Komitet 300 najciemniejsze sekrety brytyjskich elitPobieranie 0.84 Mb.
Strona1/9
Data17.11.2017
Rozmiar0.84 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

KOMITET 300 - NAJCIEMNIEJSZE SEKRETY BRYTYJSKICH ELIT
 

Kulisy rządu światowego w swojej książce odsłania zatrudniony przez agencje brytyjskiego wywiadu MI5/MI6 John Coleman, miał dostęp do plików i archiwów w British Museum, których społeczeństwo nie może zobaczyć. Tam, zatrudniony przez rząd, spędził prawie 10 lat szukając archiwów i dowiedział się prawdy o świecie i niewidzialnej władzy - grupie zwanej "Olimpians". Jego nieograniczony dostęp do tajnych dokumentów pozwolił mu zdobyć informacje, których nikt z nas nie zobaczy. Całą wiedzę, którą udało mu się wynieść umieścił w książce pt. "Hierarchia konspiratorów: Komitet 300", która stała się bestsellerem. Ma również wiele zewnętrznych kontaktów pozwalających mu prowadzić śledztwo przez ponad 20 lat. Był też pierwszym człowiekiem, który odkrył istnienie tajnego Klubu Rzymskiego - jednej z najbardziej elitarnych organizacji futurologicznych na świecie, napisał o nim książkę kiedy jeszcze nikt o nim nie słyszał i zanim jego istnienie oficjalnie wyszło na światło dzienne, tak więc ma on wiarygodność. Inną ultratajną organizacją po raz pierwszy obnażoną przez Dr. Colemana był Instytut Tavistock, wówczas nikomu nieznany w Stanach Zjednoczonych, dopóki nie został omówiony w monografii Colemana jako naukowe ugrupowanie odgrywające sekretną rolę w kształtowaniu spraw w Stanach Zjednoczonych związanych z rządem, poprzez brytyjski Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych, od wczesnych początków w 1913 w Wellington House w Londynie. Istnienie obydwu gurp nie jest kwestionowane [link][link]. Oto co napisał:

"Podczas mojej kariery, jako zawodowy oficer wywiadu, miałem wiele okazji uzyskać dostęp do ściśle tajnych dokumentów, ale w trakcie pracy jako naukowy oficer polityczny w Angolii, Afryce zachodniej, miałem okazję przetrząsnąć serię dokumentów, które były niezwykle zrozumiałe. To co odkryłem, napełniło mnie gniewem i oburzeniem, oraz naprowadziło mnie na kurs, którego nie porzuciłem do dzisiaj. Mianowicie aby odkryć kto kontroluje rządy Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Dokładnie zapoznałem się z wszystkimi tajnymi stowarzyszeniami, takimi jak Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych, Rada Stosunków Zagranicznych, Bilderberg, Komisja Trójstronna, syjoniści, masoni, Różokrzyżowcy bolszewiccy i cały spin-off tajnych stowarzyszeń."

Przedwojenny Minister Spraw Zagranicznych Niemiec (czasy Republiki Weimarskiej) Walther Rathenau, znany z Układu w Rapallo, po raz pierwszy napisał o Komitecie 300 wraz z przytaczanymi nazwiskami członków w dwóch publikacjach: "Reflektionen" oraz "Geschäftlicher Nachwuchs". Carski generał Mikołaja II Romanowa, Arthur Cherep-Spiridonovich, w książce "Secret World Government or The Hidden Hand" opisuje Rząd Światowy, który poświęca miliardy dolarów na światowe konflikty, jako grupę 300 Żydów chazarskich w rzeczywistości wywodzących się od pogańskich czcicieli diabła z królestwa chazarskiego, pod przewodnictwem Edwarda Rothschila z ostatecznym celem duchowego zniszczenia Katolicyzmu, posługujących się m.in Rewolucją Bolszewicką w Rosji w celu obalenia nieodpowiadającego im rządu - stąd też posługują się rozbojem, wojną i zniszczeniem jako okazją do zgarnięcia łupów, podobnie jak ich przodkowie - barbarzyńcy. Jak już wiemy, owi podstępni decydenci za pomocą kontroli systemu bankowego wywołali drugą wojnę światową. Spiridonovich pisze, że dla "300" pracowali David Lloyd George, Georges Clemenceau, Theobald von Bethmann-Hollweg, Woodrow Wilson, Sergey Sazonov, Eleutherios Venizelos i Tomáš Masaryk.Rosyjski Generał Arthur Cherep-Spiridonovich. Zdjęcie zostało zrobione w Waszyngtonie na osobistą prośbę zmarłego prezydenta Theodore'a Roosevelta przez jego fotografa.Pobieranie 0.84 Mb.

Share with your friends:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9
©operacji.org 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna