Informacje ogólnePobieranie 356,84 Kb.
Strona1/3
Data26.03.2018
Rozmiar356,84 Kb.
  1   2   3


INSTRUKCJA OBSŁUGI
Elektrostymulator (48DEC. 15 )

INFORMACJE OGÓLNE

Niniejsza instrukcja zawiera wszystkie informacje konieczne do instalacji, używania i obsługi tego urządzenia.

Proszę o uważne przeczytanie następujących wskazań przed rozpoczęciem pracy urządzenia, aby uniknąć ryzyka związanego z nieprawidłowym zastosowaniem aparatu .

PRZECIWWSKAZANIA

Podczas terapii nie należy posiadać złotych przedmiotów. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności z ludźmi posiadającymi metalowe protezy. Terapii absolutnie nie można stosować osobom posiadającym kardiostymulatory lub inne elektroniczne urządzenia tego typu. Nie można także stosować urządzenia dla osób z ostrymi chorobami skóry czy poważnymi uszkodzeniami ciała. Podczas terapii osoba, na której dokonywany jest zabieg nie powinna mieć kontaktu z metalowymi częściami mającymi styczność z podłożem.CHARAKTERYSTYKA URZADZENIA

Elektrostymulator jest urządzeniem przeznaczonym do stosowania jonoforezy i elektrostymulacji. Używa dwóch rodzajów przepływu prądu: ciągłego i elektrostymulującego. Pierwszy używany jest do jonizacji specyficznych substancji, pozwala na stosowanie zabiegu jonoforezy, mikrojonoforezy, elektroforezy i stymulacji galwanicznej. Poprzez odwróconą biegunowość możliwe jest usuwanie stwardnień na skórze.

Drugie zastosowanie następuje poprzez ciągły impulsowy przepływ prądu stosowany do stymulacji mięśniowej z możliwością regulowania częstotliwości, ma on za zadanie polepszenie twardości mięśni na twarzy, szyi i piersiach.

AKCESORIA

Akcesoriami dostarczanymi z Eletrostymulatorem są:

  1. AC0623 – uchwyt galwaniczny

  2. AC0625C – elektroda kopulasta

  3. AC0625E – elektora rolkowa

  4. AC0626 – zestaw przewodów i konektorów do przyssawek

  5. AC0624 – elektroda klienta

  6. AC0625B – elektroda cylindryczna

  7. AC0625D – elektroda punktowa

  8. AC0627 – zestaw 24 szt. jednorazowych przyssawek


  1   2   3


©operacji.org 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna