Jesienna ramówka w tvp wrocłAWPobieranie 3,87 Mb.
Strona1/7
Data26.03.2018
Rozmiar3,87 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7

TVP Wrocław to największa stacja telewizyjna na Dolnym Śląsku. Dzięki naziemnej telewizji cyfrowej nasz sygnał dociera do wszystkich mieszkańców województwa, a za pomocą aplikacji TVP Stream nasze programy można oglądać na żywo na komputerach i urządzeniach mobilnych. Dzięki temu TVP Wrocław dostępna jest także dla osób przebywających daleko poza granicami naszego województwa i kraju. Nie zapominamy także o internautach, którzy chętnie odwiedzają naszą stronę internetową i oficjalne profile na portalu społecznościowym Facebook. Dodatkowo program informacyjny Fakty znaleźć można na Twitterze i w serwisie YouTube. TVP Wrocław to pasmo lokalne z programami dotyczącymi Dolnego Śląska oraz pasmo wspólne TVP Regionalna przygotowywane przez wszystkie ośrodki TVP. Łącznie to 24 godziny programu na dobę!

Po wakacyjnej przerwie na antenę TVP Wrocław wracają najpopularniejsze programy. Jednak, jak przystało na jesienną ramówkę, przygotowano także kilka nowości:

W każdy poniedziałek o godz. 19:00 na antenie Telewizji Wrocław będziemy „musieli porozmawiać”. Zapraszamy na debatę z udziałem polityków, którzy reprezentują sejmik województwa dolnośląskiego. Rozmawiamy o lokalnej polityce, ale też o sprawach kluczowych dla regionu. Tu nie ma montażu, nie ma ogólnych pytań – dyskusja prowadzona „na żywo” dopuszcza skrajne opinie i kontrowersyjne poglądy.
  1   2   3   4   5   6   7


©operacji.org 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna