Historie wyleczeń



Pobieranie 101 Kb.
Data24.02.2019
Rozmiar101 Kb.

HISTORIE WYLECZEŃ

Idealnie zdrowych ludzi nie ma niestety. Są nie zdiagnozowani. Nie choroba jest zagrożeniem a to co ją spowodowało. Najlepszym testem dla preparatów jest ocena po efektach zdrowotnych osób, które je używały. Niektórzy z nich wydostali się z poważnej nieuleczalnej choroby bądź mniej poważnej, ale dokuczliwej. Teraz mówią by ratować innych.



Dzięki preparatom wielu pacjentów pozbyło się nadciśnienia tętniczego. Istnieją co prawda klasyczne leki na tę przypadłość, ale wystarczy odstawić je na jakiś czas aby ciśnienie znów skoczyło. Tymczasem preparaty VISION rozwiązują problem, podobnie rzecz się ma z cukrzycą, gośćcem przewlekłym, zmianami łuszczycowymi, trądzikowymi, problemami z gospodarką hormonalną i najprzeróżniejszymi alergiami.
Marta S.-W. Bełchatów. Od 13 lat choruję na stwardnienie rozsiane. Rozpoznanie 1992 rok na podstawie badań rezonansu magnetycznego. Postać rzutowa z okresami zaostrzeń i remisji. W 2004 roku dwa rzuty choroby. Pierwszy to był kwiecień początek stosowania Vision. Po 2 tygodniach wycofał się niedowład prawej kończyny dolnej, zaburzenia czucia, przeczulica lewej połowy ciała po lekach taka poprawa byłaby po 2 miesiącach. Zastosowałam antiox i pax dwa razy dziennie po jednej kapsułce przez miesiąc. Przez kolejny drugi i trzeci miesiąc stosowałam antiox, pax i repen. Następnie zrobiłam przerwę 4 miesiące w stosowaniu preparatów i nastąpił rzut kolejny. Listopad drugi rzut choroby. Niedowład prawostronny i lewostronne zaburzenie czucia. Wróciłam do preparatów.
I miesiąc antiox, pax
II i III miesiąc antiox, pax, repen
Przerwa 4 miesiące.
antiox, pax, nutrimax-2 m-c
antiox, pax, nutrimax, hiper –3 m-c
antiox, pax, nutrimax, chromvital do tej pory
Okresowo beauty, brain-o-flex. Od 10 miesięcy bez zaostrzeń choroby!!! Z brania preparatów nie zrezygnuję. Mogę dzięki nim postrzegać siebie jako osobę zdrową.

Tomasz B. 16 lat Kielce. Chłopiec leczony na astmę oskrzelową od 3 roku życia. Przyjmował duże dawki leków rozkurczowych i przeciwhistaminowych. Stwierdzona w 5 roku życia po testach alergia wieloskładnikowa. W 10 roku życia upadł i stracił przytomność. Po 2 latach i wielu badaniach stwierdzono w okolicy bruzdy centralnej mózgu ognisko hiperintensywne o średnicy 3 mm odpowiadające zmianie naczyniopochodnej z jednoczesnym wystąpieniem ataków epilepsji. Przyjmował dużo leków psychotropowych przy równoczesnym podawaniu leków na astmę. Dodatkowo od 4 lat przyjmuje preparaty firmy Vision antiox, detox, pax – po kilku miesiącach stosowania ich ustąpiły ataki padaczki. Stopniowo stan dziecka poprawiał się. Dodatkowo przyjmował lifpack junior i mistik.Od 1,5 roku alergia nie daje tak silnych objawów jak wcześniej, ataki epilepsji nie występują, ataki duszności wogóle. Dziecko jest spokojne i nie choruje.Lekarz neurolog od pół roku odstawił leki neurologiczne. Nie przyjmuje leków przeciw alergicznych, całkowicie odstawiono leki rozkurczowe w tabletkach.Przyjmuje obecnie tylko raz dziennie wziew, który lekarz pulmonolog kazał również odstawić. Dziecko wróciło do dobrej formy zdrowotnej po przyjmowaniu w/w preparatów.
Danuta S. lat 37 rak tarczycy Warszawa. Po wykonanej biopsji okazał się złośliwy i zaatakował całą tarczycę. Operacja, chemia, depresja. Po dwóch latach ponowne leczenie farmakologiczne ze względu na opuchnięte węzły. Zaczęła przyjmować preparaty Vision. Po tygodniu odczuła już poprawę. Węzły przestały być bolesne, napuchnięte, z każdym dniem przestawała boleć pacha, ręka. Z dużą nadzieją zaczęła kurację. Nie zawiodła się. Wszystko wróciło do normy. Żałowała, że o preparatach nie słyszała wcześniej. Teraz poleca je innym.
I-II miesiąc detox 5 kapsułek na dobę (2-2-1), chromvital 4 kapsułki na dobę (2-2-0), antiox 2 kapsułki na dobę (1-0-1)
III miesiąc detox, nutrimax, chromvital, nortia
IV miesiąc detox, antiox, pax, medisoya
V miesiąc antiox, pax, nutrimax, lifpack senior
V miesiąc cupers, ursul, pax, chromvital
Elżbieta G. Wyszków lat 55. Dwa lata temu w lipcu 2003 dostałam udaru mózgu. W trakcie intensywnego leczenia po 8 miesiącach miałam drugi udar. Prawostronny niedowład ręki, nogi od kolana w dół, zniekształcona prawa część twarzy. Bardzo silne bóle głowy z torsjami, zawroty, zaniki pamięci i zaburzenia mowy. W sierpniu 2004 odwiedził mnie przyjaciel i w prezencie dał mi antiox i nutrimax. Po 2 tygodniach poczułam palce prawej nogi, poruszały się już. Ustąpiły bóle głowy. Od 6-ściu miesięcy nie przyjmuję żadnych lekarstw, nawet tych , które miałam brać do końca życia. Przy okazji zniknęły mi mikrozwapnienia w prawej piersi, które były o krok od uzłośliwienia. O mięśniakach wiedzialam byłam na hormonach-które były jedną z przyczyn mojego udaru. Narządy rodne były do usunięcia, miałam usunąć. Jestem po szczepieniu przeciw żółtaczce. Mięśniaki wchłonęły się całkowicie. Ustąpiły bóle kręgosłupa. Wcześniej co 2 tygodnie jeździłam na masaże. JesteDanuta S. lat 37 rak tarczycy Warszawa. Po wykonanej biopsji okazał się złośliwy i zaatakował całą tarczycę. Operacja, chemia, depresja. Po dwóch latach ponowne leczenie farmakologiczne ze względu na opuchnięte węzły. Zaczęła przyjmować preparaty Vision. Po tygodniu odczuła już poprawę. Węzły przestały być bolesne, napuchnięte, z każdym dniem przestawała boleć pacha, ręka. Z dużą nadzieją zaczęła kurację. Nie zawiodła się. Wszystko wróciło do normy. Żałowała, że o preparatach nie słyszała wcześniej. Teraz poleca je innym.
