Ib klient indywidualnyPobieranie 2,67 Mb.
Strona1/15
Data07.11.2017
Rozmiar2,67 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   15

Bank Spółdzielczy w Końskowoli Internetowa Obsługa Rachunku
BANK SPÓŁDZIELCZY

w Końskowoli


Internetowa

Obsługa Rachunku

(instrukcja użytkownika)

Wersja 04

http://www.bskonskowola.pl

SPIS TREŚCI

Wprowadzenie 3

Bezpieczeństwo 3

Konfiguracja 4

Logowanie do systemu 7

Menu główne programu 7

RACHUNKI 9

LOKATY 29

KREDYTY 30

USTAWIENIA 30

INNE 32
Wprowadzenie


Rozwój globalnej sieci Internet tworzy miejsce do powstawania nowych usług. Jedną z nich jest Internet Banking, poprzez który możesz kontrolować swój rachunek o dowolnej porze, z dowolnego miejsca. Bez problemu dokonasz podstawowych transakcji związanych z rachunkiem lub sprawdzisz stan swoich oszczędności.

Dając Ci Internet Banking mamy na uwadze bezpieczeństwo wszystkich operacji, jakie możesz wykonać za pomocą własnego komputera. Twój czas jest dla nas cenny, dlatego mamy nadzieję, że możliwości, jakie daje Ci Internet, w pełni zaspokoją Twoje oczekiwania. Tu zawsze jesteś pierwszy w kolejce.Internet Banking umożliwi Ci:

Bezpieczeństwo


W celu zachowania bezpieczeństwa system stosuje różne zaawansowane rozwiązania techniczne. Różnorodność zabezpieczeń daje klientowi niezawodny system ochrony konta bankowego.
Hasła związane z technologią bezpieczeństwa

   • Identyfikator klienta – unikalny numer nadawany każdemu użytkownikowi systemu przez bank w chwili uruchomienia usługi

   • Hasło dostępu – indywidualne hasło dostępu klienta do Internet Bankingu, ustalone przez niego przy pierwszym logowaniu. Musi mieć co najmniej 8 znaków i musi w nim wystąpić co najmniej jedna duża litera, jedna mała litera i jedna cyfra

   • Lista haseł jednorazowych – hasła będące losowo wygenerowanymi numerami koniecznymi do autoryzacji operacji bankowych lub za pośrednictwem jednorazowych haseł otrzymywanych sms-owo.

Połączenie z Bankiem chronione jest protokołem szyfrującym SSL. Listy haseł jednorazowych pozwalają na uniknięcie wykonania zlecenia bez wiedzy właściciela.


Konfiguracja


Do poprawnego działania wystarcza dowolna przeglądarka internetowa obsługująca protokół szyfrujący SSL, JavaScript oraz pliki cookies. Zalecane przeglądarki to Internet Explorer, Firefox, Chrome i Safari w wersjach na bieżąco aktualizowanych.
Poprawne działanie systemu jest możliwe po prawidłowym skonfigurowaniu przeglądarki. Konfigurację pokazano na przykładzie przeglądarki Internet Explorer.


 • W celu skonfigurowania przeglądarki, w jej oknie wybierz z menu głównego polecenie [narzędzia], a następnie [opcje internetowe]; • W zakładce [zabezpieczenia] dla strefy Internet ustaw poziom zabezpieczeń na [średnio-wysoki] – tak aby obsługa skryptów java była możliwa;

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   15


©operacji.org 2017
wyślij wiadomość

    Strona główna