Klub młodzieżowyPobieranie 261.23 Kb.
Strona1/3
Data23.10.2017
Rozmiar261.23 Kb.
  1   2   3

20.07

legenda:

- zajęcia z adnotacją „Zapisy klasy” – przeznaczone są dla zorganizowanych grup/klas i wymagane są wcześniejsze zapisy na podany adres lub telefon

- zajęcia z adnotacją „Zapisy indywidualne” – ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagane są wcześniejsze zapisy na podany adres lub telefon

- zajęcia bez powyższych adnotacji – dostępne są dla wszystkich chętnychKluby młodzieżowe

MATEMATYKA I INFORMATYKA ___________________________________________________________________________

Instytut Matematyczny PAN

ul. Śniadeckich 8
500. Gry i strategie wygrywające - J. Jaszuńska, 24 IX godz. 15:30, Wa, W, od 15 lat

W wielu grach, w których o zwycięstwie nie decyduje przypadek (np. rzut kostką), a tylko i wyłącznie logiczne myślenie graczy, istnieje strategia gwarantująca jednemu z nich wygraną. Nie znaczy to wcale, że taką strategię zawsze łatwo jest odkryć!


we współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki Stosowanej i Zarządzania

501. Analiza ruchu w sieciach, czyli jak zdobywać informacje siedząc i patrząc - P. Zioło, 21 IX godz. 14, Wa, od 15 lat

Nawet najlepszy szyfr nie chroni wszystkich informacji. Co można wyczytać z zachowania porozumiewających się osób? Jak wykorzystywać analizę ruchu i czy można się przed nią chronić?


502. Jak łamie się szyfry – omówienie na przykładzie maszyny rotorowej Enigma - K. Kulesza, 21 IX godz. 16, Wa, od 15 lat

Podstawy działania Enigmy oraz symulacja jej działania za pomocą oprogramowania. Przedstawimy wybrane metody złamania Enigmy i wnioski z tej historii aktualne dla współczesnych systemów ochrony informacji.


503. Kryptograficzne techniki dzielenia sekretów - P. Zioło, 22 IX godz. 16, Wa, od 15 lat

Co to jest dzielenie sekretów? Jak podzielić sekret na 4 części tak aby każde 3 jego części dawały całość? Objaśnienie, dlaczego metody dzielenia sekretu są tak ważne w dzisiejszym świecie.ASTRONOMIA, FIZYKA, GEOFIZYKA

___________________________________________________________________________
Wydział Fizyki UW

ul. Pasteura 7
504. Tajemnice Układu Słonecznego - P. Witek, 21 IX godz. 15, P, W, od 17 lat

Spotkanie będzie poświęcone szeroko pojętej tematyce planet Układu Słonecznego, ich budowie i ruchowi. Uczniowie odkryją, jaki wpływ na nasze codzienne życie ma ruch obrotowy i obiegowy Ziemi, dlaczego ludzie mogą (wkrótce) wylądować na Marsie.

Zapisy indywidualne od 15 IX: http://festiwal-nauki.fuw.edu.pl/

___________________________________________________________________________Centrum Fizyki Teoretycznej PAN

al. Lotników 32/46
505. Elektromagnetyzm dla opornych - K. Pawłowski, L. Mankiewicz, 21 IX godz. 16, 23 IX godz. 16, 25 IX godz. 16, Wa, od 15 lat

Podczas warsztatów chcemy w niestresujący sposób wytłumaczyć niektóre prawa elektromagnetyzmu. Warsztaty zaczną się krótką lekcją, której materiał zostanie wykorzystany przy budowie kilku modeli zabawek: baterii i silniczków elektrycznych.

Zapisy indywidualne od 15 IX: pawlowski@cft.edu.pl

GEOLOGIA

___________________________________________________________________________


Państwowy Instytut Geologiczny PIB – Muzeum Geologiczne

ul. Rakowiecka 4
506. Energia z głębi Ziemi - L. Adach, 24 IX godz. 11, W, od 15 lat

Mimo swej „niepopularności” ze względu na środowisko, paliwa kopalne czyli węgle, ropa naftowa i gaz ziemny, wciąż stanowią główne źródło energii i podstawę rozwoju gospodarczego.

Zapisy klasy od 15 IX: mswi@pgi.gov.pl. Grupa maksymalnie 30 osób.

