Prawo autorskiePobieranie 5,87 Mb.
Strona1/27
Data17.05.2018
Rozmiar5,87 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   27

IntelliKeys

Prawo autorskie


Instrukcja objęta jest prawami autorskimi 1992 – 20002 włącznie z IntelliTools. Wszystkie prawa zastrzeżone. Uprawnienia do dystrybucji i sprzedaży instrukcji obsługi mają tylko pierwotni nabywcy. Kopiowanie tylko i wyłącznie do użytku własnego.

Znak towarowy


IntelliKeys jest zarejestrowanym znakiem towarowym, zatwierdzony przez Patent Stanów Zjednoczonych 5,450,078 i 352,280. Wszystkie plansze mają prawa autorskie 1992-2001 wydane przez IntelliTools, Inc.

IntelliTools, IntelliTalk, i Overlay Maker i odpowiadające im logo są znakiem towarowym IntelliTools, Inc.

Apple, Macintosh, i IIGS mają zarejestrowane znak towarowy Apple Computer, Inc. IBM, XT, AT, PS/1 i PS/2 są zarejestrowanymi znakami towarowymi International Business Machines, Inc. MS-DOS, Windows i Windows 95 mają zarejestrowany znak towarowy Microsoft Corporation.

Wszystkie wymienione nazwy handlowe i nazwy produktu są znakiem towarowym, zarejestrowane znaki towarowe, czy nazwy handlowe i nazwy firmowe właścicieli są niniejszym potwierdzone.IntelliTools, Inc. 1720 Corporate Circle Petaluma,CA 94954
Pomoc Techniczna

ALTIX


Ul. Chlubna 88

03-051 Warszawa


Godziny urzędowania: 8.30 - 16.30


Telefon: 022 676 90 30, 022 676 90 95,

Fax: 022 676 58 22

Storna internetowa: www.altix.pl

http://www.intellitools.com

Rozdział 1 – Wprowadzenie

Gratulujemy wyboru IntelliKeys®!


Klawiaturę IntelliKeys Classic podłącza się bezpośrednio do standartowego portu klawiatury i jest ona bardzo prosta w użyciu. (Klawiatura USB IntelliKeys jest zaprojektowana dla komputera z portem USB.) Po prostu wsuń jedną ze standartowych zakodowanych plansz w IntelliKeys i zacznij korzystać ze swojego ulubionego programu

  • Wsuń Plansze Alfabetu (Alphabet Overlay). Nawet dziecko może używać IntelliKeys w początkowym stadium nauki czytania i pisania.

  • Wsuń nakładkę Numeryczną (Numbers Overlay) i IntelliKeys stanie się szkolną tablica arytmetyczną.

  • Wypróbuj Plansze Strzałek (Arrows Overlay), by rozpocząć popularne edukacyjne i rozrywkowe programy.

  • Plansza Pisanie dla początkujących (Basic Writing Overlay ) jest doskonała dla uczniów/ studentów, którzy używają edytora tekstów

  • Plansza QWERTY ma standartowy rozkład na klawiaturze. Jest idealna dla użytkownika, który chce wykorzystywać klawiaturę w systemie Windows lub Macintosh.

  • Dodatkowo Plansza Ustawień (Setup Overlay) daje natychmiastowy dostęp do wielu nowoczesnych urządzeń zaspokajając wizualne, poznawcze i fizyczne potrzeby ludzi ze szczególnymi osiągnięciami. Dokładny opis tych urządzeń, zobacz Rozdział 5.

IntelliKeys Classic nie zajmuje pamięci w komputerze, nie wymaga sterowników i nie powinien zakłócać działania programów komputerowych.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem IntelliKeys Classic , sugerujemy ci postępować według procedury instalacyjnej, a następnie odpowiednio według wskazówek (Rozdział 2 dla użytkowników Windows , rozdział 3 dla użytkowników Macintosh. Instrukcja poprowadzi cię krok po kroku, jak używać IntelliKeys.

Jeśli już wcześniej poznałeś IntelliKeys Classic, sugerujemy Ci zajrzeć do rozdziałów od 3 do 7, by uzyskać więcej szczegółów o dodatkowych właściwościach urządzenia.

W rozdziale 8 i 9 zawarte są informacje odnośnie rozwiązywania problemów i konserwacji.

Kompatybilność komputera z IntelliKeys Classic


IntelliKeys Classic działa z komputerem, który ma standardowy port do klawiatury. Jeśli Twój komputer ma port USB (taki posiada wiele nowych komputerów), skontaktuj się ze Biurem obsługi, by uzyskać informacje o IntelliKeys USB. Niektóre laptopy i notebooki nie mają portu do klawiatury. Do tych komputerów nie można podłączyć IntelliKeys.

PC

Macintosh

  • Macintosh (każdy Macintosh z portem klawiatury ADB)

  • Apple IIGS

IntelliKeys działa ze wszystkimi wyżej wymienionymi komputerami tak samo! Oznacza to, że w przypadku, gdy chcesz go użyć z więcej niż z jednym komputerem, musisz po prostu użyć odpowiedniego kabla do każdego modelu.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   27


©operacji.org 2017
wyślij wiadomość

    Strona główna