ożebrowana kaniula, automatyczna i bezobsługowa uszczelka 5-12mm, trokar z systemem bezpieczeństwa, z liniowym ostrzem metalowym lub plastikowym, z ruchomą osłonką rozdzielającą tkanki.

36

 

 

7

Jednorazowy trokar o średnicy 15mm, długości kaniuli 100mm, ożebrowana kaniula, trokar z systemem bezpieczeństwa, z ostrzem metalowym lub plastikowym rozpychaczem, z ruchomą osłonką rozdzielającą tkanki.

12

 

 


Razem:
PAKIET 3


Zestaw do operacji z jednego dostępu

Lp.

Parametry techniczne

Ilość

cena netto za 1 szt.

stawka podatku VAT

Wartość netto w PLN

Wartość brutto w PLN

Producent i kraj wytwarzania produktu

nazwa handlowa, nr katalogowy

1

Jednorazowy port dostępu laparoskopowego, wykonany z plastycznej pianki, z 3 kanałami roboczymi do wprowadzenia 3 kaniul 5mm lub 2 kaniul 5mm i 1 kaniuli o średnicy 12mm, zapewniający dużą szczelność podczas długich procedur laparoskopowych, posiadający zintegrowany wężyk do podłączenia CO2.

6

 

 

2

Klipsownica jednorazowa laparoskopowa, automatyczna, średnica trzonu 5mm, długość klipsa po zamknięciu co najmniej 9mm.

6

 

 


Razem:


Pobieranie 87.4 Kb.

Share with your friends:
©operacji.org 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna