RóŻne rzeczywistośCIPobieranie 0,5 Mb.
Strona1/11
Data28.01.2018
Rozmiar0,5 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

Przedmowa do czwartego wydania


W związku z ponownym wydaniem tej książki odczuwam potrzebę uzupełnienia i udoskonalenia jej treści. Trzecia edycja została poszerzona o dwadzieścia cztery strony. Najbardziej rozbudowano rozdziały omawiające role, esencje, esencje bliźniacze oraz energię męską i żeńską. Zawartość tego wydania w niewielkim stopniu została również poszerzona o informacje dotyczące znanych ludzi. Służą oni jako przykłady wyjaśniające w jaki sposób działają połączenia różnych cech osobowości, które w tej książce noszą nazwę łusek. Usunięte zostały dane dotyczące takich ludzi jak np.: Dukakis, którzy odchodząc ze sceny publicznej znikają też z naszej pamięci, natomiast dodano charakterystyki tych osób, które przyciągają naszą uwagę dzięki specyficznym sposobom działania – np.: Salman Rushdie (autor „Szatańskich wersetów”) – pogrążając się w skomplikowanych motywacjach.

Nazwiska wielu sławnych ludzi przytoczone zostały nie dla zaspokojenia zwykłej ludzkiej ciekawości. Jest to działanie celowe, ułatwiające zrozumienie tego, co Michael chce nam przekazać i na jakie istniejące w świecie wartości chce skierować naszą uwagę. Ani ci sławni, ani ci ze złą sławą nie pojawiają się w tej książce z chęci zwykłego „plotkowania”, czy wzbudzania tego typu zainteresowań. Raczej chodzi tu o wskazanie i zwrócenie uwagi na nowy wymiar pojmowania ludzi, wydarzeń światowych i naturalnie siebie samych.

Ponieważ Michael sam mówi, że dobry odbiór jego przesłań wynosi około 80 do 90 procent, byłam bardzo ostrożna i przygoto-wywałam tekst do publikacji, gdy osobiście mogłam ocenić wartość i dokładność odbioru, zgodnie z decyzją, aby ten materiał utrzymać w jak najbardziej czystej i dokładnej formie. Bardzo często sprawdzałam te dane z J.P. Van Hulle w obawie by czegoś nie przeoczyć czy nie zmienić.

Mimo całej uwagi i troski jaką włożyłam w opis łusek owych sławnych ludzi wydaje mi się, że nie są one ujęte w stu procentach. Wiem również, że mogą istnieć pewne rozbieżności z tym, co podaję, a „Posłaniem Michaela” czy „Podręcznikiem Michaela” lub nową książką pt. „Michael – Wykaz charakterów”.

Nie podoba mi się to, że nie ma stu procent zgodności w kwestii dotyczącej łusek i że wiadomości wysyłane nam przez Michaela nie są odbierane przez nas doskonale, ale taka niestety jest prawda. Oprócz tego wy sami musicie ocenić wartość Jego nauk, a czy Khomeini czuje się Wojownikiem, Królem, Kapłanem a może nawet Rzemieślnikiem z cechami tak twórczymi, jak i destruktywnymi – pozostawiam ocenie czytelników.

Najcieplejsze, najserdeczniejsze podziękowania składam tym wszystkim, którzy do mnie pisali bardzo długie nieraz listy na temat nauk Michaela. Informowali w nich jak bardzo im On pomógł w rozwiązywaniu życiowych problemów. Listy te sprawiają mi wiele radości i pozwalają przekonać się, że swoje życiowe zadanie spełniam dobrze.

Styczeń 1992
Joya Pope

O Autorce


Joya Pope przez 16 lat pracowała jako terapeutka, doradca w badaniach przeszłych inkarnacji i jako konsultant osobowości. Od połowy lat siedemdziesiątych zaczęła nawiązywać duchowy kontakt z istotami pozaziemskimi.

W 1984 roku w ten właśnie sposób rozpoczęła współpracę z Michaelem i jej zdolności w tym względzie znacznie się pogłębiły. Pięć ostatnich lat Joya Pope poświęciła wyłącznie pracy z Michaelem i materiałem przez niego przekazywanym. Była współautorem książki pt.: „Gra Michaela”, regularnie pisze do kwartalnika „Kontakty z Michaelem” w którym ma stałą rubrykę.

W 1990 roku, po wielu latach spędzonych w Kalifornii, przeniosła się do małej miejscowości w północno-zachodnim Arkansas.

Joya Pope prowadzi niezwykle aktywny tryb życia. Przyjmuje prywatnych klientów, pisze, dużo podróżuje po świecie prowadząc warsztaty terapeutyczne ułatwiające ludziom poznanie własnych osobowości. Pomimo tych licznych zajęć znajduje czas dla przyjaciół, na rozrywkę i miłość do swojego – jak go określa – „specjalnego” mężczyzny.

Jest również autorką książki pt.: „Nadchodzące zmiany”, w której omawia przeobrażenia jakie będą miały miejsce w ciągu następnych dwudziestu lat. Dotyka ona głównie kwestii socjalnych, ekologicznych i zmian w świadomości mieszkańców Ziemi.

Od wydawcy


„IDEA” jest wydawnictwem utworzonym w celu uzupełnienia braków edytorskich tych pozycji z dziedziny filozofii, które ukazują się na świecie, a które dotąd w Polsce nie były publikowane.

Wydawnictwo nie jest związane z żadnym kierunkiem wyznaniowym, prezentuje jedynie te pozycje, które są pomocne w odnalezieniu własnej drogi do wewnętrznej ewolucji duchowej. Świadomość siebie ma ogromny wpływ na pozytywny rozwój środowiska, tak więc będą przez nas publikowane również tematy związane z ekologią.

Naszym celem jest przybliżenie tych zagadnień czytelnikom z nadzieją, że każdy odnajdzie w nich swoje odzwierciedlenie w stosunku do otaczającego świata.

Od tłumaczy


„Świat w oczach Michaela” jest pierwszą z całej serii książek, którą oddajemy do rąk czytelników. Mamy nadzieję, że nauki te dla wielu osób w naszym kraju będą równie pomocne jak dla czytelników Stanów Zjednoczonych. Książka ta jest bowiem przewodnikiem wprowadzającym w dziedzinę wiedzy, która do tej pory nie była znana w Polsce.

Chcemy zaznaczyć, że przekład nie jest autoryzowany. Przekaz jaki otrzymuje Joya Pope jest wypowiedzią wielu różnych osobowości składających się na jedną Istność zwaną Michaelem. Stąd tekst książki nie został ujęty beletrystycznie i często jest literacko nierówny. Nazwiska omawianych osób zostały podane zgodnie z oryginałem.

Dziękujemy Joyi Pope za zaufanie jakim nas obdarzyła umożliwiając to pierwsze a także następne tłumaczenia.

From the translators


„The World According To Michael” is the first of a series of books we intend to put in the hands of the Polish reades. We hope that the knowledge contained in it will be of help to them as it has helped readers in the United States. The work guides us into a field of knowledge up to now unknown in Poland.

The reader may wonder why the style does not keep an even pace through the whole work. Here is the answer: The instructions received by Joya Pope during her channelings are given to her by different entities which unite under the single name Michael. Thus the text has not been literarily embelished, but presented to the reader as originally received.

We thank Joya Pope for her confidence in granting us permit to translate several of her books, even before the publishing of this first one.

ROZDZIAŁ I
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


©operacji.org 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna