Wybrani pracownicy leśnej góRY: Wiktoria Manuela ConsalidaPobieranie 0,89 Mb.
Strona1/4
Data07.01.2018
Rozmiar0,89 Mb.
  1   2   3   4

WYBRANI PRACOWNICY LEŚNEJ GÓRY:


Wiktoria Manuela Consalida (KATARZYNA DĄBROWSKA w obsadzie od 2008 r.)
Była ordynator na oddziale chirurgii, a wcześniej rezydentka na chirurgii w Leśnej Górze. Matka Blanki. Ruda piękność o ognistym temperamencie - jak przystało na pół-Hiszpankę. Ambitna, energiczna i przebojowa, zawsze mówi to, co myśli i lubi narzucać innym swoją wolę. Jest nieufna wobec nieznajomych, ale dla najbliższych przyjaciół zrobi wszystko. Jej córkę Blankę (Paula Gonciarz) wychowywali jej rodzice i przez długie lata udawała, że obie są siostrami. W przeszłości Wiktoria była dziewczyną Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), który nadal pozostaje bliski jej sercu. Przez jakiś czas spotykała się też z Piotrem Gawryłą (Marek Bukowski), aż w końcu wyszła za mąż za doktora Tomasza Rzepeckiego (Ireneusz Czop). Ich związek jednak szybko się rozpadł i do niedawna lekarka pozostawała w szczęśliwym związku z Adamem Krajewskim (Grzegorz Dauszkiewicz).

Adam Krajewski (GRZEGORZ DAUKSZEWICZ w obsadzie od 2012 r.)

Ordynator onkologii, który zastąpił na tym stanowisku swojego mentora – profesora Zyberta. Młody, błyskotliwy chirurg. Brat Falkowicza. Do niedawna związany z Wiktorią Consalidą (Katarzyna Dąbrowska). Od niedawna ojciec małego Józka. Miłośnik szybkich aut, pięknych dziewczyn i dobrej zabawy – doktor Krajewski żył beztrosko aż do chwili, gdy zaczął pracę w Leśnej Górze i gdy odkrył przypadkiem, że został adoptowany i ma brata – profesora. Młody lekarz z początku wszedł z bratem w konflikt. Choroba Falkowicza zbliżyła braci do siebie.Profesor Adam Falkowicz (MICHAŁ ŻEBROWSKI w obsadzie od 2011 r.)

Wybitny chirurg, którego charakteryzuje wielka wiara w swoje umiejętności oraz ponadprzeciętną inteligencję. Z pozoru zadufany w sobie i złośliwy egocentryk, którego serce zmiękczyła adoptowana córka Matylda obecnie dojrzewająca nastolatka), którą wychowuje wraz z jej biologiczną matką Katarzyną Smudą (Ilona Ostrowska). W serialu jest bratem Adama Krajewskiego, który oddał Falkowiczowi nerkę.

Matylda Smuda (Amelia Czaja w obsadzie na stałe od 2015 r.)

Serialowa adoptowana córka profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) i adwokat Katarzyny Smudy (Ilona Ostrowska). To ona rozmiękcza serce pozornie egocentrycznego Falkowicza i wyłuskuje z niego prawdziwie ludzie odruchy. Jej okres dorastania to dla profesora prawdziwy okres próby.
  1   2   3   4


©operacji.org 2017
wyślij wiadomość

    Strona główna