Formularz asortymentowy – szczegółowy opis przedmiotu zamówieniaPobieranie 1,11 Mb.
Strona1/11
Data13.06.2018
Rozmiar1,11 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

DZPZ/333/28UEPN/2017 Załącznik nr 5 do SIWZ

Formularz asortymentowy – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 – System urazowy 1


lp.

Asortyment

jm

ilośćPłytki proste LCP -o kształcie zmniejszającym kontakt z kością (wyprofilowana od spodniej strony), blokująco – kompresyjna. Płyta wyposażona w otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, blokująco – kompresyjne z możliwością zastosowania śrub blokujących lub korowych/gąbczastych ( kompresja międzyodłamowa ). Na końcach płyty otwory umożliwiające wstępną stabilizację drutami Kirschnera. System blokowania śrub w płytce (śruby posiadające dodatkowy stożkowy gwint na główce dopasowany do gwintu znajdującego się w otworach płytki -otwory kombinowane umożliwiające wkręcenie śruby blokowanej oraz śruby korowej, gąbczastej, ciągnącej poprzez część otworu nienagwintowaną, z możliwością wprowadzenia śruby w pozycji neutralnej i kompresyjnej -implanty wykonane ze stali nierdzewnej i tytanu bezpieczne dla rezonansu magnetycznego -możliwość zastosowania śrub blokowanych, kaniulowanych 5,0mm - współpraca ze śrubami samo tnący mi (wersja gwiazdkowa lub sześciokątna) -płytki proste pod śruby 3,5 - od 4 do 12 otworów - dł. od 59 do 163mm. Komplet stanowi 1 płyta plus 1 śruba korowa oraz 5 śrub blokowana 3,5 mm.

kpl.

34

płyta

szt.

1

śruba blokowana

szt.

5

śruba korowa

szt.

1Płytki proste rekonstrukcyjne - Płytki proste LCP rekonstrukcyjne -o kształcie zmniejszającym kontakt z kością (wyprofilowana od spodniej strony), blokująco – kompresyjna. Płyta wyposażona w otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, blokująco – kompresyjne z możliwością zastosowania śrub blokujących lub korowych/gąbczastych ( kompresja międzyodłamowa ). Na końcach płyty otwory umożliwiające wstępną stabilizację drutami Kirschnera. System blokowania śrub w płytce(śruby posiadające dodatkowy stożkowy gwint na główce dopasowany do gwintu znajdującego się w otworach płytki -otwory kombinowane umożliwiające wkręcenie śruby blokowanej oraz śruby korowej, gąbczastej, ciągnącej poprzez część otworu nienagwintowaną, z możliwością wprowadzenia śruby w pozycji neutralnej i kompresyjnej -implanty wykonane ze stali nierdzewnej i tytanu bezpieczne dla rezonansu magnetycznego -możliwość zastosowania śrub blokowanych, kaniulowanych 5,0mm - współpraca ze śrubami samo tnący mi (wersja gwiazdkowa lub sześciokątna) -Długość od 5 do 22 otworów – od 70 do 315mm. Komplet stanowi 1 płyta plus 1 śruba korowa oraz 5 śrub blokowana 3,5 mm.

kpl.

7

płyta

szt.

1

śruba blokowana

szt.

5

śruba korowa

szt.

1Płytki proste tubularne - proste tubularne (półkoliste) posiadające otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania śrub blokowanych w płytce 3.5mm. Śruby blokujące wkręcane za pomocą śrubokręta dynamometrycznego 1,5Nm. Śruby blokowane w płycie samogwintujące i samotnące/samogwinujące z gniazdami sześciokątnymi i gwiazdkowymi. Instrumentarium wyposażone w prowadnice do techniki minimalnie inwazyjnej. Materiał stal /tytan.
Długość od 2 do 11 otworów - od 28 do 148mm.Komplet stanowi 1 płyta plus 1 śruba korowa oraz 5 śrub blokowana 3,5 mm.

kpl.

1

płyta

szt.

1

śruba blokowana

szt.

5

śruba korowa

szt.

1Płyta prosta przynasadowa o kształcie zmniejszającym kontakt z kością (wyprofilowana od spodniej strony), blokująco – kompresyjna. Płyta wyposażona w otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, blokująco – kompresyjne z możliwością zastosowania śrub blokujących lub korowych/gąbczastych ( kompresja międzyodłamowa ). Na końcach płyty otwory umożliwiające wstępną stabilizację drutami Kirschnera. W płycie przynasadowej jeden koniec o zmniejszonej grubości dopasowanej do okolic przynasadowych. Otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i korowych/gąbczastych 3.5/4mm. Śruby blokujące wkręcane za pomocą śrubokręta dynamometrycznego 1,5Nm. Śruby blokowane w płycie samogwintujące i samotnące/samogwinujące z gniazdami sześciokątnymi i gwiazdkowymi. Instrumentarium wyposażone w prowadnice do techniki minimalnie inwazyjnej. Długość od 6 do 11 otworów – od 86 do 151 mm.Materiał stal /tytan.Komplet stanowi 1 płyta plus 1 śruba korowa oraz 5 śrub blokowana 3,5 mm. mm.

kpl.

1

płyta

szt.

1

śruba blokowana

szt.

5

śruba korowa

szt.

1Płyta anatomiczna do obojczyka zmienokątowe.
Płyty do złamań trzonu oraz w bocznej części obojczyka. Płyta anatomiczna o kształcie zmniejszającym kontakt z kością blokująco-kompresyjne do złamań trzonu oraz w bocznej części obojczyka. Płyta do złamań w bocznej części obojczyka w części bocznej otwory gwintowane oraz otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, blokująco-kompresyjne z możliwością zastosowania śrub blokujących lub zwykłych w części trzonowej płytki. Płyta do złamań trzonu obojczyka wyposażona w otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, blokująco-kompresyjne z możliwością zastosowania śrub blokujących lub zwykłych. W głowie płytki do bocznej części obojczyka zagęszczone otwory prowadzące śruby pod różnymi kątami-w różnych kierunkach. Głowa płyty o zmniejszonym profilu i kształcie dopasowanym do anatomii-część boczna obojczyka z otworami pod śruby 2,4/2,7mm. W części dalszej płytki otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i korowych/gąbczastych 3,5/4,0mm. Śruby blokujące wkręcane za pomocą śrubokręta dynamometrycznego 0,8Nm i 1,5Nm. Śruby blokowane w płytce samogwintujące i
samotnące/samogwintujące z gniazdami sześciokątnymi i gwiazdkowymi. Komplet stanowi 1 płyta plus 1 śruba korowa oraz 5 śrub blokowana 3,5 mm.

Płyty górno-przednie: Dł. od 69 do 135mm, ilość otworów od 3 do 8 na trzonie i 6
otworów w głowie płyty. Płyty prawe i lewe. Materiał stal/tytan.
Płyty górne: Długość od 94mm do 136mm, ilość otworów od 6 do 8 na trzonie i 6
otworów w głowie płyty. Płyty lewe/prawe. Materiał stal /tytan.
Płyty przednie: płyta przyśrodkowa dł od 79mm do 102mm, ilość otworów od 6 do 8,
płyta boczna, dł od 77mm do 124mm, ilość otworów 7 do 12, w części bocznej otwory
zmiennokątowe. Płyty prawe i lewe. Materiał stal/tytan.

kpl.

4

płyta

szt.

1

śruba blokowana

szt.

5

śruba korowa

szt.

1Płyta LCP Hakowa do obojczyka
Płytka hakowa anatomiczna o kształcie zmniejszającym kontakt z kością blokująco - kompresyjna do złamań w obrębie obojczyka, Płyta do złamań w bocznej części oraz trzonu obojczyka, wyposażona w części bocznej w hak o różnej wysokości, na płycie otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, gwintowane w części blokującej i gładkie w części kompresyjnej z możliwością zastosowania śrub blokujących lub zwykłych (kompresja międzyodłamowa). W głowie płyty dwa równoległe otwory kombinowane. Otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i korowych/gąbczastych 3.5/4mm. Śruby blokujące wkręcane za pomocą śrubokręta dynamometrycznego 1,5Nm. Śruby blokowane w płycie śr. 3,5mm samogwintujące i samotnące/samogwinujące z gniazdami sześciokątnymi i gwiazdkowymi. Ilość otworów od 4 do 7 na trzonie. Głębokość haka 12, 15 i 18mm. Płyty lewe/prawe. Materiał stal /tytan. Komplet stanowi 1 płyta plus 1 śruba korowa oraz 5 śrub blokowana 3,5 mm..

kpl.

1

płyta

szt.

1

śruba blokowana

szt.

5

śruba korowa

szt.

1Płyta anatomiczna do bliższej nasady kości ramiennej. Płytka anatomiczna o kształcie zmniejszającym kontakt z kością , blokująco-kompresyjna do bliższej nasady kości ramiennej. Na trzonie płyty otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, blokująco-kompresyjne z możliwością zastosowania śrub blokujących lub korowych/gąbczastych(kompresja międzyodłamowa), podłużny otwór blokująco-kompresyjny umożliwiający elastyczność pionowego pozycjonowania płytki. W głowie płyty otwory prowadzące śruby pod różnymi kątami- w różnych kierunkach oraz otwory umożliwiające wstępną stabilizację drutami Kirschnera oraz przyszycie nićmi elementów stożka rotatora. W części dalszej płytki otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i korowych/gąbczastych 3,5/4,0mm. Śruby blokujące wkręcane za pomocą śrubokręta dynamometrycznego 1,5Nm. Śruby blokowane w płytce samogwintujące i samo tnące/samo gwintujące z gniazdami sześciokątnymi i gwiazdkowymi. Śruby wprowadzane w głowę kości ramiennej przez płytę za pomocą celownika. Celownik do blokowania przez skórnego dla płyt 3 i 5
otworowych. Dł. od 90 do 270mm, ilość otworów od 3 do 12.
Materiał stal/tytan.Komplet stanowi 1 płyta plus 1 śruba korowa oraz 5 śrub blokowana 3,5 mm..

kpl.

3

płyta

szt.

1

śruba blokowana

szt.

5

śruba korowa

szt.

1Płytki anatomiczne zmiennokątowe do dalszej nasady kości ramiennej.
Płyty anatomiczne o kształcie zmniejszającym kontakt z kością blokująco - kompresyjne, mocowane od strony przyśrodkowej, bocznej lub tylnobocznej. Na trzonie płyty otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, gwintowane w części blokującej i gładkie w części kompresyjnej z możliwością zastosowania śrub blokujących lub zwykłych ( kompresja międzyodłamowa ), podłużny otwór blokująco – kompresyjny umożliwia elastyczność pionowego pozycjonowania płytki. W głowie płyty zageszczone otwory zbudowane z czterech kolumn gwintowanych z możliwoscia zastosowania srub blokowanych zmiennokatowo z odchyleniem od osi w każdym kierunku 15 stopni o średnicy 2,7 mm, z gwintowaną główką lub alternatywnie standardowe śruby korowe o średnicy 2,4 mm. Płyta tylnoboczna w wariancie bez i z bocznym podparciem i kompresją kłykci. Płyta przyśrodkowa w wariantem z i bez przedłużenia. W części trzonowej płytki otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i korowych/gąbczastych 3.5/4mm. Śruby blokujące wkręcane za pomocą śrubokręta dynamometrycznego 2.4/2.7 – 0,8/1.2 Nm, 3,5-1,5Nm. Śruby blokowane w płycie samogwintujące (2.4-3,5) i samotnące/samogwintujące (3,5mm) z gniazdami sześciokątnymi i gwiazdkowymi. Śruby wprowadzane w głowę kości ramiennej przez płytę za pomocą celownika.
Płyty tylnoboczne w długościach od 3-13 otworów, 75-205mm. Płyty boczne w długościach od 1-11 otworów, 69-199mm. Płyty przyśrodkowe w długościach od 1-10 otworów, 69-189mm. Materiał stal.Komplet stanowi 2 płytki plus 2 śruby korowe oraz 6 śrub blokowana 3,5 mm, 6 śrub 2,7 mm blokowanych,.

kpl.

10

płyta

szt.

2

śruba blokowana sr. 3,5

szt.

6

śruba blokowana VA sr. 2,7

szt.

6

śruba korowa

szt.

2Płyta anatomiczna do dalszej nasady kości ramiennej do złamań pozastawowych.
Płytka anatomiczna o kształcie zmniejszającym kontakt z kością , blokująco-kompresyjna do bliższej nasady kości ramiennej. Na trzonie płyty otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, blokująco-kompresyjne z możliwością zastosowania śrub blokujących lub korowych/gąbczastych(kompresja międzyodłamowa), podłużny otwór blokująco-kompresyjny umożliwiający elastyczność pionowego pozycjonowania płytki. W głowie płytki zagęszczone otwory prowadzące śruby pod różnymi kątami- w różnych kierunkach. Głowa płyty o zmniejszonym profilu i kształcie dopasowanym do anatomii. W części dalszej płytki otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i korowych/gąbczastych 3,5/4,0mm Śruby blokujące wkręcane za pomocą śrubokręta dynamometrycznego 1,5Nm. Śruby blokowane w płytce samogwintujące i samo tnące/samo gwintujące z gniazdami sześciokątnymi i gwiazdkowymi. Dł. od 122 do 302mm, ilość otworów od 4 do 14 na trzonie i 5 otworów w głowie płyty. Płyty lewe i prawe. Materiał stal/tytan.

kpl.

4

płyta

szt.

1

śruba blokowana

szt.

5

śruba korowa

szt.

1Płyta przynasadowa do dalszego końca kości ramiennej
Płytka anatomiczna o kształcie zmniejszającym kontakt z kością, blokująco - kompresyjna do dalszej nasady kości ramiennej przyśrodkowa, Na trzonie z podcięciami bocznymi i od spodu płyty otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, gwintowany w części blokującej i gładki w części kompresyjnej z możliwością zastosowania śrub blokujących lub zwykłych ( kompresja międzyodłamowa ), podłużny otwór blokująco – kompresyjny umożliwiające elastyczność pionowego pozycjonowania płytki. W głowie płyty zagęszczone otwory prowadzące śruby pod różnymi kątami – w różnych kierunkach. Głowa płyty o zmniejszonym profilu i kształcie dopasowanym do anatomii – płyta przyśrodkowa. W części trzonowej płytki otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i korowych/gąbczastych 3.5/4mm. Komplet stanowi 1 płyta plus 1 śruba korowa oraz 5 śrub blokowana 3,5 mm.

kpl.

5

płyta

szt.

1

śruba blokowana

szt.

5

śruba korowa

szt.

1Płytka hakowa do bliższej nasady kości łokciowej, dalszej nasady kości strzałkowej. Płytka hakowa o kształcie zmniejszającym kontakt z kością , blokująco-kompresyjna do bliższej nasady kości łokciowej (wyrostek łokciowy), dalszej nasady kości strzałkowej. Na trzonie płyty otwory dwufunkcyjne nie wymagające zaślepek/przejściówek, blokująco-kompresyjne z możliwością zastosowania śrub blokujących lub korowych/gąbczastych(kompresja międzyodłamowa), podłużny otwór blokująco-kompresyjny umożliwiający elastyczność pionowego pozycjonowania płytki. W głowie płytki otwory prowadzące śruby pod różnymi kątami- w różnych kierunkach śr. 3,5mm oraz dwa haki wygięte do spodu płyty umożliwiające mocne zakotwiczenie płyty w korówce. W części dalszej płytki otwory owalne gwintowane z możliwością zastosowania alternatywnie śrub blokowanych w płytce i korowych/gąbczastych 3,5/4,0mm. Śruby blokujące wkręcane za pomocą śrubokręta dynamometrycznego 1,5Nm. Śruby blokowane w płytce samogwintujące i samo tnące/samo gwintujące z gniazdami sześciokątnymi i gwiazdkowymi. Dł. 62mm, 3 otwory. Materiał stal/tytan.Komplet stanowi 1 płyta plus 1 śruba korowa oraz 5 śrub blokowana 3,5 mm, 3 sruby blokowane 2,7 mm.

kpl.

2

płyta

szt.

1

śruba blokowana sr. 3,5

szt.

5

śruba blokowana śr. 2,7

szt.

3

śruba korowa

szt.

1Płytka anatomiczna zmiennokątowa do bliższej nasady kości łokciowej
Płytka anatomiczna rekonstrukcyjna o kształcie zmniejszajacym kontakt z koscia, blokujaco - kompresyjna do wyrostka łokciowego, . W głowie płyty zageszczone otwory zbudowane z czterech kolumn gwintowanych z możliwoscia zastosowania srub blokowanych zmiennokatowo z odchyleniem od osi w każdym kierunku 15 stopni o średnicy 2,7 mm, z gwintowaną główką lub alternatywnie standardowe śruby korowe o średni-cy 2,4 mm. Sruby blokujace z gwintem na główce wkrecane za pomoca srubokreta dynamometrycznego 0,8/1,2Nm. Na trzonie płyty podciecia boczne i od spodu , otwory dwufunkcyjne nie wymagajace zaslepek/przejsciówek, gwintowane w czesci blokujacej i gładkie w czesci kompresyjnej z możliwoscia zastosowania srub blokujacych lub zwykłych ( kompresja miedzyodłamowa ), podłużny otwór blokujaco – kompresyjny umożliwiajacy elastycznosc poziowego pozycjonowania płytki. W czesci trzonowej płytki otwory owalne gwintowane z możliwoscia zastosowania alternatywnie srub blokowanych w płytce i korowych/gabczastych 3.5/4mm. Sruby blokujace 3.5mm wkrecane za pomoca srubokreta dynamometrycznego 1,5Nm.
Ilość otworów w płycie od 2 do 12 o długosci 73-211mm .Płyty prawe i lewe.Komplet stanowi 1 płyta plus 1 śruba korowa oraz 5 śrub blokowana 3,5 mm.

kpl.

5

płyta

szt.

1


  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


©operacji.org 2017
wyślij wiadomość

    Strona główna