Mam gorącą prośbę do wszystkich ludzi dobrej woliPobieranie 6,07 Kb.
Data01.01.2018
Rozmiar6,07 Kb.

witam

Mam gorącą prośbę do wszystkich ludzi dobrej woli.

Mój brat DAMIAN już 27 lat walczy z chorobą, która dopadła go w młodym wieku, gdy miał 36 lat.


Brat jest bardzo dzielny i walczy ze swoim losem, służbą zdrowia i wszystkimi przeciwnościami spotkanymi na swej drodze.
Podziwiam go za tę walkę i staram się wraz z całą rodziną, w miarę naszych możliwości go wspomagać.
Jenak każdy dzień stawia przed nim nowe wyzwania i nowe trudności.
Tą drogą chciałbym zwrócić się do wszystkich, którzy  swój ciężko wypracowany podatek ( 1%) mogliby przekazać na fundację, która reprezentuje mojego brata.
Ze swej strony mogę zapewnić, że pieniądze te na pewno nie będą zmarnowane.
Z góry dziękuję za wsparcie udzielone mojemu bratu....

Poniżej prośba mojego brata i załącznik z fundacji

Witam,

 

Nazywam się Damian Brodnicki, mam 63 lata. Przeszedłem trzy operacje mózgu – dwie usunięcia guza (w 1988 i 2009 r.) oraz operację ropniaka nadtwardówkowego (w 2010r.). Ponadto parokrotnie przebyłem udar oraz przemijające niedokrwienia mózgu. Następstwem uniemożliwiającym mi samodzielną obsługę oraz poruszanie się są niedowłady kończyn. Siedzę na wózku inwalidzkim, intensywnie rehabilituję się. Ciągle marzę o samodzielnym chodzeniu. Rehabilitacja neurologiczna jest bardzo trudna, wymaga codziennej systematycznej pracy z rehabilitantem. Nawet jeśli nie doprowadzi mnie do samodzielności, to na pewno utrzyma moje ciało w lepszej kondycji, zapobiegnie przykurczom, pozwoli siedzieć a nie tylko leżeć w łóżku. Niestety, rehabilitacja jest bardzo kosztowna, a z mojej skromnej renty nie jestem w stanie sobie na nią pozwolić, dlatego proszę o wsparcie !!! 

PROSZĘ O POMOC W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Aby dokonać wpłaty, proszę wpisać n/wym. dane: KRS 0000270809, z dopiskiem Brodnicki, 3858 FUNDACJA AVALON 

Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam
Brodnicki Damian
©operacji.org 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna