Rozbudowę, instalację, uruchomienie I szkolenie w zakresie obsługi: systemu przechowywania danych, tj



Pobieranie 1,11 Mb.
Strona3/3
Data18.06.2018
Rozmiar1,11 Mb.
1   2   3




Załącznik nr C

do Specyfikacji Technicznej
Wykaz sprzętu wchodzącego w skład systemu przechowywania danych
podlegającego rozbudowie

1

2

3

Lp.

Sprzęt i oprogramowanie (producent / nazwa / model)

Liczba

1.

NETAPP SW, Base, CL Software, Node, 6280A (SW-6280A-CL-BASE)

2

2.

NETAPP SW, CIFS, CLM, Node, 6280A (SW-6280A-CLM-CIFS)

2

3.

NETAPP SW, NFS, CL, Node, 6280A (SW-6280A-CLM-NFS)

2

4.

NETAPP Kontroler (FAS6280-R5)

1

5.

NETAPP FAS6280 HA SYS With SAS CNTRLR & IO Expander (FAS6280A-SAS-BASE-R6)

2

6.

NETAPP SW, Data ONTAP Features Clustre-Mode, 6280A, -C (SW-6280-CL-ONTAP8-C)

2

7.

NETAPP SW, Flash Cache, -C (SW-FLASH-CACHE-C)

2

8.

NETAPP Chassis, 62XX/SA620 2 CNTRL/EXP Slots, AC PS, -C (X6212-R6-C)

2

9.

NETAPP NICII 2-Port Bare Cage SFP+ 10GbE PCIe, -C (X1117A-R6-C)

2

10.

NETAPP Cabinet Component Power Cable, -C, R6 (X800-42U-R6-C)

8

11.

NETAPP Flash Cache 512GB PCIe Module, STD w/6240/6280 (X1971A-B-R5-C)

2

12.

NETAPP Cable, Cisco N5020 10GBase Copper SFP+ 1m (X-SFP-H10GB-CU1M-R6)

4

13.

NETAPP ClustreNet Infrastructure Type 4 Node Pkg, -C (X1966-KIT4-R6-C)

1

14.

NETAPP 12-Node Clustre Cable Label Kit, -C (X1985-R6-C)

1

15.

NETAPP ClustreNet Interconnect, 16Pt, 10Gb, -C (X1980-R6-C)

2

16.

NETAPP Cab, DS448x, Empty, No PDU, No Rails, -C (X870D-R6-C)

1

17.

NETAPP PDU, 3-phase, 24-Outlet, 32A, IEC, -C, R6 (X8718A-R6-C)

2

18.

NETAPP Cable, SAS Cntrl-Shelf/Shelf-Shelf/HA, 2m, -C (X6558-R6-C)

2

19.

NETAPP Mounting Bracket, Tie-Down, Multiple, -C, R6 (X8773-C-R6)

2

20.

NETAPP Rail Kit II, Cab, -C, R6 (X877B-R6-C)

2

21.

NETAPP SupportEdge Standart Part Replace NBD, Install (CS-A2-INST-NBR)

1

22.

NETAPP Cable, Cntrl-Shelf/Switch, 2m, LC/LC, Op (X6553-R6)

4

23.

NETAPP Półka dyskowa (DS448-X-R5)

7

24.

NETAPP Cabinet Component Power Cable, R6 (X800-42U-R6)

28

25.

NETAPP Hardware Kit, Add-On Peripheral, Cabinet, R6 (X8781-R6)

7

26.

NETAPP Rail Kit DS448x, Cabinet, (X8783A-R6)

7

27.

NETAPP DSK SHLF, 48x3 TB, QS (DS4486-144TB-QS-R5)

7

28.

NETAPP SupportEdge Standard Part Replace NBD (CS-A2-NBR)

7

29.

NETAPP HBA SAS 4-Port Copper 3/6 Gb QSFP PCIe (X2065A-R6)

2

30.

NETAPP Cable, SAS Cntrl-Shelf/Shelf-Shelf/HA, 0.5m (X6557-R6)

14

31.

NETAPP Cable, SAS Cntrl-Shelf/Shelf-Shelf/HA, 2m (X6558-R6)

4

32.

NETAPP Cable, Ethernet, 0.5m RJ45 CAT6 (X6560-R6)

10

33.

NETAPP Cable, Ethernet, 2m RJ45 CAT6 (X6561-R6)

5




/


1   2   3


©operacji.org 2017
wyślij wiadomość

    Strona główna