I-II miesiąc detox 5 kapsułek na dobę (2-2-1), chromvital 4 kapsułki na dobę (2-2-0), antiox 2 kapsułki na dobę (1-0-1)
III miesiąc detox, nutrimax, chromvital, nortia
IV miesiąc detox, antiox, pax, medisoya
V miesiąc antiox, pax, nutrimax, lifpack senior
V miesiąc cupers, ursul, pax, chromvital
Elżbieta G. Wyszków lat 55. Dwa lata temu w lipcu 2003 dostałam udaru mózgu. W trakcie intensywnego leczenia po 8 miesiącach miałam drugi udar. Prawostronny niedowład ręki, nogi od kolana w dół, zniekształcona prawa część twarzy. Bardzo silne bóle głowy z torsjami, zawroty, zaniki pamięci i zaburzenia mowy. W sierpniu 2004 odwiedził mnie przyjaciel i w prezencie dał mi antiox i nutrimax. Po 2 tygodniach poczułam palce prawej nogi, poruszały się już. Ustąpiły bóle głowy. Od 6-ściu miesięcy nie przyjmuję żadnych lekarstw, nawet tych , które miałam brać do końca życia. Przy okazji zniknęły mi mikrozwapnienia w prawej piersi, które były o krok od uzłośliwienia. O mięśniakach wiedzialam byłam na hormonach-które były jedną z przyczyn mojego udaru. Narządy rodne były do usunięcia, miałam usunąć. Jestem po szczepieniu przeciw żółtaczce. Mięśniaki wchłonęły się całkowicie. Ustąpiły bóle kręgosłupa. Wcześniej co 2 tygodnie jeździłam na masaże. Jestem zupełnie zdrowa.
Jerzy S. Warszawa. Mam bardzo tajemniczą chorobę neurologiczną polineuropatia bez przyczyny. Medycyna od 1991 roku do dziś jest bezradna. Trzy I pół roku temu poznałem się z Visio I nowoczesną medycyna komórkową. Od tego czasu stosuję te preparaty na przemian. Cały zestaw classic, zestaw regeneracyjny, zestaw męski, passilat i repen. Chromvital, pax i antiox z detoksem okresowo w większych dawkach po 4-6 kapsułek dziennie. Wbrew lekarzom nadal chodzę, jeżdżę samochodem, piszę, przygotowuję sobie samodzielnie posiłki, patrzę – chociaż nie powinienem tego robić. Powieki były prawie całkowicie opadnięte ale na preparatach prawa powieka „pracuje” I teraz są coraz dłuższe okresy gdy jest całkowicie podniesiona. Lewa jeszcze nie pracuje , bo lekarze plastycy ją skracali. Preparaty poradziły sobie też z koszmarnymi nerwobólami. Miałem kiedyś 3-4 noce w tygodniu, gdzie przez 3-4 godziny, a nieraz I przez całą noc przeszywały moje nogi takie bóle jak przy uderzeniu łokciem w kant stołu. Co 20-30 sekund. Krzykiem informowałem domowników o tym. Taka częstotliwość była wyczerpująca … Witaminy B complekx przepisywane przez lekarzy akademickich nie dawały efektu. Natomiast preparat Vision pax uwolnił mnie od cierpień od razu (2-3 kapsułki na noc). Następnie złamałem rękę w łokciu. Rokowania 6-9 tygodni w gipsie I niepewne rokowania co do rehabilitacji. Po 2 tygodniach przy zmianie opatrunku lekarz orzekł, że łokieć jest jak nowy.
Zażywane preparaty antiox, pax i activ w dawkach profilaktycznych.
15 letnia Kasia leczona od 31.08.2001 roku hormonem z powodu SNP niedoczynność przysadki mózgowej od lutego 2002 r. Stwierdzono osteoporozę. Podawano różne leki plus Wit.D3 plus wapń. Dziecko nadal narzekało na bóle kości. Od lutego 2004 r. Osteoporoza zmniejszyła swoją postać do osteopenii. Jednak bóle nie ustąpiły. Dziecko przyjmowało hormon do 7.08.2005 r. Nadal bolały kości. Dnia 21.08.2005 r. Po badaniu metodą analizy nieliniowej lekarz zaproponował preparaty naturalne.
I miesiąc: mistik, beesk
II miesiąc: mistik, beaty
III miesiąc: mistik, lifpack senior
Po upływie około 2 tygodni brania preparatów naturalnych bóle kości ustąpiły. Dziecko dość często chorowało i ostatnio narzekało na zatoki. Po zastosowaniu preparatu chromvital po upływie 1 doby katar zniknął.