GEOGRAFIA

___________________________________________________________________________


Kolegium Ekonomiczno-Społeczne SGH

ul. Wiśniowa 41
507. Odkryj zielone miasta - K. Negacz, 21 IX godz. 9, Wa, od 15 lat,

Czy Warszawa jest zielonym miastem? W jaki sposób jej mieszkańcy mogą bawić się, uczyć i pracować wspierając środowisko naturalne? Podczas warsztatów odkryjemy zielone rozwiązania w Warszawie i okolicach oraz czym jest zrównoważony rozwój.

Zapisy klasy od 15 IX: strzelecki.jan@gmail.com

CHEMIA

___________________________________________________________________________


Wydział Chemii UW

ul. Pasteura 1
508. Nanosrebro - fakty i mity - E. Megiel, 22 IX godz. 15:30, W, od 16 lat

Podczas wykładu omówione zostaną zagadnienia związane z właściwościami nanosrebra oraz jego obecnymi i potencjalnymi zastosowaniami.


509. Szkiełko i oko, czyli to i owo o mikroskopach - M. Mazur, 23 IX godz. 15, W, od 15 lat

Podczas wykładu omówione zostaną różnorodne metody mikroskopowe wykorzystywane we współczesnych badaniach naukowych. Prezentacja będzie ilustrowana licznymi przykładami, w tym zdjęciami, animacjami oraz klipami wideo.


510. Polimery przewodzące: Czy plastik może przewodzić prąd? - M. Mazur, 23 IX godz. 16, W, od 15 lat

Polimery przewodzące są grupą materiałów, które łączą w sobie cechy tradycyjnych tworzyw sztucznych z niektórymi właściwościami charakterystycznymi dla metali. Omówione zostaną metody otrzymywania, właściwości i zastosowania tych polimerów.


511. Spektroskopia molekularna jako doskonała metoda badań mikro- i makrokosmosu - K. Jackowski, 24 IX godz. 15:30, W, od 16 lat

Spektroskopia molekularna ma zastosowanie zarówno w skali laboratoryjnej, jak i kosmicznej. Dostarcza cennych wyników z zakresu analizy chemicznej materiałów, wykorzystywana jest w różnych działach nauki - od medycyny do astronomii.

___________________________________________________________________________
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW

ul. Waryńskiego 1
512. Broń biologiczna – przeciwdziałanie i wykrywanie dawniej i dziś - M. Trzaskowski 21 IX godz. 15:30, P, W, od 15 lat

Historia broni biologicznej jest tak długa jak historia broni w ogóle, a ludzka pomysłowość w jej stosowaniu zdaje się nie mieć granic. Słuchacze poznają historię broni biologicznej i nowoczesne metody jej wykrywania i zwalczania.


513. Symulacja komputerowa rzeczywistych procesów w przemyśle chemicznym - R. Krzywda, 23 IX godz. 15:30 P, Wa, od 15 lat

W formie warsztatów komputerowych uczestnicy zostaną zapoznani z oprogramowaniem wykorzystywanym do komputerowych symulacji rzeczywistych procesów chemicznych realizowanych na skalę przemysłową.


514. Nanotechnologia w służbie czystej wody - M. Bojarska, 25 IX godz. 15:30, P, W, od 15 lat

Dostęp do czystej wody uważamy za coś oczywistego, niewielu jednak wie, że 1 na 8 osób cierpi z powodu jej braku. Rozwiązaniem może być nanotechnologia, dzięki której możliwe jest usuwanie z wody bakterii, grzybów, wirusów i innych zanieczyszczeń.

___________________________________________________________________________
Wydział Chemiczny PW

ul. Koszykowa 75, Gmach Technologii Chemicznej
515. Historia mycia - J. Główczyk-Zubek, 21 IX godz. 15:30, 22 IX godz. 15:30, Wa, od 15 lat

Zajęcia obejmują: wprowadzenie teoretyczne (historia wytwarzania mydła), otrzymanie mydła z tłuszczu naturalnego, synteza laurylosiarczanu sodu, zbadanie i porównanie własności fizykochemicznych i użytkowych wytworzonych związków.

Zapisy indywidualne od 15 IX: jmzubek@ch.pw.edu.pl
516. Enzymy - katalizatory procesów życiowych - M. Wielechowska, 23 IX godz. 15:30, 24 IX godz. 15:30, Wa, od 15 lat

Zdolność enzymów do prowadzenia reakcji chemicznych bada się wykorzystując próbniki - bezbarwne związki, które w wyniku działania enzymu przekształcane są w barwne produkty. Celem ćwiczenia jest synteza przykładowego próbnika.

Zapisy indywidualne od 15 IX: mwielechowska@ch.pw.edu.pl
517. Czego nie lubi nasza skóra? - A. Sobiepanek, J. Mierzejewska, 25 IX godz. 13, Wa, od 15 lat

Skóra składa się z różnego typu komórek (m.in. keratynocytów, melanocytów, fibroblastów). Poznamy ich morfologię, a także zobaczymy jakie czynniki wpływają negatywnie na komórki naszej skóry.

Zapisy indywidualne od 15 IX: asobiepanek@ch.pw.edu.pl

_____________________________________________________________________


Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia

ul. Podwale 13
518. Tajemnice aromaterapii - I. Konopacka-Brud, W. Brud, 21 IX godz. 13, 15, Wa, W, od 15 lat

Zrób własną mieszankę pachnących olejków eterycznych! W ramach warsztatów pod okiem specjalistów od aromaterapii samodzielnie wykonaj mieszankę olejków o określonych właściwościach i weź udział w losowaniu upominków.

Zapisy indywidualne: od 15 IX: 22 635 50 09.
519. Tajemnicze INCI czyli jak rozpoznać „co w kremie piszczy” - B. W. Domagalska, 21 IX godz. 14, Wa, W od 16 lat

W ramach wykładu połączonego z warsztatami uczestnicy dowiedzą się czym jest INCI i wspólnie z prowadzącą poszukają informacji na temat składników ulubionych kosmetyków.


520. Tworzenie kosmetyków – wiedza i szczypta magii - K. Leleń-Kamińska, M. Krulikowska, A. Nałęcz, K. Zalewska, 22 IX godz. 14, 24 IX godz. 14, Wa, od 16 lat

Zapoznaj się z podstawowymi metodami wytwarzania różnych form kosmetyków (emulsje, roztwory spc, żele). W laboratorium Chemii Kosmetycznej samodzielnie wykonaj wybrany kosmetyk i sprawdź, czy wpływa on na nawilżenie i natłuszczenie skóry.

Zapisy indywidualne od 15 IX: tel. 22 635 50 09.
521. Mydło z domowej manufaktury - B. W. Domagalska, 23 IX godz. 14, 25 IX godz. 14, Wa, od 16 lat

Na przestrzeni wieków mydło robiono z różnych surowców i w różnorodny sposób. Warsztaty mydlarskie to doskonała okazja do zapoznania się z metodami otrzymywania mydła i do samodzielnego wykonania pachnących, kolorowych mydełek.

Zapisy indywidualne od 15 IX: tel 22 635 50 09.
522. Pękające pięty – defekt kosmetyczny czy problem zdrowotny - E. Stępniewska, 23 IX godz. 15, P, W, od 16 lat

Zespół pękających pięt jest schorzeniem, z którym zmaga się spora część społeczeństwa. Pokaz przybliży profesjonalny sposób postępowania z pękającymi piętami oraz domową pielęgnację skóry stóp.

Zapisy indywidualne od 15 IX: 22 635 50 09


BIOLOGIA

___________________________________________________________________________


Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN

ul. Pasteura 3
523. Mitochondria – rola w komórce - M. Więckowski, 21 IX godz. 16, W, od 16 lat

Wykład dotyczy znaczenia mitochondriów dla komórki, bioenergetyki i stresu oksydacyjnego, w celu wyjaśnienia ich udziału w patogenezie chorób mitochondrialnych oraz perspektywy nowych strategii diagnostycznych.


524. Struktura i funkcje błony komórkowej - K. Kwiatkowska, 22 IX godz. 16, W, od 16 lat

Wykład dotyczy mechanizmów interakcji lipidów i białek błony komórkowej, które decydują o jej budowie, w tym o wyodrębnianiu się funkcjonalnych nanodomen błony. Omówione zostaną generalne mechanizmy przekazywania sygnału przez receptory błony .


525. Struktura i funkcje cytoszkieletu - D. Włoga, 23 IX godz. 16, W, od 16 lat

Cytoszkielet tworzą trzy typy włókien: mikrotubule, mikrofilamenty i filamenty pośrednie. Włókna cytoszkieletu są strukturami dynamicznymi, a ich prawidłowe funkcjonowanie jest niezbędna dla życia każdej komórki.


526. Tajniki budowy komórki - E. Wyroba, 24 IX godz. 16, W, od 16 lat

Świat przyrody oglądany pod olbrzymim powiększeniem: rybosomy (miejsce biosyntezy białka), mitochondria produkujące energię w każdej żywej komórce i osłonki mielinowe otaczające włókna nerwowe, które są istotne dla naszego zdrowia.

___________________________________________________________________________
BioCentrum Edukacji Naukowej, we współpracy z Fundacją BioEdukacji

XXI LO im. H. Kołłątaja, ul. Grójecka 93
527. Biotechnologia przeciwciał w klinice - A. Chołuj, 24 IX godz. 9, Wa, od 16 lat

Podczas warsztatów uczniowie zapoznają się z różnymi rodzajami produkcji, pozyskiwaniem i użyciem przeciwciał w diagnostyce medycznej i w badaniach naukowych. Poznają podstawowe fakty o immunologii. Wykonają również proste testy diagnostyczne.

Zapisy klasy od 15 IX: acholuj@iimcb.gov.pl. Grupa maksymalnie 30 osób.

___________________________________________________________________________


Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW

ul. Nowoursynowska 159, bud. Nr 24
528. Anatomia radiologiczna ssaków i ptaków - B. Bartyzel, 24 IX godz. 16:30, W, od 15 lat

Prowadzący wykład przedstawi zagadnienia dotyczące anatomii ssaków i ptaków na podstawie zestawu obrazów radiologicznych. Wykład będzie szczególnie interesujący dla uczniów techników weterynaryjnych.

___________________________________________________________________________
Wydział Biologii i Nauk o Środowisku UKSW
ul. Kazimierza Wóycickiego 1/3, bud. 24

529. Wszechobecne bakterie - E. Popowska-Nowak, 21 IX godz. 11:30, Wa, od 15 lat

Po krótkiej prelekcji uczestnicy będą mogli obejrzeć bakterie wyizolowane na podłoża hodowlane z różnych środowisk. Będą mogli sami przygotować i barwić preparaty z bakterii oraz obejrzeć je pod mikroskopem.

Zapisy klasy od 15 IX: promocja@uksw.edu.pl
ul. Kazimierza Wóycickiego 1/3, bud. 23

530. Żyj zdrowo i aktywnie - spotkanie z psychodietetykiem - M. Bajorek, 21 IX godz. 16, D, od 15 lat

Zapisy indywidualne od 15 IX: promocja@uksw.edu.pl


ul. Kazimierza Wóycickiego 1/3, bud. 24

531. Odkrycia biologiczne, które zmieniły nasze wyobrażenie o świecie! - A. Baranowski, 25 IX godz. 17, P, Wa, od 15 lat

Wystawa jest wirtualnym spacerem po QR'ach w rzeczywistości rozszerzonej nt. odkryć biologicznych, które zmieniły nasze wyobrażenie o świecie! Jest to forma pokazu. Organizator zapewnia tablety. w tel. należy wgrać aplikację z google play store: Augment.

Zapisy indywidualne od 15 IX: promocja@uksw.edu.pl
ul. Kazimierza Wóycickiego 1/3, bud. 24

532. Biologia molekularna - doświadczenia i eksperymenty, A. Baranowski, J. Jakubowska, M. Kopczyńska - 25 IX godz. 16, D, Wa, od 15 lat

Doświadczenia i eksperymenty. DNA pochodzenia zwierzęcego oraz izolacja DNA roślinnego.

Zapisy indywidualne od 15 IX: promocja@uksw.edu.pl

_______________________________________________________________________
Kampinoski Park Narodowy

ul. Tetmajera 38, Izabelin

Parking za budynkiem dyrekcji Kampinoskiego Parku Narodowego
533. Zwykłe drzewa i ich niezwykłe życie - Ł. Tyburski, 25 IX godz. 9, Wyc, W, od 15 lat

Wykład terenowy przybliżający życie drzew. Zajęcia odpowiedzą na pytanie co to jest las, jak rozpoznać podstawowe gatunki drzew, dlaczego liście opadają jesienią oraz po co mierzymy drzewa.Uwaga: uczestnicy spotkania powinni mieć zakryte obuwie i odzież dostosowaną do warunków atmosferycznych.

Zapisy klasy od 15 IX: lukasz.tyburski@kampinoski-pn.gov.plZDROWIE I MEDYCYNA

___________________________________________________________________________


Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW

ul. Nowoursynowska 159c, bud. 32
534. Przeciwutleniacze - a z czym to się je? - K. Jesionowska, K. Najman, 21 IX godz. 15, Wa, od 16 lat

Omówimy wpływ przeciwutleniaczy na zdrowie ludzi. Wykażemy różnice w aktywności przeciwutleniającej kilku produktów spożywczych. Pokażemy metodę oznaczania polifenoli. Wyprodukujemy lody niskokaloryczne o zwiększonej zawartości przeciwutleniaczy.

Zapisy indywidualne od 15 IX: hanna_wysocka@sggw.pl
536. Słodycze – lubisz, zjadasz, a ile spalasz? - J. Bujko, D. Gajewska, T. Królikowski, E. Lange, J. Wranicz, M. Wiercińska, K. Błaszczyk, 23 IX godz. 15, Wa, od 16 lat

Omówimy fizjologiczne przyczyny preferowania słodkiego smaku, wyboru słodyczy i efekty ich spożycia. Zaproponujemy badania poziomu glukozy we krwi oraz testy wysiłkowe, aby wydatek energetyczny porównać z porcją energii spożytą ze słodyczami.Uwaga: Proszę przynieść ulubione słodycze w opakowaniach z informacją żywieniową oraz obuwie sportowe.

Zapisy indywidualne od 15 IX: hanna_wysocka@sggw.pl

___________________________________________________________________________
Kolegium Ekonomiczno-Społeczne SGH

ul. Wiśniowa 41
537. Bionika i robotyka medyczna w rehabilitacji amerykańskich weteranów - A. Karolczuk, 22 IX godz. 12 W, od 16 lat

Poznaj osiągnięcia współczesnej inżynierii biomedycznej, jej zastosowanie w rehabilitacji amerykańskich weteranów, a także technologie, które nie tylko przywracają utracone zdolności, ale również poprawiają osiągnięcia ludzkiego organizmu.

Zapisy klasy od 15 IX: strzelecki.jan@gmail.com

___________________________________________________________________________


Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia

ul. Podwale 13
538. Żywność funkcjonalna – wygoda czy konieczność? - J. Wilczak, 22 IX godz. 15, W, od 16 lat

Dowiedz się czym jest żywność funkcjonalna oraz na czym polega świadomy wybór produktów spożywczych w kontekście zasad prawidłowego żywienia i w profilaktyce i/lub terapii chorób dietozależnych.


539. Warsztat współczesnego kosmetologa - J. Wałasz, 22 IX godz. 14:30, 24 IX godz. 14:30, 25 IX godz. 14:30, P, od 16 lat

Kim jest kosmetolog? Uczestnicy spotkania zwiedzą laboratorium chemii kosmetycznej oraz gabinety kosmetyczny i pedologiczny. W trakcie zwiedzania uczestnicy będą mogli porozmawiać z doświadczonymi kosmetologami.


540. Ruch, wytrzymałość, koordynacja - R. Augustyniak, 23 IX godz. 15, W, od 16 lat

O mechanizmach i czynnikach, dzięki którym nasz organizm może być stymulowany do regeneracji i wzmocnienia, lub dzięki którym wyzwalane są procesy degeneracyjne.


541. Włosy na wakacjach - M. Krulikowska, 24 IX godz. 14, W, od 16 lat

Wiemy, że latem należy chronić skórę przed słońcem jednak zapominajmy o odpowiedniej pielęgnacji włosów, o której warto pomyśleć jeszcze przed nadejściem lata. A co zrobić po wakacjach aby ponownie cieszyć się zdrowymi, wypielęgnowanymi włosami?


542. Zabiegi pielęgnacyjne dla skóry problematycznej - M. Smolińska, A. Cieplińska, 25 IX godz. 14, 16, P, od 16 lat

Dla uczestników spotkania przewidziana jest prezentacja wprowadzająca na temat skóry problematycznej, a także pokaz profesjonalnego zabiegu kosmetycznego, który przeprowadzą studentki WSZKiPZ.

Zapisy indywidualne od 15 IX: 22 635 50 09.

SOCJOLOGIA

___________________________________________________________________________


Collegium Civitas

Pałac Kultury i Nauki, pl. Defilad 1, 12 piętro
543. Strateg online - zawód który nigdy się nie nudzi - W. Łada-Szewczenko, 21 IX godz. 15:30, Wa, od 15 lat

W ramach warsztatów poznacie podstawowe pojęcia z zakresu reklamy i marketingu; dowiecie się czym zajmują się agencje reklamowe i mediowe. Jak wyglądają kompetencje Stratega online, co robi ciekawego i dlaczego jest to zawód dla lubiących wyzwania.

Zapisy indywidualne od 15 IX: rekrutacja@civitas.edu.pl
544. Skąd wartości czerpią wartości? - B. Markowska, 23 IX godz. 15:30, Wa, od 16 lat

Coraz częściej mówi się o kryzysie wartości. Zastanowimy się czy możliwe jest społeczeństwo bez wartości, czy człowiek może myśleć i działać bez wartościowania i czy rzeczywiście takie słowa jak - solidarność, zaufanie, uczciwość - nic nie znaczą.

Zapisy indywidualne od 15 IX: rekrutacja@civitas.edu.pl
545. Czy możliwe jest społeczeństwo idealne? - X. Bukowska, 24 IX godz. 15:30, Wa, od 16 lat

Zastanowimy się, czym jest myślenie utopijne i jak przejawia się w naszym codziennym życiu, czemu służy i dokąd prowadzi? Czy możliwe (i czy pożądane) jest społeczeństwo idealne? Czy możliwe jest społeczeństwo, które takiego ideału nie posiada?

Zapisy indywidualne od 15 IX: rekrutacja@civitas.edu.pl

___________________________________________________________________________


Wydział Nauk Społecznych SGGW

ul. Nowoursynowska 166, bud. Nr 4
546. Badania opinii publicznej „od kuchni” – warsztaty socjologiczne - R. Boguszewski, 23 IX godz. 9, Wa, od 16 lat

Uczestnicy poznają tajniki procesu realizacji badań sondażowych – jego możliwości i ograniczenia, a przy użyciu profesjonalnego oprogramowania statystycznego będą mogli zweryfikować własne hipotezy badawcze formułowane na bazie dostępnych materiałów.

Zapisy klasy od 15 IX: agnieszka.maj.sggw@gmail.com
547. Język ciała - jak to działa? - M. Podkowińska, A. Maj, 23 IX godz. 10:30, Wa, W, od 16 lat

Podczas spotkania uczestnicy poznają tajniki komunikacji niewerbalnej: znaczenie mimiki twarzy, gestykulacji czy atrakcyjności fizycznej w procesie komunikowania. Zdobytą wiedzę będą mogli sprawdzić podczas zadań o charakterze warsztatów.

Zapisy klasy od 15 IX: agnieszka.maj.sggw@gmail.com
we współpracy z Kołem Naukowym Pedagogów

548. SGGW stolicą nauk przyrodniczych i społecznych - I. Błaszczak, 23 IX godz. 12, G, od 16 lat

Dzięki aktywnej nauce połączonej z dobrą zabawą, młodzież licealna poszerzy wiedzę w obszarze „edukacja – człowiek - przyroda”. Zapraszamy do udziału w naszej grze oraz do poznania najstarszej i największej Uczelni Przyrodniczej w Polsce!

Zapisy klasy od 15 IX: agnieszka.maj.sggw@gmail.com

PSYCHOLOGIA

___________________________________________________________________________


Akademia Leona Koźmińskiego

ul. Jagiellońska 59
549. Plan i kariera w zgodzie ze sobą - L. Czarkowska, 21 IX godz. 15, W, od 15 lat
550. Autoprezentacja, czyli jak pokazać się z najlepszej strony - P. Lignar, 22 IX godz. 16, Wa, W, od 15 lat

Celem tego wykładu jest przekazanie podstawowej wiedzy o tym jak przygotowywać się do wystąpienia publicznego w postaci prezentacji i jak je przeprowadzić.
EKONOMIA

___________________________________________________________________________


Wydział Zarządzania UW

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Auditorium Maximum, sala A
551. Jak nie wpaść w pułapkę zadłużenia? - G. Tchorek, 24 IX godz. 16, W, od 15 lat


Pobieranie 261.23 Kb.

Share with your friends:
  1   2   3
©operacji.org 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna