[]Pobieranie 0,64 Mb.
Data18.04.2018
Rozmiar0,64 Mb.

Szanowni Państwo

Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie finansowe na leczenie

i rehabilitację naszego syna Maksia.

Maks urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym i od 6 miesiąca życia jest rehabilitowany. Porusza się przy pomocy balkonika.

Obecnie Maks ma 8 lat i uczęszcza do 2 klasy szkoły podstawowej. Jest bardzo mądrym i inteligentnym chłopcem. Jest też uzdolniony muzycznie, przez dwa lata uczęszczał do znanego szczecińskiego chóru chłopięcego „ Słowiki”. Uwielbia też chodzić na basen (jest to dla niego świetna forma rehabilitacji). Jego marzeniem jest chodzić na zajęcia taneczne i karate.

Ponieważ w ostatnich latach nie widzimy postępów w jego rehabilitacji, postanowiliśmy poddać go operacji Metodą Ulzibata, która nie jest refundowana przez NFZ. Po operacji wskazana jest intensywna rehabilitacja, w tym odbycie kilku turnusów rehabilitacyjnych.

Operacja i rehabilitacja w specjalistycznych ośrodkach niosą za sobą ogromne koszty finansowe. Dlatego prosimy Państwa o pomoc w naszych staraniach aby udało się osiągnąć upragniony cel jakim jest samodzielne funkcjonowanie naszego syna.
Osoby chcące dokonać wpłaty pieniężnej mogą to zrobić na konto fundacji

Fundacja Złotowianka, ul. Widokowa 1 77-400 Złotów, KRS 0000308316

25 8944 0003 0002 7430 2000 0010 z dopiskiem : darowizna na rzecz Maksymiliana Hertel

W celu przekazania 1% wystarczy wypełniając roczne zeznanie podatkowe wg. wzoru jak poniżej.


Uwaga: pieniądze uzbierane na koncie mogą zostać wykorzystane tylko i wyłącznie na sfinansowanie leczenia, rehabilitacji a także na sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny.
Za okazaną pomoc i życzliwość serdecznie dziękujemy

Ola i Mariusz Hertel amhertel@tlen.pl

DLA: HERTEL MAKSYMILIAN H/11©operacji.org 2017
wyślij wiadomość

    Strona główna