Ewa S. 46 lat Kielce. Rozrusznik serca, arytmia, niskie ciśnienie, stan zapalny jelit, nieżyt żołądka, depresja, stany lękowe, ciągłe podenerwowanie, bezsenność. Życie wywracało mi się do góry nogami. Już po kilku dniach przyjmowania lifpacka juniora w dawce profilaktycznej dwa razy dziennie po jednej kapsułce poczułam się lepiej. Miałam więcej energii. Stopniowo był wprowadzany pax, antiox, nutrimax a następnie chromvital. Po 2 tygodniach ustąpiła zgaga, która dokuczała mi nawet po wodzie a po miesiącu ustąpił stan zapalny jelit. A skąd wiedziałam, że goją się jelita a stąd że skóra moich rąk wreszcie zaczęła się goić. Przestały sączyć się ranki na wewnętrznej i zewnętrznej stronie rąk, bardzo pomógł mi w tym preparat beauty. Po 2 miesiącach wrócił zdrowy sen. Minęła depresja dzięki zestawowi antystresowemu. Preparaty przyjmowałam 2 razy dziennie po 1 kapsułce rano i wieczorem.
I miesiąc lilpack junior
II miesiąc lifpack junior, antiox, pax
III miesiąc antiox, pax, nutrimax
IV miesiąc antiox, pax, chromvital
V miesiąc pax, nutrimax, beauty
VI miesiąc zestaw antystresowy
Iwona W. 38 lat Puławy. Około 15 czerwca zaczęłam stosować preparaty ze względu na nerwicę (Hydroksyzyna wieczór 25 mg, 5 Tranxene rano. ½ Concorn 5), alergię IGE 1077, ASP 46, ALT 52 od pół roku. Cholesterol 270 a trójgicerydy 330. 8 tygodni trwało leczenie węzła chłonnego 4 antybiotykami z czego został mi wyjałowiony żołądek. Bóle stawów pół roku przyjmowałam Millurit 2 razy dziennie, antybiotyk, Helicid, Nabuton, Tolperis bez efektu. W grudniu 2004 roku waga moja to 83 kg. W ciągu dwóch tygodni po preparatach schudłam 4 kg. W ciągu 4 miesięcy 8,5 kg. 1-1,5 kg po miesiączce. Dzisiaj ważę 67 kg. Bez leków bardzo dobrze śpię.

I miesiąc: medisoya, detox, pax, hiper


II miesiąc: antiox, cupers, pax, detox, hiper
III miesiąc: nortia, artemida, beauty, medisoya
Po 3,5 miesiącu stosowania preparatów wszystkie badania w normie
IV miesiąc: detox, antiox, nutrimax, sveltform, hiper, pax
V miesiąc: nortia, hiper, lifpack senior, pax, beesk
VI miesiąc:detox, sveltform, hiper, active, medisoya
Irena B. lat 84 Kadłub/ Radomia. Wypisana zostałam ze szpitala po 2 miesiącach pobytu. Przeszłam tzw. blok II stopnia. 10 dni na OJOM-ie, podłączona do aparatury oddechowej i podtrzymującej krążenie. W efekcie końcowym wszczepiony rozrusznik serca. Pobyt i choroba zaowocowały ranami odleżynowymi na kości ogonowej i piętach. Przetoka odleżynowa na 7 cm długa i 3 cm głęboka. Dodatkowo brak praktycznie kontaktu z otoczeniem. Zaniki pamięci. Leżenie bez ruchu. Nawet nie wychodziłam do toalety. Po 2 miesiącach przyjmowania preparatów: pax, nutrimax, antiox i sypanie antioxu na rany dało taki efekt, że ciało zagoiło się. samodzielnie zaczęłam chodzić i funkcjonować. Co tu dużo mówić-wróciłam do życia.
Jadwiga S. Warszawa. Przez 1,5 roku galopująca choroba stawowa i mięśniowa. Reumatoidalne zapalenie stawów i toczeń. Silne bóle, ciężka głowa, bolące miejsca szwów czaszkowych, zaatakowany kręgosłup, mostek, stawy poprzeczno-żebrowe i inne. Znaczne zmniejszenie masy mięśniowej i towarzyszące temu zanikowi potworne pieczenie. Cierpiałam na chroniczne infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych. Spadek sił. Byłam rok na zwolnieniu lekarskim ze względu na swój stan zdrowia. Próbowałam leków chemicznych, bioenergoterapii. Preparaty przyjmuję rok i 10 miesięcy. Zestaw stały to: detox, antiox, nutrimax, chromvital, medisoya plus dwa preparaty zmienne obecnie ursus i mistik. Przyjmowałam też w trakcie kuracji megę, lifpack senior, sveltform, pax, repen, beaty, cupers, artemidę. Efekty leczenia były niemalże natychmiastowe po 4 dniach o połowę zmniejszył się ból stawów, po 2 tygodniach zaczęła regenerować się tkanka podskórna i mięśnie, ustało pieczenie, następnie w ciągu kolejnych miesięcy zmniejszył się ból stawów, ustąpił ciężar głowy i chroniczne zmęczenie. Wróciłam do pracy zawodowej i pełnej aktywności życiowej na wszystkich płaszczyznach.
Kamil K. 8 lat Skarżysko-Kamienna. Zarażony wirusem wątroby typu B i C w wieku 2 lat. Zwłóknienie tkanki wątroby było już u niego tak duże, że lekarze nie mogli kilkakrotnie zrobić mu biopsji. W związku z tym o przeszczepie nie można było nawet marzyć. Poddany chemioterapi lekiem roferon. Ścisła dieta, indywidualne nauczanie i lek, który trzeba łykać do końca życia. Rokowania przeżycia najwyżej kilka lat. Rodzinna tragedia. Leczenie schorzeń wątroby jest bardzo kosztowne. Chorobie towarzyszyły uporczywe przeziębienia, senność, bóle żołądkowe, niska hemoglobina no i ten trzycyfrowy opad świadczący o dużym stanie zapalnym wątroby. Swoją kurację preparatami Vision bo nie było nic do stracenia jak mówiła jego mama a może coś do zyskania rozpoczął od podwójnych dawek. Już w pierwszym tygodniu powróciła radość życia, ustąpiły bóle, powróciła normalna zdolność przyjmowania pokarmów. Badanie kontrolne po pół roku w szpitalu pokazało wszystkie wyniki w normie a przecież 6 miesięcy temu dziesięciokrotnie przekraczały normę. Wątroba się zregenerowała to usłyszała mama Kamila od lekarza. Radość była wielka.
I miesiąc: antioxu, nutrimaxu i sveltformu
II miesiąc: detox, antiox, pax, nutrimax.
III miesiąc cupers, antiox, nutrimax, pax.
IV miesiąc sveltform, nutrimax, antiox
V miesiąc pax, antiox, lifpack senior
VI miesiąc sveltform, antiox, cupers
Oskar K. 1 rok i dziesięć miesięcy Puławy. Silne zapalenie oskrzeli po trzech kolejnych antybiotykach z bardzo wysoką gorączką. Dziecko dosłownie charczało. Leczenie nie przyniosło żadnych efektów. Rodzice wobec braku jakiejkolwiek poprawy podali strzykawką do gardła zalecone trzy podstawowe preparaty po 1 kapsułce detox, antiox, pax. Ta dawka jednorazowa okazała się wystarczająca. W pieluszce znaleziono robaki na drugi dzień. Oskar nieoczekiwanie dla wszystkich wyzdrowiał. Nikt nie podejrzewał zarobaczenia górnych dróg oddechowych, które zdiagnozował Oberon.
Agnieszka T. 27 lat po resekcji ¼ jelita grubego z powodu strasznej choroby Crona-Leśniewskiego Warszawa. Choroba prowadzi do bardzo silnego owrzodzenia jelita grubego, jego perforacji przez co następuje śmierć człowieka. Co cztery lata występowało totalne pogorszenie i groźba śmierci. Byłam 3 lata na terapii antybiotykowej, co nie spowodowało wyeliminowania choroby. Stan jej zdrowia fizycznego jak i psychicznego ciągle się pogarszał. Mama dowiedziała się o preparatach Vision od znajomego i poleciła mi je stosować. Swoją kurację rozpoczęłam od detoxu, sveltformu, lifpaca seniora i paxu. Z tygodnia na tydzień następowała szybka poprawa zdrowia a po 4 miesiącach tak duża , że lekarz stwierdził 80% poprawę stanu jelit. Następne pół roku używania preparatów spowodowało, że dziewczyna jest zdrowa.
I miesiąc: detox, sveltform, lifpac senior, pax
II miesiąc:cupers,pax, detox, nutrimax
III miesiąc:detox,sveltform, cupers, pax, nutrimax
IV miesiąc:beaty, antiox, nutrimax, pax
V miesiąc cupers ,mega, activ, pax
VI miesiąc antiox, pax, nutrimax, chromvital
Preparaty z całą pewnością uratowały jej życie, przyjmowała je 2x1.

Jolanta S. 34 lata Warszawa. Preparaty zaczęłam brać profilaktycznie. Vision pomógł mi na dokuczliwe bóle menstruacyjne, które nie pozwalały mi funkcjonować. Obecnie nie używam żadnych środków medycznych. W aptece właściwie nie bywam.
Halinka W. 43 lata astma oskrzelowa po naciekowym zapaleniu płuc Puławy. To co była zmuszona wtedy używać dzisiaj trudno jest wymienić: dyski, inchalatory, sterydy czasami butla tlenowa. W wieku 40-stu kilku lat niezdolna do pracy, niezdolna do życia pielęgniarka środowiskowa. Dostała rentę. Nie poddała się. Ztosowałam wszystkie nasze podstawowe preparaty - 8 szt. przez pierwszy miesiąc na raz. Trzy kolejne miesiące w dawkach podwójnych detox., antiox, pax, nutrimax.
I miesiac:detox, antiox, pax, nutrimax, chromvital, sveltform, lifpac senior, lifpac junior (2x1)
II miesiąc:detox, antiox, pax, nutrimax, ursul(2x2)
III miesiąc:detox, antiox, pax, nutrimax, cupers
IV miesiąc:detox, antiox, pax, nutrimax, chromvital
V miesiąc: medisoya, nortia, artemida, beauty
VI miesiąc: antiox, ursus, pax, mega
Już w pierwszym miesiącu odstawiłam leki sterydowe. Mój powrót do zdrowia odbywał się na oczach rodziny i znajomych. W trzecim miesiącu odstawiłam wszystkie leki na astmę. Odmłodniałam o jakieś 10 lat. Gdy pojechałam po pół roku na przerwany kurs masażu ze względu na chorobę wszyscy oniemieli z zachwytu. Mówiono, że to cud. Preparaty nadal stosuje profilaktycznie to już trzeci rok jak nie ma śladu po astmie nawet na zdjęciach rentgenowskich nie widać nacieków co więcej podniosła mi się odporność na przeziębienia. Zycie moje toczy się już nie wokół choroby.
Alicja R. 60 lat Cuxhaven- Niemcy. Przestała narzekać, że ciągle coś ją boli. Preparaty stosuję wymiennie. Czytam opracowanie a ponieważ dowiedziałam się że można je dowolnie zestawiać wybieram sobie np. na dobry sen pax i chromvital w ciągu dnia z antioxem by mieć więcej energii i świeży umysł.Mam już swoje ulubione preparaty i sprawdzone niezawodne kuracje jak np. antygrypowa, przy rwie kulszowej, zatruciu itp. Stosowałam już wszystkie preparaty te z zestawu dla mężczyzn też artum jest świetny na układ pokarmowy a ursus na zatoki, pasożyty, bakterie.Polecam innym.Miłej lektury i zadowolenia z używania preparatów.
Ania 9 lat guz odrastając od pnia mózgowego. Wysadzanie prawego oka, drętwienie części twarzy. Po rok guz się cofnął. Wynik rezonansu magnetycznego oznajmiał: czysto nic nie widać.
Przyjmowała tylko lifpack junior 4 kapsułki na dobę.
Syn pani Grażyny 30 lat od 6 lat chory na schizofrenię. Jeden raz na 3 miesiące petarda psychotropów. Od 3 lat na rencie. Zachorował na studiach. Cztery miesiące już bieże preparaty Vision. Teraz jest na zestawie antystresowym. Schudł leżąc 12 kg. Poprawił się sen, apetyt, zaakceptował zmianę diety. Ma jeszcze kłopoty z napięciami nerwowymi. Ma momenty że nie kontaktuje.
Jadwiga D. 54 lata Puławy schizofrenia, problemy ze snem. Córka przerażona ilością przyjmowanych leków chemicznych zaproponowała preparaty ziołowe, gdyż dużo słyszała o pozytywnych efektach osób stosujących owe preparaty. Mama już po trzech tygodniach odstawiła tabletki na sen, które stosowała około 10 lat. Wracało dobre samopoczucie. Na skutek braku ataków choroby zmniejszyła już w pierwszym miesiącu dawki leków psychotropowych.
I miesiąc zestaw antystresowy, detox.antiox, pax
II miesiąc hiper, passilat, mistik, medisoya, detox, antiox, pax
III miesiąc detox, beesk, pax, hiper, antiox, nortia
IV miesiąc antiox, pax, nutrimax, hiper
V miesiąc lifpack junior, lifpack senior, antiox, pax, medisoya
VI miesiąc detox, chromvital, pax, hiper
Marek B. 5 lat Warszawa nadpobudliwość, kłopoty ze snem, bardzo szorstka skóra. Stwierdzona łagodna postać rybiej łuski. Po trzech tygodniach zażywania lifpaca juniora 2 kapsułki na dobę (2x1) skóra stała się aksamitnie gładka. W drugim miesiącu detox, cupers, pax. Gdy w organizmie jest mniej toksyn układ nerwowy lepiej funkcjonuje. Dziecko bardzo się wyciszyło po 2 miesiącach kuracji preparatami. Dobrze śpi.
Małgorzata D. 34 lata bardzo silne migreny z częstotliwością 4 razy w tygodniu. Przez pół roku ciągłe przeziębienia. Drobnym koszmarem były przetłuszczające się włosy wymagające mycia co najmniej 2 razy w ciągu dnia. Stosowała wszystkie podstawowe preparaty ale podstawowo antiox, pax, nutrimax. Wypróbowała również kosmetyczny żel Millenium, który rewelacyjnie goi i poprawia skórę twarzy(wypryski).Bóle głowy ustąpiły już w pierwszym tygodniu
I miesiąc antiox, pax, nutrimax
II miesiąc antiox, pax, nutrimax, chromvital
III miesiąc antiox, pax, nutrimax, detox
IV miesiąc cupers, mega, chromvital, antiox
Vision stosuję by wzmocnić organizm. Usunąć zanieczyszczenia.
Małgorzata P. lat 51 Warszawa. Były ciągłe infekcje: anginy, grypy. Był wysoki cholesterol, ostrogi na piętach, które bardzo utrudniały chodzenie. Bóle głowy codziennie, były trudności w zasypianiu, łatwość denerwowania się z błachych powodów. Były bardzo częste bóle w kręgosłupie w okolicy lędźwiowej. Dokuczały mi częste kłucia serca, chroniczne zmęczenie, bóle mięśni podczas rannego wstawania. Przechodziłam silne klimakterium nerwowość, zmiany nastrojów, uderzenia gorąca. Dzisiaj to już historia wszystko odeszło, po kilku miesiącach stosowania preparatów w dawkach profilaktycznych czyli rano i wieczorem po 1 kapsułce preparatów. Nadal używam preparatów by to wszystko już nie wróciło oraz nie było innych nowych schorzeń. Preparaty używam od 2,5 roku. Używałam takich jak: antiox, detox, nutrimax, pax, chromvital, sveltform, lifpack senior, medisoyę, cupers, beauty, lamin. Czasami jednorazowo brałam 10 kapsułek różnych.
Maria L. Warszawa. Nie czułam się osobą chorą. Vision stosuję na profilaktykę gdyż pozwala mi się czuć bezpiecznie. Jak mój organizm będzie silny to zapobiegnie chorobie. Mam dobrą kondycję, nie choruję jestem zdrowa jem preparaty i o to chodzi.
Robert Z. 42 lata Kielce toksyczne zatrucie wątroby. Wyniki wątrobowe miałem 5-krotnie przekroczone. Miałem krwawienia jelitowe. Plamy brązowe, przebarwienia na całej twarzy i szyi. Byłem na ścisłej diecie. Od sierpnia brałe detox i cupers. Po 3 tygodniach wróciłem do pracy już bez trzymania diety dzięki preparatom organizm doszedł do normalnego stanu. Po 2 miesiącach ustąpiły krwawienia jelitowe. Zlikwidowałem wrzody dwunastnicy. Nie mam wzdęć. Stosowałem tylko te 2 preparaty. Plamy zeszły nie wiadomo kiedy.
Weronika P. 13 lat jąkanie i moczenie nocne. Po 4 miesiącach przyjmowania paxu , nutrimaxu i lifpacka juniora dwa razy dziennie po 1 kapsułce nastąpiło całkowite wyleczenie.
Regina 40 lat Warszawa. Zapalenie otrzewnej z posocznicą. Używałam dawki hurtowe. Ciśnienie które miałam może ze złości też zaczęło się uspokajać.
Dariusz M. 45 lat z kamicą nerkową od 15 lat. Bóle nerek, stany zapalne pęcherza i cewki moczowej, pieczenie, szczypanie oczu. Przyjmował tylko detox dwa razy dziennie po 2 kapsułki i i nutrimax dwa razy po 1 kapsułce. Po tygodniu urodził 5 kamieni. Jego samopoczucie niemal natychmiast się poprawiło
Łuszczyca skóry u 57 letniej Darii A. występowała odkąd pamiętała. Od stóp do głowy pokryta była blaszkami łuszczycowymi. Po czterech miesiącach nastąpiła znaczna poprawa skóry. Detox w pierwszym miesiącu może zaostrzyć ale tak przebiega proces leczenia. Trzeba być cierpliwym. Przyjmowałam:
I miesiąc detox, antiox, nutrimax
II miesiąc antiox, pax, chromvital, nutrimax
III miesiąc antiox, pax, nutrimax, beauty
III miesiąc antiox, pax, nutrimax, beauty, lifpack senior
IV miesiąc antiox, pax, nutrimax, beauty
V miesiąc detox, antiox, nutrimax
VI miesiąc sveltform, pax, antiox, nutrimax
Maria K. 53 lata wole tarczycy Warszawa. Skierowana na operację. Bała się operacji i nie poddała się jej. Szyja u pacjentki była równa z brodą. Wole było olbrzymie. Bóle głowy narastały, uczucie słabości Zaczęła przyjmować preparaty i codziennie mierzyła centymetrem krawieckim obwód szyi. Z różnicy ubywających z tygodnia na tydzień z miesiąca na miesiąc centymetrów wynikało, że zanika.
