Drzwi antywłamaniowe hi fiPobieranie 342.03 Kb.
Data26.03.2018
Rozmiar342.03 Kb.

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE HI FI

Drzwi z zamkiem na klucz piórowy dwustronny i z zamkiem pomocniczym na wkładkę cylindryczną o wysokim stopniu bezpieczeństwa

Podwójne bezpieczeńtwo: dwa zamki, podwójna ochrona. Cylinder o wysokich standardach bezpieczeństwa jest chroniony od zewnątrz - defenderem (stalową tuleją chroniącą przed wyważeniem drzwi), która uniemożliwia wprowadzenie narzędzi włamaniowych do gniazda zamkowego, nie upoważnionych kluczy itp. Zamek z kluczem piórowym dwustronnym i z wymiennym bloczkiem "Mia". System opatentowany przez Dierre, pozwalający na nieskończoną liczbę wymiany kluczy, bez konieczności wymiany całego zamka. W razie kradzieży, zagubienia, czy przypuszczalnego skopiowania klucza wystarczy wymienić seryjny centralny bloczek na inny, wyposażony w nowy zestaw kluczy. Szybka operacja, którą można wykonać samemu w domu za pomocą zwykłego śrubokręta. W przypadku prawidłowego montażu drzwi Hi-Fi zapewniają izolację akustyczną 33 dB zgodnie z normą EN 140 oraz przepuszczalność powietrza klasy A2, zgodnie z normą EN  86.   Uwaga: podane wartości są mierzone w warunkach laboratoryjnych zgodnie z przytoczonymi normami. W przypadku konkretnego montażu powyższe wartości mogą ulec zmianie z powodu możliwej niedoskonałości wykonania montażu.
DRZWI ANTYWŁAMANIOWE HI FIZ certyfikatem klasy 3 zgodnie z normą ENV 1627-1, jednoskrzydłowe, z centralnym zamkiem na klucz piórowy dwustronny oraz z zamkiem na wkładkę cylindryczną o wysokim stopniu bezpieczeństwa, 1 rygiel obrotowy Artiglio, 6 stałych rygli antywłamaniowych, 9 ruchomych punktów zamykania.


DRZWI ANTYWŁAMANIOWE HI FI DBZ centralnym zamkiem na klucz piórowy dwustronny, dwuskrzydłowe, z drugim zamkiem na wkładką cylindryczną o wysokim stopniu bezpieczeństwa, 1 rygiel obrotowy Artiglio, 12 stałych rygli antywłamaniowych, 11 punktów zamykania.


Pobieranie 342.03 Kb.

Share with your friends:
©operacji.org 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna