Love is the Way (Właściwą drogą jest Miłość)Pobieranie 97,66 Kb.
Data01.03.2019
Rozmiar97,66 Kb.


Love is the Way (Właściwą drogą jest Miłość)

Autor: Anthony EmmettWszyscy jesteśmy samą Miłością. Nasze ciała, nasze myśli, wszystkie nasze czyny przejawiają miłość w tej czy innej postaci. Wszystko inne, co nie jest miłością, jest samo-oszustwem.

Miłość w swoich licznych postaciach jest podstawą naszego życia. Ta książka opowiada o samorealizacji poprzez miłość. Mówi też o uzdrawianiu siebie i świata w tych burzliwych czasach.

Dr Anthony Emmett, emerytowany chirurg, specjalista operacji plastyczych z Southern Highlands w Nowej Południowej Walii (Australia) opisuje i określa prostego ducha miłości, w ramach którego darzy siłą i odwagą w radzeniu sobie z tym życiem, w tym miejscu i tych warunkach, w których znaleźliśmy się.

Ta mała, kieszonkowa książka jest przepełniona prostymi, delikatnymi refleksjami o miłości. Doskonały tomik nadający się do noszenia w kieszeni lub torebce i czytania od czasu do czasu.

Zamówienia

Cena Love is the Way wynosi 9.00 dolarów australijskich plus koszty pakowania i wysyłki. Aktualnie zamówienia mogą być realizowane na terenie Australii pod warunkiem zapłaty w walucie australijskiej. Książka tę wkrótce będzie można kupić przez internet poprzez Paypal.

W przypadku zamówień australijskich prosimy najpierw zapytać o koszty wysyłki pod poniższym adresem, gdzie należy też składać zamówienia.

Alcheringa Books

PO Box 925, Bowral, NSW 2576 Australia

Phone 02 4868 1045, or Fax 02 4868 2530© Copyright Valerie Barrow
©operacji.org 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna