Casa Dom Ignácio – rezydencja Medium Jana od Boga w Abadianie w BrazyliiPobieranie 0.55 Mb.
Strona1/4
Data24.02.2019
Rozmiar0.55 Mb.
  1   2   3   4

Casa Dom Ignáciorezydencja Medium Jana od Boga w Abadianie w Brazylii

Miejsce najświętsze

O ‘cudownych uzdrowieniach’, które zdarzają się w Casie (domu) po raz pierwszy dowiedziałam się z książki Shirley MacLaine Going Within, (Kierując się do własnego wnętrza), gdy przeczytałam relację z jej wizyty w tamtym miejscu. Została wtedy, w 1991 r., uleczona z raka żołądka.Zdjęcie obrazu św. Ignacego, hiszpańskiego mistyka, w Casa Dom Ignácio

Później, w 2001 r., Robert Pellegrino-Estrich i jego żona odwiedzili Southern Highlands (Południowe Wyżyny w Australii), gdzie mieszkamy. Miał tam publiczne wystąpienie na temat ich książki The Miracle Man and the life story of Joao de Deus (Człowiek cudów i historia życia Joao de Deusa).

Na okładce tej książki napisano, że Joao przyjmuje 1000 ludzi dziennie, a aż 11 milionów było leczonych w ciągu 30 lat. On sprawia, że niewidomi znów widzą, a całkowicie sparaliżowani znów chodzą. Przekłada się to na więcej operacji dziennie niż w dużym szpitalu przez miesiąc. Dlaczego nie ma krwawienia, gdy okazyjnie wykonuje fizyczne operacje? Jak można to robić bez znieczulania? Wyleczył 139 przypadków AIDS. Jak on usuwa guzy bez dotykania pacjenta? Donoszono, że przywrócił zmarłego do życia, który okazał się całkowicie wyleczony, co zostało potwierdzone przez lekarzy. Dlaczego odmawia zapłaty?Wszystko to zostało zapisane 10 lat temu, ale Joao ciągle pracuje. Poświęcił swoje życie tej pracy przez 54 lata i nigdy nie brał urlopu. Gdy jest przejęty przez ‘jednostkę/istotę’ (ang. entity), później nic nie pamięta. Prosił, aby wszystkie przebiegi leczenia były dokumentowane w postaci zdjęć i zapisów wideo. Wydaje się, że jest najpotężniejszym Medium na ziemi.

Zdjęcie Jana od Boga w Casa Dom IgnácioPobieranie 0.55 Mb.

Share with your friends:
  1   2   3   4
©operacji.org 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna