Na chwałĘ bogu! WstępPobieranie 1,17 Mb.
Strona1/14
Data20.11.2017
Rozmiar1,17 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14NA CHWAŁĘ BOGU!

1. Wstęp……………………………………………………………………………………...……………………..2

2. Władca tego świata i jego pomocnicy…………………………………………………………………………..2

3. Nowy Porządek Świata……………………………………….…………………………………………………6

4. Zwodnicze duchy……………………………….……………………………………………………………….9

5. Kto stoi za UFO?.................................................................................................................................................11

6. Antychryst……..……………………………………………………………………………………………….15

7. Fałszywi prorocy, nauczyciele, mesjasze………………………………………………………………………17

8. Współcześni fałszywi nauczyciele…………………………..…………………………………………………20

9. Słowo Boże jest Prawdą………………………………………………………………………………………..26

10. Biblia zakazana?...............................................................................................................................................27

11. Jezus Naszym Jedynym Zbawicielem……………………………………………………….……………….36

12. Msza i Komunia Święta………………………………………………………...…………………………….38

13. Dwie drogi, dwie bramy………………………………………………………………………………………46

14. Nauka i tradycja ludzka……………………………………………………………………………………….47

15. Tradycja a Słowo Boże………………………………………………………………………………………..51

16. Bałwochwalstwo……………………………………………………...………………………………………52

17. Sobota czy niedziela?…………………………………………………………………………………………57

18. Chrzest…………………………..…………………………………………………………………………….64

19. Spowiedź…………………………...…………………………………………………………………………67

20. Czyściec……………………………..………………………………………………………………………..73

21. Święto Bożego Narodzenia……………………………………...……………………………………………83

22. Wielkanoc……………………………………………………………………………………………………..94

23. Papież…………………………………………………………………………………………………………97

24. Maryja…………………………………….…………………………………………………………………126

25. Objawienia Maryjne………………………………………...……………………………………………….153

26. Demoniczne zwierzchności………………………………………………………………………………….159

27. Zakończenie…………………………….……………………………………………………………………165

28. Źródła………………………………………………………………………………………………………..170

WSTĘP

Kim jestem? Zwykłym, grzesznym człowiekiem, któremu Bóg otworzył oczy na Prawdę.

Kimkolwiek jesteś, chcę Cię prosić, żebyś przeczytał wszystko „od deski do deski”. Przed czytaniem tego najlepiej się pomodlić do Boga o mądrość i zrozumienie tego wszystkiego. Jesteś ateistą? Nie szkodzi, bo kieruję te słowa do wszystkich ludzi. Miej otwarte serce i „oczy”, bo o niektórych z tych rzeczy, o których tu piszę mogłeś wcześniej nie słyszeć ani nie czytać.

Temat jaki zostanie tu poruszony to wiara. Jest to bardzo ważny, ale rozległy temat i pełen sprzeczności. Dlaczego? Gdyż wizja wiary jaka jest nam przedstawiana przez świat, kościół jest nieprawdziwy. Ciężko jest to wytłumaczyć tylko w kilku słowach. Dlatego postanowiłam to wszystko spisać, żeby zebrać myśli i krok po kroku przedstawić argumenty. Po zapoznaniu się z nimi każdy sam powinien zacząć rozeznawać co jest prawdą, a co kłamstwem.

Bardzo istotne jest to, żeby znaleźć prawdziwe i właściwe „środki”, które prowadzą do Boga, a nie na zatracenie. Dla ateisty może to być odkrycie sensu życia. Pozory często mylą. Coś co z pozoru wydaje się Nam prawdą, wcale ją nie musi być w rzeczywistości. Bywa tak, że błądzimy trzymając się czegoś złudnego, nieprawdziwego. Nie jest jednak nigdy za późno, żeby wyrwać się z takiego stanu.

WŁADCA TEGO ŚWIATA I JEGO POMOCNICY

Przy odkrywaniu „środków” trzeba zdawać sobie sprawę, kto tak naprawdę rządzi tym światem, co z kolei ma wpływ na wszystkie dziedziny Naszego życia. Nie da się ukryć, że świat jest opanowany przez szatana (piszę z małej litery, bo nie mu należy się szacunek). Na tym etapie może wydawać Wam się, że nie ma to związku z wiarą, że jesteś poza jego władzą i kontrolą. Jednakże im głębiej wczytacie się, im więcej dowiecie się, tym bardziej widoczne powinny być dla Was pewne zależności.


„…cały świat podlega mocy niegodziwca.” (1 Jana 5, 19)
„Teraz odbywa się sąd nad tym światem: teraz władca tego świata zostanie wyrzucony precz.”

(Jana 12, 31)


Władca tego świata nie śpi i ciągle knuje przeciwko Bogu oraz Jego dzieciom. Dlatego powinniśmy być zawsze czujni!
„Bądźcie trzeźwi, czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, chodzi wokoło jak lew ryczący, szukając kogo by pochłonąć.” (1 P 5, 8)
Zwróćmy uwagę na to, że diabeł nie siedzi z założonymi rękami i nie czeka na to, aby ktoś do niego przyszedł z własnej woli, aby mu się poddać (choć to się zdarza), lecz sam przejawia ogromną inicjatywę by niszczyć i siać spustoszenie. On nieustannie chodzi wokoło nas czekając na swoją okazję. 

Oczywiście rządząc tym światem szatan nie działa w pojedynkę. Jak każdy władca ma swoich oddanych sługusów: demony i ludzi, którzy ze sobą współpracują. Jacy to są ludzie? Między innymi tacy, którzy zajmują wysokie oraz istotne stanowiska w polityce, ekonomii, gospodarce, finansach (kilku bardzo znaczących bankierów odgrywa tu główną rolę), medycynie, przemyśle muzycznym, filmowym itp. Ci najbardziej ważni i „wtajemniczeni” są kierowani przez niego i wykonują jego rozkazy. Wraz z demonami, które mają nadprzyrodzone zdolności, tworzą świat, jaki chciałby on widzieć. Wystarczy się rozejrzeć dokoła, co się teraz dzieje na świecie, żeby dojść do wniosku, że jest bardzo źle (a będzie jeszcze gorzej). Te osoby należą do grupy ludzi, które mają władzę i pociągają za sznurki. Decydują o tym jak mamy żyć. Mają oni wpływ praktycznie na każdy aspekt Naszego życia. Wpływają na nasze dochody, zdrowie, rodzinę, wiarę, poglądy… Ci co są wyżej rozdzielają zadania tym co są niżej i koło się kręci. W pewnym sensie jesteśmy marionetkami w rękach okultystów! Większość z nich (zwłaszcza Ci z wyższej półki) należy do tajnych stowarzyszeń i siedzi głęboko w okultyzmie, tak jak Hitler czy Stalin. Tworzą oni swoistą siatkę, która oplątuje całą kulę ziemską. W ich rękach jest niemal cały świat!


Nie wiem czy wiesz, że:


 1. 147 korporacji kontroluje około 40 % gospodarki światowej. Są one ściśle ze sobą powiązane. W efekcie, mniej niż 1 % firm jest w stanie kontrolować 40 % całej gospodarki.

 2. 147 korporacji to głównie międzynarodowe banki i duże instytucje finansowe (np. JP Morgan Chase, Goldman Sachs, Morgan Stanley i Bank of America).

 3. Korporacje te kontrolują ponad 38.5% całego bogactwa na świecie.

 4. 10 banków kontroluje 77% wszystkich aktywów bankowych (m.in. Goldman Sachs, Morgan Stanley, JP Morgan Chase, Citigroup, Bank of America, Well Fargo).

 5. Zaledwie 10 mega-korporacji kontroluje większość produktów spożywczych (m.in. Coca Cola, Nestle, Kraft, P&G, Mars, Pepsico).

 6. 0,5% najbogatszych ludzi dysponuje 35 % światowego bogactwa.


Warto zapoznać się z wypowiedziami ludzi ze świata polityki i nie tylko, którzy wiedzą jak to „wygląda od środka” i mieli odwagę, żeby o tym powiedzieć:


 • Międzynarodowi bankierzy z ich krętymi sztuczkami całkowicie kontrolują bogactwo Ameryki i używają go do systematycznego korumpowania współczesnej cywilizacji. Nie zawahają się pogrążyć całego świata w wojnach i chaosie w celu odziedziczenia go dla siebie” - Kanclerz niemiecki Otto von Bismarck (1863, w konwersacji z Conradem von Bauditz Siem)

 • Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą  kto to jest” - Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii

 • ...Samo słowo 'tajemnica' jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń.......Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący przede wszystkim na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów poprzez infiltrację (szpiegostwo), zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki są grzebane, a nie publikowane, jej przeciwnicy są uciszani, a nie pochwalani. Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany." – John F. Kennedy, Waldorf-Astoria Hotel New York City, 27 Kwietnia 1961

 • Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Jeśli Amerykanie kiedykolwiek pozwolą prywatnym bankom na kontrolę emisji ich waluty najpierw przez inflację, a potem deflację, banki i korporacje, które wyrosną wokół banków zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne na kontynencie, który podbili ich ojcowie. Władza emisji powinna być odebrana bankom i odzyskana przez ludzi, do których prawnie należy." - Thomas Jefferson, Ojciec-Założyciel Stanów Zjednoczonych

 • Wojny przynoszą ogromne zyski bankierom. Rothschildowie zarobili 4,000,000,000 $ na wojnie secesyjnej” - John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, "Beyond The Conspiracy, Unmasking the Invisible World Government”

 • Widzę zbliżający się w przyszłości kryzys, który wzburza moje nerwy i powoduje drżenie na myśl o bezpieczeństwie mojego kraju...Korporacje zasiadły na tronie i nastąpi era korupcji na wysokich szczeblach, a moc krajowego pieniądza dołoży wszelkich starań by przedłużyć swoje panowanie, żerując na ludzkich uprzedzeniach do momentu gdy bogactwo będzie zgromadzone w kilku tylko rękach, a Republika zostanie zniszczona." - Abraham Lincoln

 • Ekonomiści od brudnej roboty są wysoko opłacanymi profesjonalistami, którzy wyduszają z różnych krajów świata miliardy dolarów. Przelewają pieniądze z Banku Światowego, Amerykańskiej Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego i innych organizacji 'pomocy dla zagranicy' do skarbców olbrzymich korporacji i kieszeni nielicznych bogatych rodzin, które kontrolują naturalne zasoby planety. Narzędzia ich pracy stanowią kłamliwe sprawozdania finansowe, fałszowane wybory, przekupstwo, wymuszenia, seks i morderstwa. Uczestniczą w grze tak starej jak Imperium, lecz takiej, która przybrała nowe i zatrważające wymiary w czasie globalizacji." - John Perkins, Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), Bank Światowy, "Confessions of a Economic Hitman"

 • Setki lat temu, bankierzy wyspecjalizowali się w zjednoczeniu z bogatszymi i zamożniejszymi w coraz większym stopniu w handlu zagranicznym i transakcjach walutowych. Odkąd stawali się oni bogatsi oraz bardziej kosmopolityczni, w coraz większym stopniu nabierając znaczenia politycznego w kwestiach takich jak stabilność i dewaluacja waluty, wojna i pokój, dynastyczne małżeństwa i ogólnoświatowe monopole handlowe, stali się oni finansjerą i finansowymi doradcami rządowymi. Ponadto, ponieważ ich relacje z rządami obracały się zawsze w kategoriach pieniężnych, oraz ponieważ zawsze byli skupieni na punkcie stabilności wymiany pieniężnej pomiędzy państwami, użyli swojej władzy i wpływów do dwóch rzeczy: po pierwsze, wykorzystania pieniędzy i długów w formie ściśle ustalonych zapasów złota, po drugie, odebrania wszystkich kwestii pieniężnych spod kontroli regulacji rządowych i władzy politycznej na tej podstawie, że będą one lepiej zarządzane przez prywatne interesy bankowe (...) System ten miał swoje centrum w Londynie z czterech głównych powodów. Pierwszym była wielka oszczędność Anglii, spoczywająca we wczesnych jej sukcesach komercyjnego i przemysłowego kapitalizmu. Drugim była oligarchiczna struktura społeczna Anglii odzwierciedlona zwłaszcza w skoncentrowanej własności ziemskiej i ograniczonym dostępie do możliwości edukacyjnych, która dostarczała bardzo niesprawiedliwego podziału dochodów pod kontrolą małej klasy wyższej. Trzecim był fakt, że klasa wyższa składała się z arystokracji, a tym samym, opierając się na tradycji, była całkowicie zdolna do pozyskiwania dochodów za sprawą umiejętności niższych warstw społecznych, nawet spoza kraju...Czwartym była umiejętność manipulacji finansowych, zwłaszcza na arenie międzynarodowej, którą mała grupa bankierów handlowych Londynu nabyła w okresie kapitalizmu handlowego i przemysłowego i która była gotowa do użycia, gdy potrzeba innowacji kapitalizmu finansowego stała się pilna...Bankierzy handlowi Londynu mieli w swoich rękach giełdę, bank centralny i rynek pieniężny...W czasie, gdy przyłączyli do ich sieci finansowej centra bankowe, banki komercyjne i oszczędnościowe, a także firmy ubezpieczeniowe, w celu utworzenia wszystkich z nich jednego systemu finansowego na skalę międzynarodową, który manipulował ilością i przepływem pieniężnym, byli zdolni do wywierania wpływów, sprawując kontrolę, jeśli nie nad rządami, to nad gałęziami przemysłu. Ludzie, którzy to robili, patrząc wstecz do okresu monarchii dynastycznej w którym mieli swoje własne korzenie, dążyli do ustanowienia dynastii międzynarodowych bankierów i byli w tym co najmniej tak skuteczni co dynastyczni władcy polityczni (...) Nazwiska niektórych z tych rodów bankierów są znane i powinny być znane jeszcze bardziej. Są nimi Baring, Lazard, Erlanger, Warburg, Schroder, Seligman, Speyers, Mirabaud, Mallet, Fould, a przede wszystkim Rothschild i Morgan (...) Moce kapitalizmu finansowego miały inny daleko idący cel, nic innego jak stworzenie światowego systemu kontroli finansowej w prywatnych rękach, zdolnego zdominować system polityczny każdego kraju i gospodarki światowej. System ten miał być kontrolowany w feudalistyczny sposób, spośród światowych banków centralnych działających wspólnie, poprzez tajne porozumienia, na tajnych spotkaniach i konferencjach. Wierzchołkiem tego systemu jest Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei, Szwajcarii, prywatny bank posiadany i kierowany przez światowe banki centralne, które są prywatnymi korporacjami. Rozwój kapitalizmu finansowego umożliwia centralizację światowej kontroli gospodarczej i korzystanie z tej władzy dla bezpośredniej korzyści finansistów i pośrednich szkód wszelkich grup gospodarczych (...) Dowódcą naczelnym światowego systemu bankowego jest Gubernator Banku Anglii, który został zbudowany przez prywatnych bankierów do sytuacji, w której on ma być uważany za wyrocznię we wszystkich sprawach rządowych...I ci, którzy kontrolują kredyt narodowy, kierują politykę rządów i trzymają w swoich rękach losy ludzkości (...) Bank Rozrachunków Międzynarodowych został powołany w celu wzmocnienia Londynu jako światowego centrum finansowego, dzięki któremu trzy główne centra finansowe w Londynie, Nowym Jorku i Paryżu mogłyby nadal działać jako całość (...) W 1919 założyli Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), którego dyrektorami finansowymi byli Sir Abe Bailey i rodzina Astor, właściciele The Times. W Ameryce powstał odpowiednik pod dyrektorstwem Brytyjskim, znany jako Rada Stosunków Zagranicznych (...) Znam operacje tej sieci, ponieważ studiowałem ją przez 20 lat i na początku lat 60 dostałem pozwolenie na przestudiowanie tajnych nagrań i zapisów. Uważam, że jej historyczna rola jest na tyle ważna, aby była ona znana...istnienie tej anglo-amerykańskiej osi Wall Street jest dość oczywiste...Wbrew publikowanym oświadczeniom, prawdziwym celem tych ludzi i organizacji jest Nowy Imperialny Porządek i Jedno Światowe Imperium (...) argument, że obydwie strony reprezentują przeciwstawne ideały i zasady, jedna, być może, z lewicy, a druga z prawicy, to głupi pomysł dopuszczalny tylko dla myślicieli doktrynerskich i akademickich."
  - Mentor prezydenta USA Billa Clintona Carroll Quigley, Doradca Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, współtwórca Amerykańskiej Agencji Kosmicznej NASA, członek Rady Stosunków Zagranicznych (CFR)

 • Brytyjska Rodzina Królewska rządzi światem, jednak nie robią tego samodzielnie. Istnieją trzy inne podmioty: banki centralne, dziedzictwo Cecila Rhodesa, oraz ogromne siły finansowe najpotężniejszej bankierskiej rodziny świata: Rothschildów” - Joan Veon, Światowe Forum Ekonomiczne, Światowa Organizacja Handlu, Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, Bank Rozrachunków Międzynarodowych, Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, "Who Runs The World And Controls The Value Of Assets"

 • Osiem rodzin - z których tylko cztery z nich znajdują się w Stanach Zjednoczonych - posiada 80% udziałów w Banku Rezerw Federalnych Nowego Jorku, najważniejszym oddziale Rezerwy Federalnej [banku centralnego USA]. Są nimi Goldman Sachs, Rockefellerowie, Lehmanowie i Kuhn Loeb z Nowego Jorku, Rothschildowie z Paryża i Londynu, Lazardowie z Paryża oraz Israel Moses Seif z Rzymu."- J. W. McCallister, Konsultant naftowy Rodziny Królewskiej Arabii Saudyjskiej, "Grim Reaper”

 • Tworzy się tu Globalny System Bankowości, Superstan kontrolowany przez międzynarodowych bankierów, w celu zniewolenia całego świata dla swojej własnej przyjemności. Bank Rezerw Federalnych przejął kontrolę nad naszym rządem." - Louis McFadden, dyrektor kongresowej Komisji Walutowej i Kredytowej, "Congressional Record”

 • Międzynarodowi bankierzy tworzą pieniądze w formie kredytu dla rządów. Im większy dług publiczny, tym większe korzyści dla kredytodawców. Narodowe banki europejskie są kontrolowane i posiadane przez prywatne interesy. Domy bankowe Rothschildów i Warburgów z Europy, J.P. Morgana, Kuhn Loeb, Jacoba Schiffa, Lehmanów i Rockefellerów posiadają i kontrolują ogromne bogactwo (...) Komisja Trójstronna to międzynarodowy spisek Davida Rockefellera (...) Komisja Trójstronna jest narzędziem międzynarodowej konsolidacji bankowości komercyjnej i interesów politycznie kontrolujących rząd Stanów Zjednoczonych. Komisja Trójstronna stanowi umiejętne, skoordynowane wysiłki, aby poprzez konsolidację przejąć kontrolę nad czterema centrami władzy: politycznej, pieniężnej, intelektualnej i duchowej. Komisja Trójstronna zamierza stworzyć globalną władzę gospodarczą przewyższającą państwa narodowe. Jej menadżerowie - twórcy tego systemu, będą rządzić w przyszłości."
  - Barry Morris Goldwater, Senator Stanów Zjednoczonych i Generał Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych w czasie II wojny światowej, "No Apologies”

 • Kontrolując ropę naftową, kontroluje się narody, kontrolując żywność, kontroluje się ludy. Kto tworzy pieniądze, rządzi światem." - Henry Kissinger, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu USA, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych 

Z tych wypowiedzi nasuwa się ważny wniosek: Rządami steruje grupka ludzi, a są nimi banksterzy, w których rękach jest władza nad pieniądzem. Czy oni robią to dla pieniędzy? Nie. Dla władzy i kontroli nad ludźmi. A kogo oni mają nad sobą? Dla kogo oni pracują? Dla władcy tego świata – szatana.NOWY PORZĄDEK ŚWIATA

Każdy z tych ludzi jest takim trybikiem w maszynie, który wykonując swoje zadanie przyczynia się do coraz większego wpływu i kontroli nad ludźmi szatana. Są oni bardzo zorganizowani, mają długofalowe cele i realizują je krok po kroku, „niepostrzeżenie” zmieniając otaczający Nasz świat na coraz gorszy. Nic nie dzieje się z przypadku. Wszystko mają precyzyjnie przemyślane i zorganizowane, że aż wydaje się niemożliwe! Ale niestety jest to prawda.Wiem, że możesz mi nie uwierzyć na słowo i nie musisz. Zachęcam do poszukiwaniu samemu informacji. Ja Ci tu podaję tylko ogólny zarys stanu rzeczy, ten temat jest bardzo obszerny i wielowarstwowy. Nie na Nim mam zamiar się tutaj skupiać. Wystarczy spędzić kilka godzin w Internecie, żeby zgłębić szczegóły tego tematu. Oczywiście Internet jest przepełniony kłamstwem, ale nie do takiego stopnia jak telewizje czy gazety. Jednakże dzięki temu, że nie można kontrolować do końca przepływu w nim informacji można znaleźć również prawdę o tym świecie. Wystarczy dobrze poszukać. Wielcy tego świata często odkrywają sami rąbek tajemnicy i o swoich planach piszą m.in. w książkach, pamiętnikach, w różnych raportach, wypowiadają się też o tym w wywiadach. Warto znalezione informacje porównywać ze sobą, szukać powiązań i wyciągać samemu wnioski.
„Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło.” (Łk. 8, 17)
Poczytaj o NWO – Nowy Porządek Świata, Illuminatach, masonach... Do kilkunastu czołowych rodzin Iluminatów należą następujące nazwiska: Rockefeller, Rothschild, Onassis, Astor, Bundy, Freeman, Krupp, Collins, Russel, Dupont, Li, Reynolds, Van Duyn. Mają oni bardzo duże wpływy w świecie polityki, finansów, mediów i biznesu.
Cytaty dotyczące NWO:


 • Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek” – David Rockefeller (1991)

 • Przez ponad 100 lat ideologiczni ekstremiści po obu stronach politycznego spektrum uczepili się dobrze nagłośnionych incydentów, by atakować rodzinę Rockefellerów za niezwykły wpływ, jak oni twierdzą, my mamy na polityczne i ekonomiczne instytucje. Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako internacjonalistów, oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę – jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżeniem, to jestem winny i jestem z tego dumny” – David Rockefeller, Wspomnienia, 2001

 • Dziś Amerykanie byliby oburzeni, gdyby wojska ONZ wkroczyły do Los Angeles w celu przywrócenia porządku - jutro będą nam wdzięczni. Stałoby się to prawdą gdyby powiedziano im, że istnieje zagrożenie z zewnątrz, czy to prawdziwe, czy wmówione, które zagroziłoby naszej egzystencji. Wszystkie narody świata będą błagać swoich przywódców o oswobodzenie ich przed tym złem. Tego, czego boi się człowiek, to coś nieznanego. Kiedy przedstawimy ten scenariusz, ludzie dobrowolnie zrzekną się indywidualnych praw w celu zagwarantowania im dobrobytu przez rząd światowy." - Henry Kissinger, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu USA, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), na spotkaniu Grupy Bilderberg (1992)

 • Będziemy mieli rząd światowy obojętnie czy wam się podoba czy nie, albo za zgodą albo na drodze podboju." - Paul Warburg, założyciel amerykańskiej Rezerwy Federalnej, przemówienie w amerykańskim senacie (1953)

 • Zbliżamy się do Nowego Porządku Świata, światowego Komunizmu. Nigdy się nie wycofamy." 
  - Michaił Gorbaczow, były Prezydent ZSRR, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych

 • By osiągnąć rząd światowy, jest niezbędne, by usunąć z ludzkich umysłów indywidualizm, lojalność wobec tradycji rodzinnych, patriotyzm narodowy i dogmaty religijne.”
  - Brock Chisolm, Dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), na Konferencji ds. Edukacji, Kalifornia, 11.09.1954

 • Żaden naród nie może być pozostawiony poza globalnym systemem, który budujemy."
  - Madeleine Albright, była Sekretarz Stanu Stanów Zjednoczonych

 • Rada Stosunków Zagranicznych, Komisja Trójstronna i Grupa Bilderberg przygotowują wdrożenie globalnej dyktatury...Oni nie walczą z terroryzmem. Oni walczą ze społeczeństwem."
  - Johannes Koeppi, były niemiecki urzędnik Ministerstwa Obrony i doradca NATO

 • Mamy przed sobą możliwość by ustanowić dla nas i dla przyszłych pokoleń Nowy Porządek Świata. Świat, w którym rządzi prawo, nie prawo dżungli samostanowienia narodów. Kiedy nam się uda, a uda się, mamy prawdziwą szansę w tym Nowym Porządku Świata, porządku, w którym wiarygodne siły ONZ mogą użyć swej roli mediatora pokojowego by wypełnić obietnice i wizje swych założycieli" - George Bush Senior, (przemówienie telewizyjne, 11.09.1990)

 • W walce o ustalenie adekwatnego Światowego Rządu, nauczyciele są w stanie przygotować serca i umysły dzieci dla globalnego zrozumienia i współpracy. Szkoła, nauczyciele i wszystkie zorganizowane zawody muszą być w samym centrum uwagi wszystkich agencji pracujących nad wprowadzeniem światowego rządu." - Joy E. Morgan, Amerykańskie Stowarzyszenie Edukacji Narodowej (National Education Association), "Nauczyciel i Rząd Światowy"

Ich cel to jeden światowy rząd, jedna światowa religia i jedna światowa waluta.

Wiem, że może wydawać się to śmieszne, nierealne. Ale oni nie działają sami lecz z demonami i nie od wczoraj tylko od setek lat (jeżeli nie tysięcy tylko pod innymi nazwami, ale od początku pod tym samym przewodnictwem). Ta cała globalizacja, ekumenizm, zawiązywanie różnych umów, ujednolicanie prawa, tworzenie organizacji międzynarodowych (np. UE) i światowych instytucji (ONZ), które maja wpływ na politykę państw, dążenie do społeczeństwa bezgotówkowego itp. – to wszystko prowadzi do realizacji tych 3 celów.

Moc kreowania pieniądza i jego przepływ jest kontrolowany przez sługusów szatana, a kontrolując system finansowy kontrolujesz całą resztę, tym samym mając w rękach losy całej ludzkości.


Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa."
- Mayer Amschel Rothschild (1744-1812)
Nie obchodzi mnie, jaka marionetka zasiada na tronie brytyjskim (...) człowiek, który kontroluje podaż brytyjskiego pieniądza, kontroluje zarówno podaż pieniądza jak i brytyjskie imperium".
- Nathan Mayer Rothschild (w swoich pamiętnikach)
Ich hasło to: „porządek z chaosu”. Wywołują jakiś problem, czekają na reakcję ludzi i na końcu proponują rozwiązanie, dzięki któremu osiągają własne cele.

Jeżeli na świecie dzieje się coś „poważnego”, bądź pewny, że jest to działanie z góry zaplanowane i kontrolowane. To oni wywołują wojny, konflikty (często finansują też dwie strony), kryzysy, choroby, wirusy… Mają wystarczająco pieniędzy, władzy i innych środków niezbędnych, żeby tego dokonywać. Do tego sprzyjają im jeszcze złe demony.

Kryzys nieraz bywał przez nich wykorzystany jako środek do realizacji celów politycznych. Zarządzanie przy jego pomocy skłania ludzi do przyjęcia rozwiązań, jakich inaczej by nie przyjęli. W tym celu prowokują konflikty, posługując się np. sabotażem (Neron kazał podpalić Rzym, Hitler budynek Reichstagu), albo nagłaśniając jakiś problem (terroryzm, przeludnienie, wyścig zbrojeń, kryzys ekonomiczny, zanieczyszczenie środowiska), po czym proponują wcześniej przygotowane rozwiązanie. W ten sposób osiągają cel, mając zarazem szerokie poparcie społeczeństwa.

Chcą oni „wytresować’ poddanych sobie ludzi, gotowych zaakceptować wszystko co zechcą. Odwracają naszą uwagę od istotnych spraw, skupiając ją na przyziemnych sprawach i przyjemnościach. Jest im na rękę fakt, iż większość nie wie, że chcą oni zawładnąć całym światem dla szatana. Ogłupiają dlatego ludzi poprzez „papkę” w wydaniu środków masowego przekazu, rozrywkę „niskiego poziomu”, fluoryzację wody (fluor obniża IQ, jest również w pastach do zębów), środki chemiczne zawarte w jedzeniu, kosmetykach, ubraniach, lekach, szczepionkach (metale ciężkie w ilości przekraczającej dopuszczalną normę) i smugach samolotowych. Demoralizacja ludzi nie zna granic...

Łatwiej jest kontrolować mniejszą populację, dlatego celem jest obniżenie populacji ludności (eugenika, aborcja, eutanazja, środki antykoncepcyjne, sterylizacja, polityka dotycząca ilości posiadania dzieci, powodują bezpłodność poprzez chemię w jedzeniu, lekach, szczepionkach). W swoich laboratoriach tworzą wirusy, stanowiące broń biologiczną do eliminacji ludności (m.in. AIDS, ptasia grypa, świńska grypa, w tej chwili ebola).

Musimy mieć się na baczności, ponieważ ich wpływy dosięgają również religii. Chcą oni doprowadzić do całkowitego zniszczenia wszystkich istniejących religii, w szczególności chrześcijaństwa i zapanowania ich religii. Jakiej? Lucyferianizmu (oczywiście ta nazwa nie musi być podana do wiadomości publicznej).

Chcą oni również: doprowadzić do całkowitego wykorzenienia tożsamości i dumy narodowej, kontrolować każdą osobę poprzez program kontroli umysłu, zachęcać do używania narkotyków oraz uczynić pornografię „formą sztuki”, stworzyć ogólnoświatowe narzędzie terrorystyczne i współpracować z terrorystami, przejąć całkowitą kontrolę nad systemem edukacji z zamiarem zniszczenia go.  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14


©operacji.org 2017
wyślij wiadomość

    Strona główna