Promocja zdrowia, kultura zdrowotna I fizyczna numer 2014 /280Pobieranie 3,3 Mb.
Strona1/8
Data14.02.2018
Rozmiar3,3 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8

L I D E R

PROMOCJA ZDROWIA, KULTURA ZDROWOTNA I FIZYCZNA


Numer 4. 2014 /280/

Jedyną możliwością przetrwania świata jest szukanie porozumienia. Nie ma innego wyjścia, po prostu nie ma innego wyjścia. To jest warunek istnienia. (R. Kapuściński)


Niestrudzony wędrownik i pielgrzym, Papież Jan Paweł II, za życia ziemskiego nie

był na Mount Ewerest, może wybierze się tam po 27 kwietnia już jako święty ?

Numer ten poświęcony jest przede wszystkimXX TATRZAŃSKIEMU SYMPOZJUM NAUKOWEMU - EDUKACJA JUTRA ORGANIZOWANEMU PRZEZ WYŻSZĄ SZKOŁĘ HUMANITAS W SOSNOWCU

Weźmie w nim udział kilkadziesiąt wybitnych przedstawicieli różnych nauk zajmujących się szeroko rozumianymi problemami edukacji. Sympozjum odbędzie się w dniach 23-25 czerwca 2014 r. w Zakopanem. W tym numerze zamieszczamy podstawowe informacje o Sympozjum oraz obszerny artykuł Profesora Kazimierza Denka, który przewodniczy Komitetowi Naukowemu. Z przyjemnością informujemy, że Lider został zaproszony do grona patronów medialnych. Wypełniając ten patronat będziemy w kolejnych numerach obszernie informować o przygotowaniach a potem przebiegu i rezultatach Sympozjum. W tej też intencji przypominam dwa bardzo interesujące artykuły autorstwa Janusza Bielskiego i Ewy Ściubeł oraz Gabrieli Błażejczyk nt. krajoznawstwa i turystyki publikowane przed kilku laty w Liderze. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w debacie w zakresie tematyki Sympozjum. Wszystkie nadesłane teksty opublikujemy.

Oprócz tego w numerze tradycyjnie: wstęp, wybór myśli (R. Kapuściński), rekomendacje trzech książek (szczególnie polecam książkę „Rozkosz Zemsty” L. Nijałkowskiego) oraz bardzo ciekawy artykuł Pani Anny Kulczyckiej WiśniewskiejPodstawowe wiadomości na temat jąkania”.
  1   2   3   4   5   6   7   8


©operacji.org 2017
wyślij wiadomość

    Strona główna