I miesiąc: detox, nutrimax, antiox, sveltform
II miesiąc: detox, sveltform,
Małgorzata K. 51 lat Kielce kilkanaście lat leczona depresja leki psychotropowe, ziołowe, uspakajające, nasenne. Od pół roku hormony (menopauza). Od czerwca zaczęłam przyjmować pax i medisoyę. Już po tygodniu nastąpiła poprawa stanu psychicznego. Odstawiłam leki uspokajające zaś po 1,5 miesiącu hormony.
Gabriela R. Ostojów / Skarżysko-Kamienna 40 lat rozlewające się żylaki na nogach. Od 17 sierpnia 2005 r. zaczęła przyjmować detox z antioxem na rozlane żylaki z boku nogi. Po 1,5 m-ca były efekty. Rozlany żylak wchłonął się całkowicie a skóra nogi zagoiła się tak, że nie ma śladu. Dokładnie 03.09.2005 r. pozbyła się hemoroidów.
Marta Ł.9 lat Ostojów. Bakteria E. Coli w układzie moczowym zwalczana przez rok przeróżnymi antybiotykami bez skutku. W pierwszym miesiącu zastosowano detox i ursus przeprowadzone badanie wykazało zero bakterii. Po 2 tygodniach podczas używania lifpaca juniora ustąpiło moczenie nocne, które było od 3 lat 2 razy w tygodniu co najmniej.
Agnieszka L. 45 lat mama Marty żylaki operacyjne obu nóg, które mogły w każdej chwili pęknąć. Po zastosowaniu w pierwszym miesiącu detoxu i paxu po 4 tygodniach zmniejszyły się o 50 %. Pax fantastycznie mnie wyciszył to dla mnie ważne bo jestem nauczycielką. Zlikwidował depresję, uderzenia gorąca. Teraz mam więcej energii.
Bernard L. 46 lat mąż Agnieszki. Po 3 tygodniach pozbył się hemoroidów których nabawił się w wojsku jak miał 20 lat. Blizny które miał na brzuchu pooperacyjne wyrównały mu się po miesiącu. Miał 3 guzy podskórne wielkości śliwki. Po 3 miesiącach zmniejszyły się o ¾ zostały wyczuwalne takie punkty pod palcem. Po 2 tygodniach brania antioxu zaczęło mu się cofać bielactwo na dłoniach.
Joanna T. 41 lat Ostojów od 9 lat leki psychotropowe. Brak zrozumienia, depresja, załamanie nerwowe, brak kontaktu z otoczeniem. Brała duże dawki najsilniejszych leków psychotropowych. Była otumaniona całkowicie. Po 5 tygodniach brania detoxu i paxu odstawiła leki psychotropowe zupełnie.
Maria J. 62 lata Puławy ostrogi na piętach. Stosowała różne zabiegi fizykoterapeutyczne ale ostogi jak były tak były. Nie mogła chodzić. Zaczęła przyjmować antiox dwa razy dziennie po 1 kapsułce, ponieważ z opisu zachwyciła się zaleceniami stosowania preparatu i właśnie jego sobie wybrała. Ostrogi zniknęły nieoczekiwanie a na zdjęciu rentgenowskim wyglądały jak otwieracz do butelek.
Wiesław W. lat 54 Koszalin. W 1988 roku rozpoznano u niego stwardnienie rozsiane w postaci stale postępującej. Nigdy nie miał ostrych rzutów choroby. Jest to postać choroby systematycznie pogarszająca ogólny stan zdrowia i powodująca stałe systematyczne osłabienie organizmu. Jest to choroba na którą praktycznie nie ma leczenia. Od 2003 roku zaczął Przyjmować polecone przez siostrę preparaty firmy Vision. Wydolność organizmu bardzo się poprawiła. Od tego czasu jak przyjmuje preparaty nie chorował dodatkowo nawet na grypę ani żadne przeziębienie. Przewlekle chorzy słabo wydolni ruchowo (wózek inwalidzki) mają duże problemy z wypróżnianiem. Zostało to rewelacyjnie wyregulowane przez preparaty. Chorzy z tą chorobą słabo się poruszają i szybko się męczą. Odczuwają stale silne zmęczenie. Przy braniu systematycznie preparatów activ, chromvital nawet po 1 tabletce rano jego wydolność na wysiłek mocno wzrastała. Przez cały okres brania preparatów nie otrzymywał antybiotyków bo nie było takiej potrzeby. W tej chwili jeździ samochodem i bez względu na pogodę-wcześniej w bardzo ciepłe dni nie opuszczał mieszkania może dobrze funkcjonować cały dzień. W ciągu tego okresu leczenia przez 6 miesięcy przyjmował po 4 preparaty według książki „Preparaty XXI wieku”. Obecnie co miesiąc 2 preparaty też w/g tejże książki.
Marta S. 27 lat Kielce. Cierpiałam na alergię, drobnotorbielowatość jajników, niskie ciśnienie, ospałość. Preparaty stosuję 3 lata. Antiox, detox, nutrimax, chromvital to moje ulubione. Po miesiącu stosowania preparatów całkowicie ustąpiła alergia. Po 2 miesiącach wyregulowały się pozostałe dolegliwości. Okazały się w 100 % skuteczne. Obecnie stosuję preparaty profilaktycznie.
Ryszard P. 58 lat Końskie. Stan zapalny nerek, miażdżyca naczyń krwionośnych, bezsenność to schorzenia występujące przed rozpoczęciem stosowania preparatów Vision. Zastosowałem detox, nutrimax, antiox, pax przez 3 miesące. Ustąpił stan zapalny nerek, zeszły kamienie z nerek i woreczka żółciowego. Co jeszcze zauważyłem: poprawę krążenia, potencji, stanu prostaty, wrócił dobry sen. Są to bardzo skuteczne preparaty a efekty zdrowotne powyżej oczekiwań.
Bogusław Cz. 50 lat Jaworzno. 20 miesięcy leczona antybiotykami i sterydami bez efektów. Ciągle wysokie OB- 60, czasami nawet 80, poruszała się o kulach. Diagnoza reumatoidalne zapalenie stawów. Lekarze nie dawali szans na powrót do pracy. Diagnoza brzmiała wymiana stawów kolanowych. Po 3 miesiącach stosowania suplementów firmy Visio lekarz podpisał zdolność do pracy, endoprotezy okazały się zbędne.
I miesiąc : detox, antiox, pax
II miesiąc: nutrimaursul
III miesiąc: detox,antiox, pax
IV miesiąc: detox, nutrimax
V miesiąc: nutrimax, ursus
VI miesiąc: lifpac senior, antiox, pax
Stanisława W. 52 lata Jaworzno. Od 30 lat problemy z nerkami, wysokie ciśnienie, zmiany skórne na rękach i nogach, ciągłe zmęczenie, bóle głowy, uczucie ciężkich nóg. Po kilku dniach stosowania detoxu i nutrimaxu ustąpił ból nerek, po miesiącu zaczął schodzić piasek z nerek, obniżyło się ciśnienie, plamy na skórze zniknęły, poprawiło się samopoczucie, ogólnie odczuwam wzmocnienie. Stosowałam tylko detox i nutrimax.
Karolina B. 23 lata Jaworzno. Od kilku lat uczulona na kurz i różnego rodzaju pyłki. Na przełomie kwietnia i czerwca mocny katar, łzawienie oczu, kichanie. Po 3 dniach zwiększonych dawek detoxu, antioxu, paxu po 8 sztuk alergia ustąpiła. Po wyleczeniu alergii stosuję suplementy profilaktycznie.
Dorota L.-G. lat 64. Od 30 lat wrzody żołądka, stany zapalne śluzówki i obrzęki, nadżerki, silne wzdęcia, skoki ciśnienia. Zastosowała detox, pax, ursus, nutrimax, antiox. Po 2 miesiącach stosowania suplementów odstawiłam środki farmaceutyczne na żołądek. Nie mam wzdęć, ciśnienie unormowało się, mogę wszystko jeść, bóle żołądkowe ustąpiły.
Jasio B. 6 lat Jaworzno. Gdy miał 4,5 roku zachorował na łuszczycę. Poważne rany na plecach. Leczony 1,5 roku maściami sterydowymi bez efektu. Choroba postępowała. Po 3 miesiącach stosowania po 4 produkty na miesiąc plus zmiana diety po chorobie nie ma śladu.
Krystyna T. 63 lata bardzo ciekawa historia po jednym suplemencie lifpack seniorze wystąpiła natychmiastowa poprawa samopoczucia, lepszy spokojny sen, po 6 dniach zaczął schodzić piasek z nerek. Zszedł mały kamień, oczyściły się przewody żółciowe, zeszły zastoiny z płuc gdzie podejrzewano nowotwór zostało to udokumentowane zdjęciem RTG. Wyleczyła zapalenie żoładka, utraciła 5 kg wagi w ciągu miesiąca. Tel:604062147.
Andrzej W. 16 letni chłopiec miał 37 jednostek cukru. Przez dwa miesiące przyjmował antiox, detox, chromvital i insulinę. Po miesiącu poziom cukru obniżył się o połowę. W trzecim miesiącu dołożył do kuracji nutrimax i lifpack senior. Zmniejszono mu dawkę insuliny po 2m-cach o połowę. Tak jest do dziś.
Magda P. nadciśnienie tętnicze 230/110.Stosowałam cupers i pax.To wystarczyło by moje ciśnienie było książkowe tak jak dawniej.
Danuta S. 57 lat Kielce stan przedrakowy błony śluzowej żołądka. Po 3 miesiącach brania antioxu i detoxu dwa razy dziennie po 1 kapsułce badania wykazały, że błona śluzowa jest w normie.
Łukasz P. 16 lat rozpoznanie jego schorzenia brzmiało idiopatyczne zapalenie stawów. Co temu towarzyszyło: ból i obrzęk prawego stawu skokowego, 4 mm wysięk, 3 mm pogrubienie błony maziowej. Chodzenie możliwe było tylko o kuli, masa zażywanych środków przeciwbólowych, sterydowych. Wobec braku poprawy leczenia lekami chemicznymi rozpoczęto kurację preparatami Vision.
I miesiąc:detox,ursus, cupers, nutrimax, antiox, pax, chromvital, sveltform
II miesiąc: antiox, detox, medisoya, chromvital, sveltform, nutrimax
III miesiąc: detox, antiox, ursul, artemida, lifpac senior, pax
III miesiąc: detox, nutrimax, chromvital, sveltform, ursul, antiox
Renata L. 39 lat Skarżysko-Kamienna osteoporoza 55 %, żelazo 17ug/dl. Norma żelaza u kobiet jest 49-151 ug/dl. Lekarze rozkładali ręce i mówili taka pani uroda. Olbrzymi wzdęty brzuch, wyglądała jakby cały czas była w ciąży, niepracujące jelita. Siostra o niej mówiła niepochowany nieboszczyk. O sprawnym zejściu ze schodów nie było mowy. Jak kichała to trzymała się stołu z obawy aby się nie rozsypać przy swojej osteoporozie. No cóż zastrzyki z żelaza będzie pani brała do końca życia tak słyszała od kolejnych lekarzy.
Po zastrzykach po 4 m-cach żelazo spadło do 13 ug/dl. W maju 2003 r zaczęła przyjmować preparaty. Hemoglobina po 2 tygodniach poprawiła się o 20 jednostek. Po 4 miesiącach zażywania preparatów żelazo wynosi 182 ug/dl.
Joanna Ł. 5O lat bardzo uciążliwe klimakterium z silnymi krwotokami, duża anemia. Kierowana na operację z powodu mięśniaków (duże bóle brzucha) wielkości.............ciąży, torbiel na lewym jajniku, mastopatia piersi. Brak energii, bóle nóg, wysoki cholesterol. Pobudliwość i budzenie w nocy. Zaczęła przyjmować detox w dawkach 6 kapsułek na dobę do 10. Nutrimax w dawce 4 kapsułki na dobę, zaś dodatkowo antiox, pax, chromvital. Na drugi dzień poczuła większą energię, brak zmęczenia, ogólne wyciszenie.
Ustąpiły krwotoki, morfologia po 3 miesiącach była w normie. Po 4 miesiącach zeszła torbiel jajnika a mięśniaki zmniejszyły się o połowę .Po 6 miesiącach mięśniaki wchłonęły się. Preparaty stosuje profilaktycznie.
IV miesiące przyjmowała detox i nutrimax w dużych dawkach tak jak wyżej a na zmianę antiox, pax, nutrimax, chromvital
V miesiąc zestaw dla kobiet
VI miesiąc sveltform, antiox,pax, nutrimax.
W czasie kuracji schudła 10 kg.
Lidia T. z Warszawy. 25 letnia cukrzyca insulinozależna 60 jednostek na dobę u męża. Cukrzyca była powikłana i bolały oczy, kłopoty z żylakami, odporność słaba. Ciągle był zmęczony, leżał. Przez 2 lata zażywał zestaw classik hit i regeneracyjny.Z 60 jednostek insuliny zszedł do 6 jednostek.
Stanisław R. Siedlce 63 lata po operacji na by passy, zagrożenie kolejną z powodu wysokiego cholesterolu i trójglicerydów. Dokuczająca rwa kulszowa, zwyrodnienia kręgosłupa. Po dwóch miesiącach uzyskał bardzo dobry wynik cholesterolu i trójglicerydów oraz próby wysiłkowej serca. Po preparacie lifpack junior po 2 kapsułkach zauważył, że nie boli go kręgosłup. Stosował antiox, chromvital, pax, detox, lifpac senior.
Maria B. 56 lat Warszawa od 40 lat potworna alergia. Łzawienie, pieczenie oczu, silny kaszel, zablokowany nos. Kołatanie serca. Po kolei wszystkie preparaty przez dwa lata. Kiedyś nie mogłam wyjść z domu to był koszmar tak się dusiłam teraz nie wiem co to alergia.

Barbara Cz. 58 lat Warszawa. Silne zawroty głowy. Zdiagnozowany gruczolak przysadki. Białko w moczu, częstomocz, odmiedniczkowy stan zapalny nerek- wstawałam 3 razy w nocy do toalety. Dokuczały mi silne zaparcia, hemoroidy. Miałam stan zapalny jelita i polip na jelicie. Skórę rąk od kilkunastu lat suchą pękającą, szorstką (egzema) nigdy się nie goiła. Po preparatach Visio ręce wygoiły się w pierwszym miesiącu. Stosuję dopiero 3 miesiące preparaty. Natomiast nie cierpię już z powodu hemoroidów i zaparć. Gruczolak się zmniejsza. Nie mam zawrotów głowy.
I miesiąc: cupers, mega, beaty, antiox
II miesiąc: beaty, nutrimax, cupers, pax
III miesiąc: lifpac junior, antiox, pax, nutrimax
Teresa W. 60 lat chora od 2 lat na samoistne włóknienie płuc Kielce. Przyjmowała przez okres 1 roku: antiox, detox, pax, nutrimax, mega, lifpack senior. Czuje się dużo lepiej, została zmniejszona dawka leków farmakologicznych sterydów i chemii.
Anna H. 61 lat z Białegostoku częste zapalenia żył, owrzodzenia podłudzi, kamica żółciowa, stan osłabienia po nowotworze jelita grubego, bóle kręgosłupa z powodu 15 kg nadwagi.
Stosowałam cały clasik hit.
Anna J. 56 lat Kraków. Klimakterium, stan przedzawałowy, osteoporoza, zwyrodnienie i dyskopatia kręgosłupa, stany depresyjne.
Najwięcej junior i 8 podstawowych.
Stanisław O. 57 lat Olsztyn.Niedokrwistość. 1 milion 400 czerwonych krwinek, hemoglobina 4.Po 4 tygodniach stosowania preparatów Vision 3 miliony 500 czerwonych, hemoglobina 10.Do dializ szykowany.
Julia T. 28 lata Łódź. Gdy miała 16 lat lekarze postawili diagnozę cysty jajników i mastopatia. Leczenie medyczne nie przynosiło efektów. W końcu bezpłodność. Z mężem zaczęła przyjmować preparaty VISION. Po 5 miesiącach terapii zaszła w ciąże. Urodziła syna.
Antiox, detox, sveltform, chromvital
Antiox, lifpack junior, artemida
Antiox, lifpack junior zestaw dla kobiet cały
Antiox, sveltform, pax, nutrimax, lifpack junior
Bożena F. 36 lat. W styczniu 2004 roku zaczęłam przyjmować preparaty. Po miesiącu i 20 dniach od rozpoczęcia stosowania ich u mnie nie mogli znaleźć mięśniaków i cysty jajników. W dalszej części przestały dokuczać mi bóle w stawach. Po 6 miesiącach poprawił mi się wzrok z +2,5 do +0,5D. Zmniejszyła się tarczyca, nie niepokoją mnie już hemoroidy. Wstaję rano wypoczęta.
Elżbieta Ż. 55 lat Warszawa. Cholesterol 279.TSH tarczycy 50. OB -28.Wyniki obecne cholesterol 241.OB- 16.TSH...0,4.Stosowałam preparaty rok czasu. Teraz trudno mi wymienić które. Miałam zalecone zestawy i bardzo pilnowałam brania. Cały czas byłam pod kontrolą lekarska. Jestem przeszczęśliwa bo zdrowa. Cała moja rodzina korzysta teraz z preparatów Vision widząc moje wyniki.m zupełnie zdrowa.




Pobieranie 101 Kb.

Share with your friends:




©operacji.org 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna