Charakterystyka projektu Cel projektu: Celem naszego projektu była analiza reakcji odbiorców programu „Perfekcyjna Pani Domu”Pobieranie 2,68 Mb.
Strona1/8
Data23.04.2018
Rozmiar2,68 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8


Katarzyna Golec

Agata Krata

Marta Płaza

Agnieszka Sudoł

Magdalena Szkaradek Czas realizacji projektu: 16. 10. 2013 – 13.11.2013

Charakterystyka projektu

Cel projektu:

Celem naszego projektu była analiza reakcji odbiorców programu „Perfekcyjna Pani Domu” przeprowadzona w oparciu o komentarze zamieszczane na serwisach internetowych. Badanie objęło: fanpage na facebooku, youtube, pudelek.pl, blog „Perfekcyjna Pani w Domu” oraz wybrane memy internetowe.Krótka charakterystyka programu:

Schemat programu opiera się na brytyjskim pierwowzorze „The Perfect Housewife with Anthea Turner”. Polskie reality show wyemitowano po raz pierwszy wiosną 2012 w niedzielę o 10:45 na TVN Style. Za produkcję programu odpowiedzialny jest Golden Media Polska (dawniej Mastiff Media Polska). Zadaniem prowadzącej jest przybliżenie zarówno bohaterkom epizodu, jak i widzom przed ekranami, zasad efektywnego prowadzenia domu. W każdym odcinku występują dwie uczestniczki, które rywalizują ze sobą o koronę Perfekcyjnej Pani Domu.Gospodyni programu Małgorzata Rozenek jest oficjalną wizytówką produkcji. Stanowi fundament promocji przedsięwzięcia. Ma ona za zadanie przyciągać uwagę odbiorcy, skłonić go do obejrzenia nakręconego materiału oraz aktywnej interakcji.

Mapa myśli:
  1   2   3   4   5   6   7   8


©operacji.org 2017
wyślij wiadomość

    Strona główna