TańcograjkaPobieranie 80,14 Kb.
Data23.10.2017
Rozmiar80,14 Kb.


Informacja prasowa Warszawa, 5 stycznia 2016

Ferie zimowe w Kinie Praha

w dniach od 1 do 14 lutego!
Jeżeli spędzacie ferie zimowe w mieście to Kino Praha ma dla Was świetną propozycję! W dniach od 1 do 14 lutego odbędą się poranne projekcje najnowszych bajek połączone z warsztatami i animacjami dla dzieci. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę w zimowej atmosferze! Bilety od 12 zł!
Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na Ferie zimowe w Kinie Praha. W ramach ferii zimowych odbędą się poranne projekcje ulubionych bajek połączone z warsztatami i animacjami dla dzieci. Od 1 do 14 lutego pokażemy m.in.: „Fistaszki – wersja kinowa”, „Operacja Arktyka”, „Hokus – pokus, Albercie Albertsonie”, „Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa”, „Misiek w Nowym Jorku”, „Barbie: Tajne agentki” oraz „Odlotowa przygoda”. Po projekcjach bajek, od poniedziałku do piątku od godz. 12:00 zapraszamy dzieci na warsztaty i animacje. Na wszystkie warsztaty obowiązują rezerwacje – ilość miejsc ograniczona.
W programie Ferii zimowych w Kinie Praha pojawią się na następujące atrakcje:

Animatorzy z „Oligo” zapewnią fantastyczną zabawę dla najmłodszych. W programie znajdą się m.in. zabawy z chustą animacyjną, testy sprawnościowe, zabawy ruchowe, zagadki i wiele innych.

Warsztaty przeznaczone dla dzieci, które chcą rozwijać się twórczo, kreatywnie spędzić czas oraz świetnie się bawić w rodzinnej atmosferze. W trakcie spotkania najmłodsi rozbudzą swoją wyobraźnię oraz rozwiną umiejętności plastyczne. Organizatorem warsztatów jest Fundacja Atelier.

  • Bezpieczne dziecko na lodzie”

Warsztaty mają na celu zapoznanie dzieci z zasadami bezpiecznego przebywania na lodowisku. Funkcjonariusze Komisariatu Rzecznego przed feriami świątecznymi i zimowymi starają się uświadamiać najmłodszym niebezpieczeństwa, jakie niesie za sobą wchodzenie na lód. Podczas spotkań przekażą wiedzę jak przygotować się do ewentualnego uprawiania sportu na zamarzniętych naturalnych zbiornikach. Uczą prawidłowego zachowania w sytuacji zarwania się lodu oraz umiejętnego udzielania pomocy, bezpiecznego również dla ratującego. Organizatorem zajęć są Funkcjonariusze Komisariatu Rzecznego.

  • Czar PRL – dzieciństwo minionej epoki

W trakcie warsztatów historycznych wybierzemy się w podróż do przeszłości, która będzie niezapomnianym i pouczającym przeżyciem. Biorąc udział w licznych zabawach, grach i zadaniach poznamy przeszłość naszych rodziców. Organizator Muzeum Czar PRL.

W zimowe weekendy zapraszamy na nasz stały cykl „Praha dzieciom – rodzinne poranki artystyczno – filmowe”.


Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na wyjątkowe Ferie zimowe w Kinie Praha!
Ferie zimowe w Kinie Praha:

Od 1 do 14 lutego

Ceny biletów: 12 zł – cena dotyczy bajek, które zaczynają się pomiędzy godz. 10.00 a 10.30 (od poniedziałku do piątku)

15zł – „Praha dzieciom – rodzinne poranki artystyczno – filmowe” (niedziela)
Na wszystkie warsztaty obowiązują rezerwacje – ilość miejsc ograniczona!
INFORMACJA

Kino Praha

ul. Jagiellońska 26

03-719 Warszawa

tel. 22 343 03 10

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Katarzyna Polubiec-Mrowińskaemail: kasia@kinopraha.pl

tel. 728 875 350

WWW.KINOPRAHA.PL
©operacji.org 2017
wyślij wiadomość

    Strona główna