Ksiądz Mieczysław PiotrowskiPobieranie 464,79 Kb.
Strona1/2
Data17.05.2018
Rozmiar464,79 Kb.
  1   2

Listy do tych zwodzących nas Faryzeuszy – do Ludzi dobrej woli też !!?

Tarnów 14.12.2012 r.Ksiądz Mieczysław Piotrowski


Redakcja „Miłujcie się”

ul. Panny Marii 4

60-962 Poznań

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Jego i nasza Matka.
Księże Mieczysławie !
Chcę się podzielić moimi doświadczeniami i spostrzeżeniami oraz wynikami wielu lat dociekań. Przesyłam krążek z tekstami które skrzętnie notuję – szczerze do bólu, bez manipulacji z ufnością jak małe dziecko. Nie zgodzisz się z wieloma rzeczami. Może zgorszysz ? Może potępisz ? Nie mój problem.
Bóg dał mi poznać Otchłań – śmierć Duszy, Piekło-Ciemność, stare niebo Światłość/Miłość i nowe niebo Pełnię Miłości – czyli Siebie. Wycierpiałem wiele – więc i umysł i zmysły oraz dusza poznały w dużym stopniu rzeczywistość.
Wiem, że jako Kapłan masz wiele zewnętrznych i wewnętrznych problemów – ale wiedz, że każdy Człowiek na Ziemi je ma – a Mistycy w szczególności.
Powiem tak.
Nie z woli Boga czy Jezusa Ludzkość tkwi w Ciemnościach grzechu i cierpienia, w udręce i ucisku, w męczeństwie. Czas już aby Kościół to pojął, że Ludzkość i Ziemia są pod okupacją Ciemnych sił – i to nie z woli Bożej.
Bóg nigdy i nikogo nie potępił i nie potępi ani nie osądził i nie osądzi. Czynią to Ciemne siły wydzierając z Ludzi nadzieję, wpędzając w strach, nienawiść, paranoję, grzech – a ostatecznie w samopotępienie – i wtrącają Dusze w Ciemność ! I to nie jest wolą Bożą, że tak czynią !
Ucz więc Ludzi, że są Kochani przez Boga Nieskończoną i Bezinteresowną Miłością – i niech sami tak się uczą Kochać !!! Bo - Miłość to klucz otwierający wszystkie Bramy – nie tylko w życiu – nie tylko starego czy nowego Nieba – ale nawet Otchłani i Piekieł !!!
Pozdrawiam i życzę Ci radości z narodzenia Jezusa oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.


Mieczysław Jacek Skiba

Znów jakiś biedny Szaleniec w Stanach zastrzelił 27 Osób – głównie Dzieci – siebie też !!!? Niech mi ktoś powie, że wolą bożą są takie masakry ? – że to jakaś paskudna karma ? – lub Bóg wie co !!!? To niestety efekt paranoi w jaką zły Demiurg wpędza słabych Ludzi – a kim jest ten zły Demiurg wyjaśniłem – to nie tylko złe Duchy ale to głównie Okupanci Rasy Ludzkiej – Raptoidy – Annunaki - Gady … z Imperium Oriona !!! Słuchajcie ???


Bóg Jest Idealnie DOBRY – nie należy więc Go demonizować !!! Natomiast jeśli ktoś lubi kogokolwiek demonizować niech demonizuje tych złych !!! Ludzie ze względu na fakt Okupacji i zniewolenia wynikającego z tej Okupacji nie powinni być demonizowani – bo wcale nie mają wolnej woli – są zniewoleni od tysięcy lat !!!?
21 grudnia się zbliża !!! Czego się można spodziewać ??? Otóż nasze wibracje wynoszące w tzw skali Szumana niecałe 8 Hz wzrosną do ponad 20-tu. Po prostu dzięki temu staniemy się lepsi – bardziej miłujący i współczujący – i staniemy się mądrzejsi !!! To już się dzieje – wielu Ludzi jest coraz lepszych !!! Nie będzie to jeszcze ideał bo np. Cywilizacje, które naprawdę zbliżyły się do Boga i prawie pozbyły Ciemności wibrują z częstotliwością nawet 150 Hz.
Dźwięk implantu w mózgu mnie rozwala – przykre ale wytrzymam !!! Okupant mnie nie zmoże – co mam powiedzieć powiem !!!?
Co świadczy o Boskości ? Moce i zdolność czynienia cudów ? – nie ! Zdolność wskrzeszania czy zmartwychwstania ? – nie ! Jedynie co świadczy o Boskości to zdolność bezinteresownego miłowania i zdolność przebaczania ! Tak miłował Jezus – i przebaczył !
Dźwięk w mózgu rozwalał mnie wczoraj do tego stopnia, że nie dało nic robić – uciekłem w sen i spałem – spałem bardzo bardzo długo !!! Irena chciała mi dać psychotropy !!! Nie wie co chce zrobić ? – osłabić moje mechanizmy obronne ? – a wtedy naprawdę jest trudno przetrwać działanie implantu - bo wtedy cierpienie, słabość i lęk bardzo doskwiera i implant zaczyna ‘skutecznie’ realizować swoją funkcję – wpędza w depresję i w myśli samobójcze – bo tak właśnie działa ten implant – ma mnie za zadanie zniszczyć !!! Przyznałem się na necie w 2001 roku o tym, że byłem w Otchłani, w nowym i starym Niebie – szybko pojawił się chropowaty nieprzyjemny dźwięk w mózgu jak tryby maszyny – nie przeszkodziło to Światłości wysłać mnie do Piekła w Ciemność 11.11.2002 roku - gdzie Miłosierdzie zaniosło przebłyski Światła i pokonało piekielną nienawiść, udrękę i lęk – nie przeszkodziło to też w 2004 roku do zmobilizowania Duchów w Ciemności do buntu i przesłaniu Ich całą gromadą przez najwyższą czakrę ku Światłości !!! Więc w 2005 roku w lecie mi implant wymienili – i to już pamiętam – opisałem – nowy piskliwy dźwięk jak hamujący pociąg szybko mnie zmorzył i zniszczył – do tego stopnia, że gdy musiałem jeszcze dźwigać brzemię ataku Duchów i działanie leków zmuszono mnie potworną depresją do prób samobójczych – opisałem je – Matka Boża odcięła mnie od sznura i uratowała mi życie !!! Dzięki !!! Te dwanaście lat walki duchowej i walki z nieprawdopodobnym cierpieniem, słabością, lękiem, … to było coś co praktycznie jest niemożliwe do przetrzymania !? Przetrwałem !!! Teraz gdy nie jem leków odbudowała się moja aura i mechanizmy obronne i mam siłę trwać i pracować !!! Zły Duch zmęczy się atakami – ale urządzenie – implant – nigdy się nie męczy !!!
Po 12 godzinach twardego snu czułem się cudownie – jak młody Bóg !!! Popracowałem trochę i potworne zmęczenie i słabość oraz cierpienie szybko przyszły – niestety !!! A więc moja aura ma problem z odbudowaniem ???! – ataki sił Ciemności i faszerowanie mnie psychotropami trwające tak wiele lat zrobiły swoje !!!? Ciężko się będzie wylizać z tych ran !!!? – ciężko ?!

Dźwięk, paraliżujące cierpienia, bóle głowy dawały się ostatnio we znaki – ale pracowałem i jeszcze ćwiczę bo wigor powraca – ostatnio kilka razy basen, a wczoraj wznowiliśmy treningi ju-jutsu. Irena cieszy się, że znów staję się aktywny !? No cóż – bez leków to już staje się możliwe ! Lata cierpienia jednak jeszcze mnie nie złamały !!!? Odżyję jak Hiob !!!?


Na NG film o 10 przyczynach możliwej zagłady naszej cywilizacji. 5 zewnętrznych i 5 antropogenicznych. Zewnętrzne: 10 – rozbłysk gamma umierającej gwiazdy lub wędrująca czarna dziura pozostała po gwieździe. 9 – asteroida lub kometa – 3 km już mogłaby zgładzić Ludzkość [przynajmniej do czasu gdy nie potrafimy sterować ich lotem ?], 8 – wybuch superwulkanu – to już było, 7 – atak obcej cywilizacji – jeśli byłaby tak zaborcza jak Ludzie - a byłaby w stanie przemierzyć bezkres Kosmosu co świadczyłoby, że wyprzedza nas o miliony lat w rozwoju - to byłby nasz koniec ?!, 6 – wirusy, które mogłyby wywołać pandemię. Nad 7 – mym skupiam się od wielu lat i mówię to co wiem; że pod okupacją złych jesteśmy od 309 tysięcy lat – i Oni – Imperium Oriona – już 7 razy sprowadzili na nas zagładę – to Oni wygnali nas z Raju i odebrali Jedność ze sobą i z Bogiem ! - to Oni poróżnili Ludzkość wprowadzając tę wierzę Babel polegającą na różnorodności kultur i języków oraz religii – tak często sprzecznych, że nie do wzajemnego zaakceptowania – i podtrzymują tę wierzę Babel szczując jednych na drugich i wprowadzając fałszywe ideologie hołdujące cierpieniu !!!? To Oni obecnie planowo wprowadzają system zamordyzmu i rządów mamony w ramach NWO !!! Federacja Galaktyczna przybywa nam z pomocą – i odbije Ziemię – i skończą się rządy tego złego Demiurga – fałszywego boga – Orionidów-Annunaki !!! Słuchajcie !!!
Dobry Bóg nie stworzył zła !!! Zło stworzył zły ‘bóg’ Demiurg = złe Duchy i źli Kosmici !!! Oto PRAWDA !!! Dobry Bóg chce nas od tego zła WYZWOLIĆ – i posłuży się siłami Światła – dobrymi Duchami i Duszami oraz dobrymi Kosmitami !!! Nie jesteśmy osamotnieni w tej ostatecznej walce !!! To walka nie tylko o dusze ale i o ciała !!! Bądźmy więc wyrozumiali dla Tych, którzy w grzech popadli – bo często mamy wszyscy za słabą wolę aby się od zła wyzwolić – za słabą – i nie jest to naszą winą lecz Ciemnych sił, które użyją wszelkiej duchowej i technologicznej manipulacji aby nas wciąż i wciąż zniewalać !!! A Bóg ? – a Bóg Kocha Wszystkich nieskończoną Miłością i widzi nas zawsze jako obraz Samego Siebie przez pryzmat nieskończonego Miłosierdzia – tak wielkiego, że każdej Istocie jest w stanie wybaczyć jej słabości i grzechy !!! Takiego BOGA – Miłość i Miłosierdzie doświadczają Mistycy !!! Oto nasz Prawdziwy Bóg, który nikogo i nigdy nie potępił ani nie potępi !!! A czy my potępimy siebie lub innych ???! „Miłosierni Miłosierdzia dostąpią”.
20.12.2012 – jutro rzekomy koniec baktuna ? Czuję się dziś świetnie – Irena chyba pojęła, że leki mnie wyniszczały ??? Podsumowując swe życie – grzeszyłem zmysłowością nie bez powodu – ale dla Ludzi zawsze byłem wielkoduszny i wyrozumiały – i nawet dla złych Duchów – kilka razy zmuszono mnie do zdecydowanej interwencji – i działałem !!! Bogu składam dzięki za wszystko – zwłaszcza za to, że dał mi poznać Siebie – naszą Jedność i Chwałę !!! Podsumowując ten rok – mimo cierpień i słabości dzielnie walczyłem i dużo pracowałem – w firmie mniej i Szef obciął nam pensje – ale prywatnie przewaliłem tak wiele roboty, że zarobiłem i pchnąłem wiele inwestycji w domu – i wreszcie zacząłem sobie płacić na dodatkową emeryturę w ramach programu db emerytury !!! Rok bardzo dobry – pewnie spełniają się obietnice Sił Światłości – że Ciemność zacznie opuszczać sferę ziemską ? – a co będzie dalej ? Pożyjemy, zobaczymy ? Poniższy tekst wiele wyjaśni !? – miłego czytania !Czas już przestać demonizować Boga i Człowieka !??? Czas już aby zrozumieć, że nawet źli Kosmici noszą w sobie głęboko skryte Światło i Miłość Boga !!!??? – tak nawet mają złe Duchy !!! – nawet Ich Pan Lucyfer !!! Czyż Bóg posługując się mną nie zaniósł tego Światła i Miłosierdzia nawet do Piekła – w Ciemność ???!!! Opisałem, wszystko opisałem dokładnie – kto ma serce zrozumie !!!??? Jestem Człowiekiem !!! Zło i Ciemność nie istnieją – to jedynie Brak Boga – a raczej nie Jego brak bo On jest Wszędzie – tylko skrycie się przed Nim !!!? Wiedząc już to, że Miłość i Miłosierdzie otwierają wszystkie Bramy – nawet Bramy Otchłani i Piekieł – Ciemności – można zrozumieć, że w nas dokona się ta ostateczna walka – że Boże Światło i Miłość z nas będą Promieniować – i staniemy się Bogiem – Chrystusem – bo wszak wiadomo, że Wszyscy Jesteśmy Chrystusami !!!
Wyzwolenie jeszcze nie nastąpiło i NWO ma się coraz lepiej !!! Renata studiuje prawo geologiczne i górnicze i inne do uprawnień – już nie prawo tylko jakiś pojebany koszmar !!! Miało być prościej – a jest jak zwykle – coraz gorzej – sterta, wręcz góra przepisów niczym Mont Everest – i dosłownie liberum veto – takie samo jakie kiedyś wykończyło naszą Ojczyznę !!! Porobili sobie kurwa ministrów i szefów agencji - i to mnogo – i każdą koncesję jeden z drugim, trzecim i dziesiątym będzie uzgadniał dręcząc przedsiębiorców !!! Aby wejść w teren z robotą trzeba mieć już zgodę każdego właściciela !!! A więc wiele inwestycji nie tylko prywatnych ale co gorsza publicznych po prostu upadnie bo zawsze znajdzie się jakiś nawiedzony, który powie – liberym veto – i rozpierdoli wszystko w drobny mak !!!? Jeszcze długo będziemy się uczyć mądrości i sprawnego działania – dla dobra Wszystkich - jeszcze długo !!! Czy ta góra absurdów nas nie wykończy !!!? – NIE !!! Nie damy się – nie damy – tym Żydokomuchom - Kabała sługom Imperium Oriona, którzy celowo destabilizują naszą Ojczyznę !!! Na razie kupuję antyradar !!! – od czegoś trzeba zacząć !!!?
21.12.2012 – koniec baktuna – ery !? I nic ? – nic się nie zmieniło !!! Poszedłem do spowiedzi przed Świętami – to najlepsza psychoterapia i przypomnienie, że Bóg jest miłosierny !!! Wyczytałem, że rozwój kundalini i otwarcie się najwyższej czakry powoduje wzrost zmysłowości – coś w tym jest ? – coś w tym jest ? No cóż na obecnym naszym etapie rozwoju duchowego wciąż mamy w sobie wiele Ciemności, a nasze wibracje wciąż są na tyle niskie, że skrywają nam Boga, którego tak naprawdę od zawsze nosimy w sobie !!! Tacy jak ja muszą na tej Ziemi przetrawić wiele Ciemności – co widać z całego mojego opisu ? Takie wybraliśmy zadanie – bardzo ciężkie, bardzo ciężkie !!! Księży i Zakonników którzy zapanowali nad swą zmysłowością i mogą żyć w całkowitej czystości podziwiam bo to naprawdę duże ewolucyjne osiągnięcie – a mają ku temu dobrą sposobność bo zazwyczaj mają mniej życiowych stresów niż zwykli Ludzie !!! No cóż – Cywilizacja nie umiera – czeka nas jeszcze wiele pracy aby ją wznieść na wyższe poziomy rozwoju ?!!! Przewiduję, że ten system bezlitośnie panującej mamony niedługo się skończy – i stopniowo wyłoni się nowe społeczeństwo, które będzie rządzone w coraz mądrzejszy sposób !!! Przed nami długa długa droga !!! I zastanawiam się czy nam się uda ? – czy będziemy pierwszym Wszechświatem, który osiągnie nieśmiertelność nie tylko w Duchu ale i w Ciele !!!?
Boże narodzenie – Jezus Chrystus Mesjasz się nam narodził – zwykły, najzwyklejszy Człowiek – Mistyk, który poznał w sobie Boga – Pełnię Światłości i Miłości – i zrozumiał, że tylko idąc drogą Pokoju, Miłości do Boga i Ludzi można zbudować Królestwo Boże na Ziemi – i budował nauczając i pomagając potrzebującym !!! Zabity przez Faryzeuszy i Okupanta !!! A potem dorobiono do Jego życia te niesamowite mity zaciemniając Ludziom tę Prawdę, że Wszyscy Jesteśmy Chrystusami - że Bóg w całej Swej Pełni mieszka w Każdej i Każdym z nas !!! Bogami i Chrystusami jesteśmy !!!

Święta i po Świętach – ale wolne mam bo roboty nie mamy !!! Końca Świata nie było – zbliża się coś znacznie gorszego ? - poniedziałek ! - żarcik ! Na stronach Krystal piszą, że nowa era się zaczęła i będzie dobrze i coraz lepiej !!!? Nie widzę – prawa dalej nas uciskają i to coraz bardziej, a dźwięk implantu w mózgu rozwala mnie całego – fizycznie, mentalnie, uczuciowo, a nawet duchowo – straszne tortury !!!? A więc Okupacja ciągle trwa – a Okupant chce mi pokazać, że tu wciąż rządzi – i ukazuje mi to już 12 rok od czasu gdy się przyznałem na necie, że Bóg – Pełnia Miłości – objawił się w mej Duszy ukazując mi naszą Jedność i Chwałę – Boskość !!!? Okupacja trwa bo wciąż wmawia się Ludziom, że cierpienie, męczeństwo, udręka i ucisk to efekt karmy, woli boga, kary bożej, gniewu bożego, a nawet łaski bożej … - a mordowanie Proroków i Mesjaszy jest zbawienne - bzdura – wierutna bzdura !!! Och Ci szatańsko inteligentni i do cna źli Orionidzi – tak opętali zwodniczo całą Ludzkość !!!

Z Fecebooka – Miłujcie się
Władysława Šimala Nie znamy dnia ani godziny, w której Pan przybędzie, ale Ty człowiecze, gdy jesteś napominany, upominany tak waż sobie te napominania, upominania, bo może jest to ta ostatnia chwila, aby się przygotować na Jego przyjście na Moje przyjście Jezusa, który wam obiecał powtórne przyjście w chwale. Tak módl się i pracuj wytrwale na Bożą i Moją chwałę Jezusa. Amen. Amen. Amen

O Boże jakże jesteśmy mało wierni, krusi. Duchu Święty przyjdź rozjaśnij nam umysły, abyśmy byli gorliwymi chrześcijanami, abyśmy Ci Boże służyli, byli oddani, aby wiara w nas żyła, abyśmy żyli według Twojej wiary, według Twoich Boże przykazań, aby nigdy, kto wierzy nie zaparł się Ciebie mój Boże Miłosierny.
Mieczysław Jacek Skiba

Na co wy nierozumni czekacie ? Jezus Chrystus tu jest od zawsze i na wieki - Pełnia Światłości i Miłości - Jest w każdej i każdym z nas - odkryjcie to sami bo innego przyjścia nie będzie !!! Sądu też nie będzie poza tym jak sami siebie osądzicie !!! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - i bądźcie Wolni czyli Ludzcy !!!To drobne dobre czyny zwykłych Ludzi rozpraszają mroki Ciemności i pokonują zło !!!
Ciężko żyć gdy aura zniszczona zmaganiem z Ciemnością i lekami – a ból i dźwięk wciąż niszczą !!! Dopadli mnie – namierzyli i niszczą cwaniaki z Oriona !!! Jestem jak poraniony Wojownik – ale stary Wojownik się tak łatwo nie poddaje i od ran od razu nie umiera !!! I tak udało się Ciemności wyrwać bardzo wiele Dusz !!! To jeszcze nie koniec bo i Ciemność jeszcze gęsto zaludniona i Okupant wciąż u Bram !!!
Ostatni dzień roku. Pojechałem z Ireną do banku po pieniądze bo kasa idzie jak woda – ubezpieczenia 3-go filara, podatki, Święta … i jeszcze komputer wysiada i trzeba kupić nowy !!! Długi prawie spłacone, w banku mam kwotę na kilka miesięcy kryzysu – a polisy zabezpieczają Rodzinę !!! Józef gdy umierał nie zostawił Maryi, Jezusa i Jakuba bez pieniędzy – jako przedsiębiorca budowlany zabezpieczył los Rodziny - zarobił – ja zabezpieczam na razie polisami !!! Gdybym jednak miał paść chcę złożyć ukłony pełne szacunku i swe błogosławieństwo dla Tych którzy potrafili mieć odwagę na tej zniewolonej Ziemi walczyć o prawo do wolności i godności dla Innych i Siebie nie tylko wielkimi czynami jak Noe-Jozue-Jezus ale i dla Tych którzy prostymi dobrymi uczynkami pokazywali, że są godni nazywać siebie Ludźmi !!! Tchórzom i cwaniakom i Tym, którzy zostawili zniewoloną Ludzkość na pastwę Imperium Oriona i tym, którzy Innym zło czynili nie błogosławię – Ziemia jeszcze istnieje – jeszcze mogą odpracować swoje tchórzostwo !!!  1   2


©operacji.org 2017
wyślij wiadomość

    Strona główna